Păreri Shark Night 3D

(2011)

Noaptea rechinilor 3D

mtraianc pe 11 Septembrie 2011 21:11
monument al prostiei
un regizor slab = film idiot ,, cea mai tare secventa chicxo comica : unul cu mina smulsa pierde singe cu galeata, lesinat si in coma , revine si se duce dupa 2 ore cu un bat sa se bata cu un rechin :))
alin1234 pe 14 septembrie 2011 04:08
aia e una din multeleee scene non-sens:))
Skynet.Zbenga pe 14 August 2011 21:19
Va fi la fel (de prost) ca Piranha 3D. Mult sange si multe femei sexy.
mdg_Geo pe 11 septembrie 2011 20:24
ceva de genu` ... sunt cam preocupati sa puna in prim plan fundul unei tipe sexy in locul celorlalte elemente "horror" nu prea se mai fac filme horror bune
raulmagicboy1 pe 17 februarie 2012 20:03
Mie,personal imi place Piranha 3D ;)
cosmin742000 pe 23 Decembrie 2011 23:24
Unde-s rechinii de alta data?
Un film insultator la inteligenta
1) cum rechini de apa dulce?
2) cum sa te muste rechinu , si sa ajungi la mal inaintea barcii ( cu motor)?
3) cum sa bati rechinu in lupta corp la corp?
4) cum sa dai cu ciomagu in cap la rechin , si rechinu sa se faca tandari?
5) cum sa tipi sub apa si sa se auda?
6) cum dupa ce ai plecat de 10 minute cu barca cu motor sa ti se blocheze carma la stanga si sa te izbesti de locul de unde ai plecat?
Mai sunt si alte lucruri care frizeaza imbecilitatea...
Macar femeile de ar fi fost frumoase ( doar una arata mai rasarita dar a hapcanit-o rechinu dupa primu minut, a fost si pe gustu lui)

