Păreri The Roommate

(2011)

Colega de cameră

Da-Luck pe 24 Aprilie 2011 04:15
un film bunicel putin horror , putina drama si putina actiune si dragoste vroiam ceva mai mult pacat
Scarlett14 pe 23 Aprilie 2011 22:15
N-a fost cine stie ce... cred ca au ramas multe lucruri nelamurite. Scenariul a fost cam prost.
nsanyi23 pe 23 Aprilie 2011 16:40
oke
E un film super celor care le plac filmele triller,care pot dormi linistit si dupa vizionarea lui.
alecs.bradeni pe 22 Aprilie 2011 22:37
am vazut aseara filmul....nu e prea cine sti ce...nu-l recomand
Hubux1 pe 22 Aprilie 2011 18:19
slab
se putea si mai bn...doar cteva faze mai asa in rest nimic..pakt
Movaaa pe 22 Aprilie 2011 16:48
Un film de la care aveam asteptari destul de mari.Chiar ma gandeam ca va fi sigur un film de nota 8-9.Din pacate nota 7 este cea potrivita pentru el.Noroc ca ideea filmului a fost buna ca actiunea sa lasa de dorit.
anita_mia21 pe 22 Aprilie 2011 00:23
Dragutz filmul. Am mai vazut genul acesta, dar in film Leighton a jucat foarte bine.
Iar trailer-ul e genial...fara cuvinte!

FlorinMovieFreak pe 20 Aprilie 2011 21:55
Din trailer pare destul de bun .. si acel clopot .. Doamne .. de nu face jumatate din trailer :) de efect .. chiar piele de gaina ..

Cheers !

EDIT: 11 Mai 2010

well nu-i chiar atat de tare pe cat ma asteptam .. da' nici chiar plictisitor .. te tine in suspans .. cat de cat .. multe clisee .. putin nou sub soare .. anyway .. bunicel .. totusi zic pacat de acel clopot .. mult prea tare in trailer :)

AdriAdrianna98 pe 09 August 2016 00:31
Au doamne. Groaznic de prost filmul. Tot subiectul de la inceput e lipsit de logica. M-am uitat mai mult pentru Leighton dar am fost dezamagita. Amuzant pentru cei care s-au uitat la Gossip girl e ca rolul de aici, cel putin ce reiese din sinopsis e exact ca rolul ei din Gossip girl. :))
catha_l_ina pe 05 August 2011 15:54
m-am uitat la film doar din doua "motive" : Leighton Meester si Alyson Michalka.
MissAnneMarie pe 10 Iulie 2011 01:21
Un singur lucru bun cred ca e de zis despre filmul asta:bataia de la sfarsit-aia da bataie intre fete:).Noroc cu Leighton pentru ca,sincer,Minka nu prea are treaba cu actoria,sau poate doar nu in filmul asta.
Slab film.

Ammelie pe 15 Iunie 2011 21:32
The Roommate (2011)
Mda, un film foarte slab, pare aproape o gluma. :) Dar nu e. Se ia foarte in serios, avand pretentii de thriller. Nu reuseste, desigur. Este doar foarte previzibil si foarte anost. Timp pierdut. 4.5/10
supy pe 02 Mai 2011 23:23
Belea de film
Super tare filmul ...am uitat de durerea de masea :).
Mellia pe 23 Aprilie 2011 18:23
Nu e thriller psihologic, e doar un film ridicol cu actrite frumoase, atat. Chiar imi pare rau, din trailer parea destul de bun, dar e praf.
zzzzzzz pe 23 Aprilie 2011 04:08
pacat de gagicile alea faine(nu imi pot da seama care e mai faina:))....filmul e praf!
Bârfitoarea.ro pe 24 Ianuarie 2011 22:28
Premiera mondiala “The Roommate”

Soho House din Los Angeles a gazduit aseara premiera mondiala a productiei “The Roommate”. De la eveniment nu putea lipsi protagonista thrillerului, actrita Leighton Meester, care a optat pentru o rochie neagra Michael Kors pentru aceasta ocazie.… Citeste in continuare citeşte

Bârfitoarea.ro pe 06 Ianuarie 2011 15:40
Minka Kelly si Leighton Meester @People’s Choice Awards 2011
Actritele americane Minka Kelly (30 de ani) si Leighton Meester (24 de ani) s-au numarat intre starurile care au luat parte ieri seara la gala People’s Choice Awards 2011. Vedeta desemnata Sexiest Woman Alive de catre revista americana “Esquire” si tanara… Citeste in continuare citeşte
danymury pe 18 Aprilie 2011 22:11
creepy...da merge, o alta versiune de la jennifer's body, merge asa
fatafyna27 pe 27 Februarie 2011 23:07
total neinteresant
pare interesant???!este o copie slabuta a filmelor single white female si single white female 2.....fara pic de originalitate....film....jenant.
cabo1970 pe 10 Februarie 2011 14:55
SUPERFILM
Tare de tot filmul pt ca nu l-am vazut dar e pe primul loc in america. .....si foarte interesant.
Jenny_pisica pe 28 Februarie 2011 23:10
E NASPA SI CAM ATAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Go 1 2