Păreri The Other Guys

Agenții de rezervă

SoKaT pe 24 Octombrie 2010 14:09
Distributie excelenta , mi-a placut per total ! Nota 8 :)
dolcedolce pe 14 Octombrie 2010 22:35
f tare
merita vazut sala era plina, se rade la greu si actiune multa :)))
deci nu osa adormiti decat in cazul in care nu sti dormit de vreo 48 ore:P

Divinul pe 28 August 2010 02:49
O comedie cu Will Ferrell e buna dar la acest film am ras cu lacrimi zuperrr , asta si pt ca sunt un fanny gay , recomand filmu tuturor .
dekks pe 29 august 2010 18:25
'fanny gay' ??? lmfao!
Elisavet pe 3 noiembrie 2010 19:52
=))
Krizalid pe 11 August 2010 23:37
daa
doar ce am terminat sa-l vad , filmu e bun, merita sa te uiti la asa ceva :D
otonis pe 15 august 2010 19:45
Subscriu. Si eu tocmai ce-am terminat sa-l vad, si m-a distrat binisor nebunia lor. I-am dat un 8.
lili22 pe 02 Ianuarie 2022 16:35
Un film oarecare, nu mi-a spus nimic in plus fata de ce stiam.
crintea_valerica pe 27 Ianuarie 2019 21:50
Complet idiot spre retard filmul....
Am făcut eforturi să-l văd tot până la capăt tocmai pentru a-l nota in cunoștință de cauză și pentru a putea fundamenta nota 3 stele acordată deja.

danut_iulian pe 13 Noiembrie 2017 15:59
A fost un film foarte bun actiune este prezenta iar comediea isi face simntita prezenta iar daca visepare ca glumele nu sunt bune nu uitati va uitati la un fil de comedie.
cosmin742000 pe 14 Octombrie 2017 09:24
O mizerie de film de actiune ammerican deci nimic nou
AndreBlack pe 25 Iunie 2014 21:52
Bunicel filmul . Mi-a placut ca a avut ceva actiune dar putine sunt momentele amuzante . Pacat si de D. Johnson si L. Jackson ca au avut aparitii scurte .
Razvan600 pe 16 Februarie 2014 21:08
Cel mai slab film de comedie pe care l-am vazut, pacat de distributie.
IonutzP18 pe 10 Decembrie 2013 15:08
NU MERITA
M-ai uitat la filmul asta din cauza trailar-ului si a distributie, dupa care am vazut ca nu e ceea ce pare! Samuel L Jackson si Dwayne "The Rock" Johnsan apar la inceput dupa care mor intr-un mod de-a dreptul ridicol. O dezamagire totala a trailar-ului. Sunt doar cateva faze comice in rest nimic, nu merita timpul!
anonymous.6229028630c4f pe 05 August 2013 14:06
yaow pe 29 Iulie 2013 18:25
Fratilor trebuie sa aveti nitica inteligenta ca sa intelegeti glumele din filmul acesta
Asta e grav

Infinity pe 26 Iulie 2013 02:05
The Other Guys (2010)
Filmul e cam "sarit de pe fix" si cam sec, dar mi-a placut. M-a distrat. O colaborare buna intre Mark si Will. Destul de amuzant. Merita o vizionare. 7.
kakapiciu pe 13 Ianuarie 2013 04:57
Actiune fructificata cu putin de umor. Cam atat este ce am vazut.
fresedo pe 20 Iulie 2012 01:21
spre slabut
Insa imi place la sfarsit cand zice Ice-T in stilul sau original "Sa fim sinceri, cu totii vrem sa fim superstaruri si smecheri, dar ghiciti ce. Oamenii care fac adevarata munca, cei care fac o diferenta, nu sunt vazuti la televizor sau pe prima pagina. Vorbesc despre cei care muncesc zi de zi cei care muncesc din greu. Haide, stii despre cine vorbesc. Ceilalti tipi." ... un mare adevar nimic de zis.
aad pe 03 Iunie 2012 19:57
Eu ma uitam dupa ceilalti
Din pacate ceilalti nu au facut ca acest film sa merite.
Il pot trece la alte filme slabe pe care le-am vazut. Desi distributia anunta ceva interesant m-a dezamagit rolul facut de Eva Mendez. Cred ca se potrivea mai bine in acest rol Angelina Jolie!

