Păreri The Honeymoon Phase

(2019)

Faza lunii de miere

bainca pe 15 Februarie 2021 03:32
nota 5 cu indulgenta
Un film low buget , toata actiunea se petrece intr-o singura camera aproape . Un film cu un strop de suspans si foarte plictisitor pana la jumatate , povestea ar fii fost interesanta dar filmul slab , este o Drama /Sci-Fi/Thriller nicidecum un Horror , foarte putin mister si o da putin si pe Psihologic sa spuneam asa dar asta nu il face mai bun. Pe scurt un cuplu care pretinde ca sunt casatoriti doar sa stranga bani cum spune si in descriere dar se dovedeste mai ales pe parcurs cand barbatul nu este ccea ce pare. , lasand asta la o parte , Am banuit ce se intampla pana la jumate , finalul a fost putin nepervazut cel putin pentru mine , la jumate crezi ca este decat o drama dar pe parcurs se schimba , oricum cateva faze nu schimba faptul cu nimic ca a fost plictisitor si nu m-a atras cam in nici un fel , bine ca l-am vazut la tv si nu m-am chinuit pe internet ca ma plictiseam dupa 20… citeşte
tomescu_c pe 14 Februarie 2021 22:37
The Honeymoon Phase
Nici la Zmeura de aur nu as nominaliza filmul asta, ca i-as face reclama chiar si negativa.
Un "film" foarte prost regizat slab si jucat de actori si mai slabi.

Giulianodirt666 pe 23 Aprilie 2021 18:52
Singurul lucru horror e timpul pierdut cu vizionarea acestei bălării.
Dragos1441 pe 24 Aprilie 2021 21:32
Nu. E un film foarte prost cu actori slabi şi producţie zici că a fost acceptat de Netflix. Cel mai rău lucru este că nu înţelegi nimic din acest film.