Păreri The Hot Chick

(2002)

Am fost odată sexy

lavvw pe 15 Ianuarie 2019 11:46
super tare comedia. merita vazuta. Rob e senzational
H4cK3RuL pe 07 Ianuarie 2018 00:09
ArTh # S. M. H4cK3R*uL Ionut
Nu este tocmai cea mai buna comedie vizionata, in afara de cateva faze comice si distributie.... nu te captiveaza altceva....
ValentinaV pe 28 August 2016 03:04
un film bun, chiar razi la el, in multe scene + apare si adam sandler pe ici si colo :D
XShadowX pe 03 Martie 2015 11:16
Puicuţa cu cocoşel
Mi se pare fantastica traducerea in romana a titlului acestui film : Puicuţa cu cocoşel :)) , numai titlu te face sa razi copios insa Rob Scheinder este absolut magnific si merita aplauze pentru acest rol ....
emy_sinaia pe 10 Octombrie 2014 22:02
Slabut.
Comedie cu situatii neprevazute cand Jessica devine Clive iar cel din urma probeaza un cercel fermecat si astfel incepe sa fie inconjurat de multe puicute sexy.
Mariannaa pe 23 Aprilie 2014 14:18
Acceptabil
Este un film usor amuzant; nu are chiar prea multe scene comice, adica totusi cred ca se putea profita mai mult de idee pentru a stoarce mai mult umor.
Printesa_79 pe 10 Martie 2013 18:48
ESte o comedie spumoasa,dipa parerea mea!!! Sa poti viziona asa cum trebuie filmul trebuie sa fi mancat cu cel putin o jumatate de ora inainte de film si in pauza sa ajungi repede la baie...altfel risti sa nu mai ajungi in timp util....! :)) Va doresc vizionare placuta!
cosmin_kedii pe 01 Februarie 2013 09:22
ami place acest film! e super amuzant, iar piesele sunt de top
Dar_kvampire pe 09 Septembrie 2012 20:24
A fost tare o comedie extrem de misto mia placut dar nu indeajuns de mult pentru ai da nota 10 imi pare rau
Audrey19 pe 09 Aprilie 2012 10:30
desi mi-a placut eu tind sa-i dau nota 7 de obicei filmele de genu desi ma amuza totusi imi dau impresia ca actorii sunt un pic retardati :d
Go 1 2