Păreri While You Were Sleeping

(1995)

În timp ce tu dormeai

ramonu pe 25 Noiembrie 2008 19:20
Foarte bun filmul, nu trebuie pierdut!
mihaelatb pe 02 Octombrie 2010 10:24
un film fermecator in care Sandra Bullock face ­un cuplu teribil cu Bill Pullman,sunt absolut ­indragostiti,fiecare fiindu-i teama sa-i declare ­celuilalt ceea ce simte! o poveste de dragoste in care se dovedeste ca nu pe cel care - l crezi " ursitul ", va fi cel cu care vrei intradevar sa-ti petreci tot restul zilelor
FreakDoll pe 03 Octombrie 2009 18:18
Superb filmul! :X O comedie romantica excelenta...!
GRaf pe 23 august 2012 14:33
si atunci de ce i-ai dat nota 7?
Nirocino pe 26 aprilie 2019 23:45
Îți doresc să întâlnești un bărbat superb și fermecător dar căruia să-i dai nota 7 (o notă foarte bună de altfel!! :)), pentru că nu-i așa, nu e tocmai perfecțiunea întruchipată a lui Apollo din Belvedere si nici măcar Superman! Mie mi-a plăcut filmul, m-am bucurat vizionandu-l și l-am notat cu 10, ce atâtea fandoseli!
clau_ditza091 pe 06 Decembrie 2011 23:04
Perfect pentru vizionat intr-o zi friguroasa de iarna.
Un film pe care il revad mereu cu placere in preajma sarbatorilor de iarna. O comedie romantica bine realizata, cu un scenariu bun, amuzant ce nu se concentreaza doar pe partea romantica ci si pe importanta familiei. Sandra Bullock este perfecta pentru astfel de roluri si chiar face un cuplu reusit cu Bill Pullman.
aticia pe 24 Octombrie 2010 18:18
o poveste de dragoste frumoasa,o comedie romatica de referinta
quarttz pe 03 Decembrie 2011 20:51
Super!
Un film cum putine se fac. Sunt nostalgic filmelor facute in anii '90. Superb. Sublim. Incantator.
dayanna11 pe 02 August 2010 23:58
iubesc acest film. e perfect in orice situatie. il recomand
cl24 pe 06 Mai 2010 02:19
Este inca unul dintre filmele valoroase, care s-au bucurat de o interpretare de exceptie a Sandrei Bullock.
chiba_florin pe 17 Ianuarie 2011 16:17
WoW WoW WoW
o comedie romantica de neratat
credetzi-ma merita
SUUUUUUUUUPER FAIN FILM

MariusMIonescu pe 17 Mai 2010 18:41
Un film la care m-aș uita FĂRĂ SĂ MĂ PLICTIESC VREODATĂ!!
Spikos pe 27 Martie 2013 17:26
O comedie usoara , placuta , plina de coincidente si de "complicatii" , care pana la urma se sfarsesc toate cu bine ; Sandra Bullock e vioaie , tonica ; nota 7 .
ankadiana pe 23 Mai 2010 13:41
super
super film. o ador pe sandra bullock!1o actrita unica!!foarte placuta si plina de viata!!!
MARIN NICOLETA pe 19 Ianuarie 2007 08:21
Doresc de foarte mult timp sã cumpãr DVD-ul. La ce preþ ºi unde îl pot gãsi în Constanþa?
Iulidesprefilme pe 14 Februarie 2013 08:43
O poveste romantică despre minunile care se pot întâmpla în timpul sărbătorilor de iarnă şi despre dragostea...la a doua vedere! Un film minunat!
diciluma pe 19 Februarie 2012 12:54
eeeee , nu e chiar o capodopera , dar ma pot uita la el in orice duminica ploioasa ! Totusi ar fi de preferat sa nu ploua doua duminici la rand :-))))
mtraianc pe 16 Septembrie 2010 22:17
super dragut
mi=am adus aminte de acest film , un film foarte dragut , si daca ma gindesc bine cred ca am sa ma uit inca o data la el
cine nu la vazut ,, sa stie ca nu e prea tarziu nici o data

Dragos.87 pe 21 August 2023 22:30
Din ciclul, unde dai și unde crapă, filmul chiar a reușit să mă cucerească! Liniștitor și plăcut, cu accente ușoare și plăcute de amuzament mediu, filmul îți transmite o stare de un confort deosebit, mai ales dacă îl vezi cu persoana iubită. Sandra Bullock e una din favoritele mele iar prestația ei chiar m-a încântat, de văzut indiferent dacă ești singur sau nu,chiar merită.
ioanaa_ioana pe 09 August 2018 19:00
Sandra imi place de fiecare data. Are nerv, are talent si naturalete. Nu intotdeauna ce visezi se si intampla , e bun si fratele alesului . Foarte bun filmul. Vi-l recomand, nu disperati daca sunteti singuri. Este un film motivational.
bainca pe 10 Martie 2018 08:39
nota 10 foarte frumos
e una dintre cele mai frumaose comedii romantice cu sandra bullock , mi-a placut absolut tot la film de la poveste , la idee pana la actiune si actori , , a fost un film foarte bine realizat cu o poveste destul de originala , eu cel putin nu pot sa o aseman cu alt film , e unul dintre preferatele mele , nota 10+ chiar daca poate nu o fii o capodopera
LiliASimion pe 17 Februarie 2018 19:01
Foarte drăguț filmul !! O comedie ușoară care te binedispune.
gavanst pe 11 Decembrie 2016 18:48
Filmul este o comedie romantica buna ce merita vazuta.
daniel_dny_si_cris pe 28 Ianuarie 2016 00:53
Foarte frumos!
Recomand! Nu trebuie ratat acest film. Este foarte frumos !
GeorgiaNNN pe 10 Septembrie 2015 18:51
about!
un film slab, regia e de 2 bani si are foarte putini actori.
Crissy_2525 pe 18 Septembrie 2012 22:44
Filmul e foarte bun ... contine multe momente comice mai ales in biserica :)))))))))))
emmy03 pe 22 August 2012 20:02
extraordinar film,nu trebuie ratat! e unul din preferatele mele:)
Pavel.F pe 22 August 2012 16:49
un film bun merita vazut de mai multe ori,dupa parerea mea merita nota 9.
matew10 pe 21 Decembrie 2011 10:51
Prestatia actoriceasca a luni Sandy este departe de roluri mai consistente gen Miss Agent Secret sau Practical Magic. Se observa un umor infantil si inducerea unor emotii oarecum fortate personajului interpretat de Bullock.