dark56 pe 30 ianuarie 2012 22:07
in primul rand in film zice ca e lac cu apa sarata iar apoi acela era un harpon , negrul ala a omorat doar un pui si acela cu ajutorul altui baiat , cei din barca cu motor nu vroiau sa ajunga la mal, ci se uitau dupa negrul ala , nu stiu daca se pote tipa sub apa , a fost si in alte filme , iar despre punctul 6 poate doar au avut ghinion , fi mai atent la film !!!
andrei_nitu pe 4 decembrie 2015 18:38
baga capatana aia seacha in apa si tipa sa vezi daca se aude daca se aude capul in apa sunt chuck Norris =))) si in plus poti sa auzi dar nu poti respira in adoila rad iti intra apa in ureche si in gura fati bule in apa decat sa tipi =)))) uitete si tu pe acasa la tv sau or unde e bataie cand ala il omora inecat in apa sa vezi cum se aude bule :))
alin1234 pe 13 Septembrie 2011 01:49
:)) rechin (.....i) care oracaie ca un dinozaur:))...care stie sa faca triplu surub, cartofi prajiti si sa isi spele sosetele siiiiiii are macar un w12 la fund,....daca chiar nu ai ce face mere vazut desi e tras de par destul de mult.
mtraianc pe 13 septembrie 2011 09:57
la sosete nu m-am gindit ,, :))))
africanus pe 23 August 2011 10:20
Da, un alt film cu adolescenti care o patesc masiv, "inecati intr-o baie de sange", nu este un horror adevarat totusi, dar este in regula sa zicem, daca vreti un film cu adevarat horror care sa va ramana impregnat pe memorie mult timp de acum inainte, vizionati Martyrs, produs de canadieni (corectie).
alin1234 pe 14 septembrie 2011 04:11
martyrs...:| da...chiar ca iti ramane in creieri...dar nu ca horror..cel putin mie...ci ca sadism////mi a intors stomacu si mi a ars nervii...greu de digerat filmul.
cosmin742000 pe 11 noiembrie 2011 13:52
Martyrs e produs in Canada . Francezii nu au nicio treaba cu horrorul.
xerses pe 11 Septembrie 2011 22:45
Un film foarte slab.Nu merita sa mergeti la cinema pentru el.
radu3455 pe 27 August 2011 20:24
sper sa nu fie ca piranha ala nu a cam iesit oricum sunt curios sa-l vad
claudiu-daniel-lugoj pe 20 noiembrie 2011 21:54
piranha este mult mai bun dacit acest film,ala chiar pot spune ca e bun.
tony_mondyalu pe 20 Martie 2012 21:59
destul de slabut acest film, un rechin nu se poate apropia atat de mult de mal, singurul lucru pozitiv din acest film?...cu siguranta fetele frumoase
crisalisa pe 07 Decembrie 2011 23:46
PROST, PROST, PROST !!! Pierdere de timp...ma mir de prestatia Sarei Paxton(a jucat impecabil in The last house on the left).
arnoldroland pe 23 Octombrie 2011 19:36
Oops!
N-am remarcat nimic in acest film si mai mult nu cred ca se poate spune. >:(
otonis pe 05 Septembrie 2011 15:13
Era loc de MULT mai bine. P.S. "Continutul review-ului trebuie sa aiba minim 50 caractere" - sa stiti ca va-njur de fiecare data cand apare mesajul asta.
maddie pe 17 Iunie 2011 15:04
probabil ca este scary, dar se incadreaza fara doar si poate la clisee..
katherine19 pe 11 august 2011 21:40
nu ai de unde sa stii ... inca nu a fost lansat ... si trailer-ul surprinde doar cateva detalii din film ... daca ar fi esenta filmului in trailer nu ar avea farmec asteptarea lansarii ... :|
maddie pe 16 ianuarie 2012 21:57
katherine19: ai vazut filme bune la viata ta?
richardro pe 26 August 2011 20:12
abia astept sa vad filmu. pote o sa fie ceva de el. imi plac filmele de agest gen cu piranha si rechini
user-5e958df30eac7 pe 14 Aprilie 2020 13:28
Cum pot vedea acest film sincer nu stiu pe ce sa dau?
mihai_barbu pe 04 Noiembrie 2015 14:41
Cam slabut filmul asta da merge cand nu e nimic la pe la TV.
catalin_ionut_23 pe 04 Noiembrie 2015 10:24
Bunicel filmul ,are si ceva actiune ,dar nu te da pe spate ,merita vazut odata ,efectele nu prea mi-au placut zici ca era un film facut din anii 90 din vechime,dar odata merita vazut.IO il recomand!
Mr.Halloween pe 14 Mai 2015 21:12
E ok.
Este de admirat micul suspans din film dar asta nu acopera aberatiile scenariului.
tafalogugabriel pe 27 Decembrie 2014 18:42
Cand a aparut acest film,toata lumea era entuziasmata.Motivul? Deoarece cu totii au vazut Piranha 3D,si cu totii se asteptau ca filmul asta sa fie ceva asemanator.Piranha 3D nu a fost o capodopera,insa a fost un film distractiv de urmarit,in special in 3D.Shark Night 3D insa,nu e nici macar atat.3D-ul a fost naspa,scenariul si regia au fost naspa.Jocul actorilor a fost foarte naspa,si imi pare extrem de rau ca actori ca Joel David Moore joaca in astfel de filme,cand ei pur si simplu sunt in stare de mai mult.Piranha 3D a avut o gramada de scene sangeroase si macabre,dar amuzante de urmarit in acelasi timp.Aici,au fost doar cateva picaturi de sange pe aici pe acolo,combinate cu cateva efecte de 2 lei,si o multime de scene pur si simplu fara sens.Acestea fiind spuse,cred ca Shark Night 3D e o mare pierdere de timp,si nu merita urmarit,nici macar de fanii genului,si spun asta,pentru ca eu… citeşte
tatucu_alin pe 25 Septembrie 2014 21:13
Ca sa fiu sincer,filmul nu e chiar atat de rau dar nici cel mai bun film cu rechini.Cel mai bun ramane Jaws.Scenariul acestui film e cam penibil...Cred ca regizorul a facut logica cu profesoara de sport,pentru ca exista multe scene fara sens...Ma rog,mie mi s-a parut destul de distractiva vizionarea.
Mariannaa pe 14 August 2014 18:38
Un film extrem de nereusit, din pacate. Nu prea merita sa-i acorzi nicio sansa. Nu pot sa inteleg cum putea sa tipe aia in apa.....(I'm so confused!!!).
bizonul pe 29 Iulie 2014 07:16
Este tipul de film care trebuie programat dupa ora 24.00, este un film "murdar", grotesc. Sunt filme bune ce sunt programate dupa miezul noptii, asa ca se poate face o rocada, iar asa film sa nu mai fie la aceasta ora de seara.
Miiku pe 24 Ianuarie 2013 19:56
Celor care nhu le plac filmele cu sange si victime colaterale, nhu ar trbeuii sa se uite. :)
ioana2222 pe 25 Noiembrie 2012 13:55
ce prostie de film :)))) am dat banii degeaba .numai cu sufletul la gura nu m a tinut filmu asta ....
despy pe 30 Iulie 2012 02:07
previzibil
intr-adevar...te tine cu sufletul la gura dar este genul de thriller clasic, cu personaje scoase din niste stereotipuri iar in final mor toti:)) Previzibil!
herleaflorin pe 27 Iunie 2012 21:23
Noaptea rechinilor
bunicel fetele din film sunt foarte frumoase si ce nu face omul pentru bani omoara si oameni pt asta
Ccucu pe 03 Aprilie 2012 14:26
Slab, prea slab. Nu exceleaza nici macar in efecte speciale.
cosmin_kedii pe 17 Martie 2012 08:58
Acest film are o poftă de mâncare mare, cu un final surprinzator
kakapiciu pe 10 Martie 2012 02:00
Ce aduce nou acest film? Cam tot ce este in el sa fumat de mult...
eiyliyn pe 25 Februarie 2012 17:43
Trebuia sa fie Horror,dar nu a fost sa fie decat foarte plictisitor! :|...Nu mi-a placut deloc. Vroiam ceva noi,nu asta!
imoral pe 12 Februarie 2012 21:41
asa si asa
Slab filmul au fost altele mai credibile ca acesta dupa parerea mea
alexcretu75 pe 05 Ianuarie 2012 17:44
Un film destul de slabut.Insa jestul aluia negru a fost remarcabil.Cine s-ar fi dus sa omoare un rechin?
MikeNight pe 25 Noiembrie 2011 20:22
tipic
Un fel de Water Horror cu "fetite" semi-goale si Rednecks psihopati din Louisiana ...
claudiu-daniel-lugoj pe 20 Noiembrie 2011 21:52
Un film foarte slab,chiar nu stiu de ce a trebuit sa se faca un asa film,nu recomand acest film pentru ca e pierdere de timp exact cea ce am facut si eu,am pierdut timpul cu acest film nereusit.
Manusa pe 11 Noiembrie 2011 22:47
Nu stiu cum de are asa nota mica, dar mie mi-a placut foarte mult. Chiar daca actiunea pare banala la inceput, dupa ce actiunea filmului inainteaza devine tot mai interesant ceea ce se intampla si pe mine m-a tinut in suspans. Ideea este una interesanta, cea cu cativa ticniti, nebuni care aduc rechini intr-un lac si se distreaza filmand cum rechinii mananca ......oaspeti ai lacului.
imoral pe 12 februarie 2012 21:40
E slab filmul fratiut deja ne-am plictisit de filmele cu rechinii
chrissT pe 06 Noiembrie 2011 17:45
a fost cam tras de par, facut mai mult la repezeala, mare lucru nu e de el.. poate decat un pic pe final cand devine ceva mai alert.. in rest... nimic !
Horrormaster pe 06 Octombrie 2011 20:53
un film ca oricare altul cu crocodili,serpi uriasi,animale marine cu probleme de crestere si altele ...cu cativa adolescenti care merg intr-o vacanta care la inceput e una de vis dar,toti o sa moara si o sa ramana in viata un baiat si o fata.Tipic
iiii pe 05 Octombrie 2011 10:50
desi castigasem invitatie , ma bucur ca nu am pierdut vremea mergand!!
Shark Night 3D – Carne de om in meniu

