Păreri 8 Mile

(2002)

8 Mile

RoxyD pe 08 Mai 2010 21:13
Eminem si-a jucat bine rolul in acest film........
luciiano pe 21 Martie 2010 19:10
eminem
e destulde frumos filmul..partile cele mai faine sunt ''duelurile'' intre rapperi
tonel pe 09 Decembrie 2009 16:57
Tema filmului este una foarte buna... Rar vezi filme ca acesta...Eminem tinand cont ca nu este actor , si-a interpretat rolul foarte bine...
Jack_marina pe 09 Decembrie 2009 11:22
LoVe eMiNeM:x:x:x
Ce mIjTo fIlMu:x:X:P))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Popescu Liviu pe 15 Februarie 2009 00:07
Nu sunt fan al genului dar imi place Eminem.Oricum din cate stiu eu genul e rap ci nu hip hop si intradevar un film care copiaza viata artistului.El e revolutionat genul muzical pt ascultatori a adus ceva nou.E de apreciat.
monica_momo pe 27 Octombrie 2007 20:28
salut...la toti.......Am citit pe acest site multe chesti oribille sscrise despre eminem...eu nu gasesc la el nici un defect dupa cum alti o fac............el a facut oo reaba buna... ganditiva oameni buni la cat a suferit.....eu cred ca merita sa fie nr. 1 in topuri si chiar daca va decadea si nu va mai lansa oi albume el va ramane iin istoria muzici rap.....si va ramane tot solistul meu preferat......
vyk pe 23 August 2007 10:05
salut sunt cel mai mare fan al lui eminem si imi plac melodiile lui iar filmul e belea
yned pe 30 Iunie 2007 12:31
eu nu am vazut filmul decat niste fragmente, care miau placut. eminem este un bun actor si un bun rapper
{Slim_Shady} pe 22 Februarie 2007 12:08
Aveti de comentat ceva legat de film ???Pe mine ma schimbat fff mult filmu asta....Recomand toturor fanilor care ascult rap...EMINEM FOR EVER
Serban Cristian Andrei pe 28 Iulie 2006 18:49
Eu spun parerea mea.
Acest film este foarte reusit,spun ca filmu e luat dupa viata lui cum a avuto el cand era mic.
Eminem cred ca a dat ce a avut mai bun din el cand a jucat in film.Cred ca sia luat toata admiratia de la oameni ca si 50 cent si el a avut o viata grea a fost impuscat de 7 ori de mafioti aia:((.
Melodiile lui sunt superbe.

Broavo ,,Eminem"

enea liana pe 29 Ianuarie 2005 11:25
eminem,u r the best!!!!!!
maxxandrey pe 02 Decembrie 2004 15:54
eminem este idolul meu pentru asta il spreciez pentru ce este si ce a facut. acest site este un site frumos dar as prefera sa ma puneti poze cu eminem multumesc
eminem-simona pe 05 Septembrie 2003 02:00
1 eminem:cel mai tare barbat de pe fata pamantului 2:filmul e super cel mai misto film si cu cel mai tare si mai frumos cantaret am tot ce vreti cu el stiu totul despre el si ce mai il iubesc
bogdan Baluta pe 14 August 2003 10:10
Filmul 8Mile e beton dar putea sa fie si mai bun,Eminem joaca foarte bine si sper ca va mai turna si alte filme.Pacat ca cei de la cinemaul din deva numai acum a aparut.you are coollllllllllllllllllllllllllllllll !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Eminem keep the good wory !!
panitza de la ROMAN pe 01 Iunie 2003 14:40
filmul este foarte tare paaaaa
Bogdan M. pe 10 Aprilie 2003 20:52
De care film vorbitzi? Eu l-am vazut?
ariEMI pe 03 Martie 2003 11:29
Inca nu am vazut filmul. Abia astept ziua de 4 aprilie cand va incepe sa ruleze si la noi. Cred ca ceea ce voi vedea va fi cu adevarat fantastic si ma va face sa-l ador pana la limita extrema pe acest "bad boy" care, de fapt, nu e bad in sensul rau al cuvantului ci, din contra a dovedit lumii intregi ca poti reusi in viata daca vrei cu adevarat. Eu, cel putin, sunt de-a dreptul fascinata de charisma, forta si originalitatea pe care o dagaja fiecare aparitie a lui. Este un STAR în adevaratul sens al cuvantului. Pentru ce a realizat pana acum si pentru ceea ce va urma eu spun: BOY, KEEP ON DOING THIS AND MUCH, MUCH MORE AND I LOVEE YAAAA...
Baby_blues pe 14 iulie 2010 23:41
Cu toate ca raspund la un comentariu din 2003, nu ma pot abtine sa nu ma prapadesc de rascand citesc asemenea idiotenii. Ahaa: nu exista facebook in 2003 :D
Alexandra pe 06 Ianuarie 2003 00:00
Eminem e un dulce shi sunt sigura ca va ajunge undeva sus de tot!!! (ceea ce a facut-o shi pana acum)
Shocate pe 22 Septembrie 2002 00:00
Eminem este cel mai mare cantaret de rap. Imi place cel mai mult. Cred ca nu are rival. Despre film este super. Nu l-am vazut dar cred ca v-a dobora toate recordurile. Este mult mai mult decat SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
George Eminem pe 22 Septembrie 2002 00:00
Sal baieti si eu sunt unu dintre fanii lui Eminem si spun sincer fara sa ma dau mare sau fac misto. Deci eu am vazut filmul de 8 ori si este super tare. Uitandu-ma la film si citind despre el traiesc o viatza de kkt in getoul Bucur Obor si stiu cum este sa fii sarac si sa vrei sa-ti faci o formatie si sa nu ai cand ai tu nevoie pe nimeni care sa te ajute, deci eu traiesc aceeasi viatza ca a lui Em si il ador foarte mult. Am in casa camera si bucataria pana si pe tavan am postere cu Eminem si nu stiu sunt mort dupa el si astea cand sunt suparat stau bag o caseta cu Eminem si ma calmez si nu stiu traiesc viatza lui cine ma cunoaste toti prieteni mei spun la fel eu v-am lasat acum dar va mai spun ceva FILMUL 8 MILE ESTE SUPER. "see you in The Hell"
barta francisc pe 22 Septembrie 2002 00:00
buna seara tuturor
sunt un mare admirator al lui eminem si pot sa va spun acest film spune tot despre viata lui eminem cat a suferit in viata.eu dau dreptate lui eminem si pot sa va asigur ca acest film o sa aiba foarte mare succes