Chllo pe 03 Mai 2012 15:24
Trailerul e singurul lucru care ii da un aer amuzant, accentueaza cam tot ceea ce trebuia sa fie in film...dar care nu e!
Filmul - Plictisitor. Putine momente in care am avut ocazia sa rad, replici aiurea. Plus de asta e si umilitor de lung. durata se putea reduce putin...poate reuseau totusi sa salveze ceva din el...

xerses pe 21 Martie 2012 23:50
Se putea ceva mai bine, mai ales ca au fost doi actori foarte buni....
cosmin_kedii pe 10 Martie 2012 18:34
Acest film este o comedie adevarata. Unele filme intră în structura de realitate şi se întâmplă să fie amuzante
pisicuta1 pe 09 Martie 2012 22:04
nu mi aplacut.........................................................
Raku pe 06 Martie 2012 23:42
Mai bine nu
Slabut filmul si pacat ca are actori de calibru ! Continutul review-ului trebuie sa aiba minim 50 caractere

GeorgeGeo2011 pe 03 Ianuarie 2012 09:18
Foarte Prost
Nu ma asteptam sa fie asa prost la ce distributie are
Vorador pe 03 August 2011 19:53
Funny start but fades fast
Filmul incepe bine dar devine penibil cu timpul.Dupa inlaturarea lui Dwayne Johnson si Samuel Jackson din film,acesta devine plictisitor.
Bârfitoarea.ro pe 29 Iunie 2010 23:41
Eva Mendes promoveaza “The Other Guys” | Bârfitoarea.ro
[...] a rula si in cinematografele din Romania incepand cu 1 octombrie, comedia de actiune “The Other Guys” spune povestea a doi politisti din New York cum nu se poate mai diferiti unul de celalalt, [...] citeşte
MNarcis pe 12 Decembrie 2011 10:33
Primul film din ultimi 3 ani pe care nu am putut sa il vizionez pana la capat, am rezistat ,,eroic'' aproape 40 de minute insa am pierdut ,,lupta'' cu rabdarea.......(daca mai vedeam un singur minut in plus, cred ca sufeream un soc, o trauma si ma aruncam de la balcon).
zeki pe 05 Februarie 2011 19:16
nu prea bun , se mai putea adauga ceva la el , filmul este cam jalnic dar merita vazut macar odata
movie10 pe 04 Decembrie 2010 22:29
Haiosi SI Uimitori
Haiosi SI Uimitori Sunt Allan si Terry Cu toate ca misiunea lor pare la inceput imposibila pe parcurs se dovedeste ca Ei trebuie sa devina noi erai ai NY dupa moartea celor 2 detectivi Christopher Danson şi P.K. Highsmith.
In concluzie un film bun la care sincer dupa ce am vazut trailerul nu am crezut ca e un film Bun

sarge pe 02 Decembrie 2010 16:53
Prima parte din film este destul de haioasa insa a 2-a dezamageste rau.
pufu4all pe 22 Noiembrie 2010 23:54
Pufu
destul de dragut filmu ma apukat rasu kand sa arunkat aia dupa blok :| a tras pe nas :))
Ammelie pe 03 Noiembrie 2010 15:28
The Other Guys (2010)
Chiar mi-a placut; o comedie usurica, dar amuzanta! Simpatic Mark Wahlberg, asa incruntat :), iar W.Ferrell - tolerabil. In afara de faptul ca au cam lungit unele faze cu glume de genul 'variatiuni pe aceeasi tema', doar ca din ce in ce mai slabe, a fost chiar ok. 7/10
Radu1711 pe 25 Octombrie 2010 00:12
radu1711
foarte tare filmul, combinatie intre actiune si comedie, mi-a placut am ras la unele faze foarte bine :-))))
blog tipspedia.ro pe 12 Octombrie 2010 09:43
Review: The Other Guys
Dupa ce am vazut trailerul, ma asteptam la un film foarte amuzant. Nu a fost. M-a facut sa zambesc pe ici pe acolo, dar atat. Mi s-a parut ca s-au chinuit prea mult sa il faca un film amuzant si … Continuarea → citeşte
seby_79 pe 10 Octombrie 2010 22:55
Azi am vazut filmul la cinema. Nu are actiune, cine vrea actiune sa mearga la Resident Evil...cine vrea comedie sa mearga la acest film. De mult timp nu am mai ras cu atata pofta la un film. Nici nu ma asteptam sa fie altcumva acest film, avand in vedere ca intr-unul dintre rolurile principale este Will Ferrer. Pe de alta parta, aveam un ''coleg'' de sala, care statea in fata mea, 99% din film persoana aia a ras, si nu doar ca zambea, ci chiar radea cu o pofta de nedescris. Recomand cu mare caldura acest film, pentru cine cauta o comedie buna, de calitate, bun gust si este chiar un film la care mergi si la sfarsitul lui iti dai seama ca nu ai pierdut timpul degeaba.
Dj_Livio pe 10 Octombrie 2010 14:43
am vazut
nu prea are actiune filmul, dar e o comedie buna :P
G.Norbi27 pe 09 Octombrie 2010 11:19
Will Ferrer este atat de naiv,sincer dar in al acelasi timp foarte amuzant.Multe faze tari ,un film bun :)
buburuzza pe 27 Septembrie 2010 22:00
Mie imi place de Mark Wahlberg ca actor si de asta ii dau un 7 ca in rest nu e prea reusit din punct de vedere al unei comedii
aditig78 pe 25 Octombrie 2010 21:22
Aiurea!
Cateva faze haioase... mai mult umor negru! Telefonul fara fir cu baba a fost tare!
Go 1 2