Păreri Spasti Leningrad

(2019)

Salvarea Leningradului

blackmore pe 08 Aprilie 2019 00:32
Catre cei au scris synopsysul, care pare e tradus de IMDb as fi banuit ca de forme de viata precum Halep, , Ioh Anus sau Kurveshi ,daca acesteia ar sti vreo boaba in engleza sau in romana .sa imi explice cum au ajuns la sintagma "ajung pe o barjă".Oare chiar attat de prosti sa fie sa nu fi auzit de o barja?Stiu ca nu e cel mai bun film rusesc de razboi, dar chiar daca ar fi , tot ar fi mult mult , mult mai bun decat cel mai bun film american de razboi, pt ca in filmele rusesti joaca actori nu prostituate, au regizori nu incasatori de bani , scenaristi nu copii retardati de clasa 1 a care scriu niste compuneri, si o poveste nu doar propaganda de prostit pe prosti cat de buni sunt americanii , atat de buni ca nu au castigat niciun razboi
lapidarium pe 22 ianuarie 2021 18:29
Acelasi copil prost rusofil cu o exprimare deficitara. Ti-am mai zis frustratule, fuga la tatuca Putin, nu mai pierde vremea pe aici de pomana. Ia cu tine si ratatii care iti dau like-uri la acest rahat de asa zis comment. Sau poate esti tot tu, blackshit...si iti dai singuri like-uri. Paşol, Vidma, na turbinca!
eduard_stratan pe 2 septembrie 2022 12:38
stricted pe 07 Februarie 2021 06:19
Mie mi-a placut filmul. .