bodnar sebastian pe 22 Septembrie 2002 00:00
Pace tuturor de aici din gettoul ROGERIUS sant poate cel mai marefan al lui EMINEM de aici si spun cu sinceritate si cu armele scoase la iveala,ca acest film este una dintre capodoperele al regelui neancoronat al
rapului EMINEM.Acest film v-a fi cu siguranta un succes BOX-OFFICE.
Pace pentru voi sa traiasca rapul.

DeadSea07 pe 06 Iulie 2013 17:02
Parerea Mea Despre Acest Film O Puteti Vedea Pe Contul Meu (vechi) KaRgo
cosmin_kedii pe 28 Ianuarie 2013 09:55
8 Mile a avut buni actori și actrițe, inclusiv Eminem, Mekhi Phifer, Kim Basinger, și Britney . Mi-a placut foarte mult acest film si este filmul meu preferat
RogeR pe 18 Aprilie 2003 16:17
Personal consider ca filmul este o porcarie.Doar la sfarsit canta si el melodia Luse your self.Chiar ar trebui sa-l bagati pe Eminem in film. Mai bine juca Bruce Willis in film ca-i salva pe toti.Va salut pretenilor:Cata(Vietnamez),Gelu(oaie,bivol),Ciprian,Sandu(Mug),Mtg si binenteles fratele meu Gogu.Glumeam(Cristi).
JENEL pe 22 Septembrie 2002 00:00
E adevarat Eminem este un baiat foarte de treaba multi sunt in contra lui sau poate ca-i prea destept dar am citit un meaj de la un baiat anume si mi-a zis ca o cam jigneste pe mama lui. Nu stiu daca-i adevarat dar indiferent cat a gresit mama lui el trebuie sa o iubeasca ca l-a adus pe lume si-n primul rand este ce este acum, ca are ce vrea dar sa nu o uite pe mama lui si sa nu o mai jigneasca. Ar fi foarte bine asa. Ceau.
Ciobanu Alexandru pe 15 Mai 2006 15:19
I thik all people se what is not good at this movie (8 mile) . They se what they want but in the people minds they say ( fuck why i can't be like Eminem ) . Slim Shady he say in all musics just the reality like in RAIN MAN ( i did a all song and i didn't say sit ) he's right. I am with him cose i have my cd with hip-hop music and i hope to do like him like in 8 mile or GET RICH OR DIE TRYN . But in final i like very much XZIBIT and is the best rapper from this world.
carol18661914 pe 30 aprilie 2009 19:04
mai analfabetule, nu esti in stare sa scrii bine engleza dar...., totusi romanul cand e prost e si fudul
FreakDoll pe 16 august 2009 23:53
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) LOLOZAUR !!!
superdepeche pe 20 Iunie 2010 23:50
monument de prostie
exact asa cum scrie aici in dreptul notei (1 stea-monument de prostie),asta e acest film slab din oricepunct de vdere.ne-am saturat de amaratii astia de raperi care n-au dar sunt plini de bani din afaceri cu droguri si prostitutie.
LASATI-NE!!!!!!!!!

superdepeche pe 5 iulie 2011 01:10
vad ca persisti in prostie pai ce nota sa dau unuia care se crede barbat si isi bate nevasta? zi-mi tu? unul ca drogatul asta nici nu stiu de ce mai traieste. iar filme ca astea sau facut destule in anii 80-90 deci inca unul in plus poate ma luminezi si-mi spui si mie ce ti-a placut la filmul asta?
Go 1 2 3