Păreri Burying the Ex

(2014)

Îngropând-o pe fosta

kakapiciu pe 22 August 2015 14:17
Este acest film pe bune? Povestea, nici nu stiu cum sa pun problema, este foarte previzibila si penibila, amuzanta foarte rar, dar penibila in general.
SYNDJ pe 19 Aprilie 2016 01:14
Destul de jenant să faci un astfel de film. Parcă e creat pentru copii proşti. Şi jocul actorilor lasă de dorit. Noroc că nu durează mult, dar oricum, nu vă pierdeţi timpul cu el, nu are rost.
bainca pe 23 Februarie 2018 06:47
nota 7 bun dar nu extraordinar
poate e ciudat dar mie mi-a placut povestea si actiunea , actorii au jucat acceptabil dar nu e horror e mai mult comedie romantica , cel mai mult mi-a placut ashley greene , pentru asta si pentru ca nu m-am plictisit merita un 7 , macar a avut o logica nu e extraordinar dar nici extrem de prost cum se zice , va dau nume de filme 100 de ori mai proaste si mai fara logica decat filmul asta , si nota dupa imdb spune tot , dupa parerea mea oamenii de acolo foarte rar s-au inselat deci e un film mediu de 5.4 ,dar mie mi-a placut asa ca merita nota 7 din partea mea si parerea mea personala .