Regie: David R. Ellis
An: 2011

Actori: Sara Paxton, Dustin Milligan, Chris Carmack
Genul: 3D, horror

Stiti filmele alea care atunci cand se termina ai vrea sa le stergi imediat din minte pentru a le revedea la nesfarsit?! Cu Shark Night 3D este putin mai diferit, as vrea sa il sterg din minte si din istoria cinematografica. Si atat, nimeni sa nu il mai revada vreodata, Filmul-Despre-Care-Nu-Vorbim.
This is insane! This is a lake!
Este ... citeşte

Ancuuuu pe 02 Octombrie 2011 00:05
mie imi plac rechinii si mi'au placut intotdeauna filmele cu rechini si cred ca o sa imi placa si asta xD
vaduva129 pe 30 Septembrie 2011 08:02
Slab
Poate ca sunt un pic rau intentionat..dar acest film este de rahat....! parerea mea !
Sorin87 pe 17 Iunie 2014 08:27
credeam ca nu e cine stie ce dar filmul are momente foarte interesante care starnesc curiozitatea
AndreBlack pe 23 Mai 2013 13:24
Shark Night 3D
Bunicel filmul . In 3D se vede foarte bine filmul . Mult mai slab decat Piranha 3D si 3DD .
dark56 pe 30 Ianuarie 2012 22:09
il recomandat celor care vor sa vada mult sange si pasionatilor de rechini dar nu si celor care vor sa vada un film phihologic sau mai stiu eu ce capodopera !!
pinkroz pe 17 Decembrie 2011 13:52
d
doamne ma inteeb cu is asa de prosti sa mearga in paa aia tare filmu horor nota 10 :P
cosmin742000 pe 31 ianuarie 2012 00:24
Eu ma intreb cum ar fi sa scrii tu in limba romana
pinkroz pe 6 februarie 2012 21:20
Eee ma intreb si eu asa de catva timp :))
Da-Luck pe 13 Noiembrie 2011 11:01
Shark Night (2011) momente bune si cam atat............
Gaby_Gabycool2011 pe 19 Noiembrie 2011 19:01
Shark Night
Un film foarte bun,chiar am fost impresionat de el,atat la efectele speciale cat si la cantitatea mare de singe din film,mama rechinii aia erau marfa.