Păreri Rebelde Way

(2002)

Rebelii

secret pe 13 Octombrie 2006 22:20
sunteti cei mai tari, vreau un autograf
Andronic Violeta pe 14 Octombrie 2006 09:28
Eu as vrea sa am toate piesele de la RBD si toate pozele pe calculatorul meu. Cine le are sa imi trimita e-mail.Ador RBD.
Codrutza pe 14 Octombrie 2006 10:44
Dak va place asa de mult RBD,intratzi se pe
www.rbdceimaitari.piczo.com:D
Si lasatzi si o parere:P :))

denisa pe 14 Octombrie 2006 14:27
suntety cei mai tary va iubesc
ana pe 15 Octombrie 2006 11:12
Rebeli este filmul meu preferat deoarece arata viata unor elevi intr-o scoala unde se leaga noi prieteni si iubiri.Uneori ar fi frumos sa fim si noi rebeli:)
ana pe 15 Octombrie 2006 11:16
Rebeli sunteti cei mai tari!!!va iubesc si sper ca sa continuati dupa rebelde si alte seriale!:*
sofronie denisa pe 15 Octombrie 2006 13:24
Eu tyn cu trupa rebelde
yi ador
yi iubesc
yi yndragesc
sunt cei may tari cantarety
toty din trupa sunt frumosy
principali:Dulce anahi alfonso Cristhoper
va pup rebelde

mia colucci pe 16 Octombrie 2006 18:19
ador aceasta telenovela este cea mai buna shi reusita iar despre rbd nu am cuvinte sunt cei mai tarii ii iubesc moolt!!!!shi abia astept sa vina in romania.totusi am o preferata aceea este anahi este frumoasa corpolenta nui lipseste nimic iar yo ma rergasesc in ea ,dulce este shi ea o dulcika maite este simpatika,cristian este frumusel ,cristopher un bombonel iar alfonso preferatul meu dintre baietzi esta un chabo rico...yo digo rbd rbd rbd...
trifu luissa pe 16 Octombrie 2006 20:28
sunteti cei mai tari va iubim cu toti din partea noastra:Luissa ,Ana M .,Ana R.
annna pe 18 Octombrie 2006 15:25
intrati plssss pe:www.rbdceimaitari.piczo.com
vetzi gasi multe lucruri interesante

deea-geo pe 19 Octombrie 2006 10:18
rbd sunt cei mai tari sunt super frumosi acctorii
ruxy pe 19 Octombrie 2006 14:29
erreway sunt cei mai tari,nimeni nu-i va intrece nici copiile lor din mexic
krolin_heart pe 19 Octombrie 2006 22:42
ii iubesc pe toti muuuuuuuuuuuuuult de tot....cei care au videoclipuri cu ei ma puteti contacta la adresa de messs yahoo:krolin_heart sau la e-mail-ul:krolin_heart@yahoo.com
simonyk pe 21 Octombrie 2006 23:35
hello!!!como estai?ce faceti?cand veniti in romania?o s ava astept k e super marfa telenovela bv va pooop.simonyk
hassan farida pe 24 Octombrie 2006 20:53
mie imi place la nebunie reblde,in special mia ,ete stilul meu,sunt ca si ea ,semen cu ea nu numai fizic ci si la comportament . nu imi place de roberta se crede prea fitosa parca ar fi buricul pamantului,dar ma rog,mai mi place si lupita e fruosa dar chiar daca pare ea timida eu cred ca ea este mult mai nebuna decat toti ceilalti pe cuvant si pilar e dragutza chiar daca e mi grasuta,ele toate sunt frumoase doar ca poasta d celina strica tot atat am avut de spus cine vrea sa vb u mine,care sunt o fata supr tare,frumoasa,sexi si de trreaba ,pe idul Mia_rebelaFary ma gasiti ,deci mia e perfecta asa ca daca vreti sa fiti cei mai buni si cei mai rebeli urmaririti rebelde,merita
ciolacu codruta pe 24 Octombrie 2006 21:05
cel mai tare fil din toate filmele pe care leam vazut pana acum este un film super beton super coll si cu cle mai mare succes mie ami place fff mult filmul rbd este cel mai tare si mias dori sa ai vad an realitate
Robert pe 28 Octombrie 2006 19:04
REBELDE FOREVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NU REBELII
ADELLIA_89 pe 04 Noiembrie 2006 13:49
MIE MI-A PLACUT SI REBELII DAR IMI PLACE SI REBELDE.NU TREBUIE SA NE CERTAM ACUM.CAND A FOST REBELII TOTI AM URMARIT,ACUM TOTI URMARIM REBELDE(APROAPE TOTI)TREBUIE SA RECUNOASTEM K REBELDE ARE CEVA IN PLUS
Moldovan Rebeca pe 10 Noiembrie 2006 15:41
rebelde e mult mai frumoasa decat cealalta de pe tv2.aia au fost toti urati inafara de mia si diego.in rest nici nu se compara cu rebelde de pe acasa chiar dak este aprox identica cu celalalta.asa k HAI RBD SI HUUUUUUUUUUUUUUUU ERREEWAY.
mia colucci pe 14 Noiembrie 2006 09:57
Mai, oricat de copie ar fi, rebelde tot e cel mai tareeeeeeeeeeeee serial din toate timpurile,sau daca vreti voi cea mai reusita copie!stiu k de obicei originalul e cel mai bun, dar aici chiar s-au intrecut pe ei insisi!yo nu zic sa va plca rebelde, dor nici sa protestati!
Bitu Iulia pe 19 Noiembrie 2006 21:59
Rebelde e cea mai tare telenovela din lume.imi place multe de roberta si diego.sunt tari rau de tot
petre erna pe 20 Noiembrie 2006 22:08
Rebelde sunt minunati,nu numai prin atitudinea lor cat si prin melodiile lor extraordinare ca nestro amor ,salvame si aun hey algo.
Cel mai mult imi place de Diego si de Roberta sunt draguti si ii simpatizez foarte mult.
URMAITI TELENOVELA REBELD DE LUNI PANA DUMINICA SI VA ASIGUR CA O SA VA PLACA.

Alexxa pe 04 Decembrie 2006 18:07
Care stie cum o cheama pe Nico din Rebelde way? si p Rocco...imi plac foarte mult...mai ales cum canta...si ii caut p odc dar nu ii gasesc...poate dak as sti numele lor adevarate mi-ar fi mai usor...PLS HELP...
andreea grecu pe 04 Decembrie 2006 21:47
eu sunt andreea si sunt in italia am o prietena care a fosto la 2 concerte de a lor si mia povestiti multe sunt cei mai tari si mai zic ca si eu sunt rebela va poooooooop sa urmaritzi in continuare rebeldeeeeeeeeeeee
facina livia pe 05 Decembrie 2006 15:07
buna,imi face mare placere sa vizionez acest film...este super tare,imi plac toti actori,fiecare are ceva special si mi-as dori ca intr-o zi sa ajung sa joc si eu ca ei...pentru ca e foarte frumos...va pup pe toti si nu uitati ca va iubesc mult de tot,poate ajungeti si pe la noi candava...mult succes in continuare si sa ramaneti asa ...,pa,pa
me, myself & I pe 05 Decembrie 2006 17:40
numele celor 2 actori din R-way sunt:
Vico --> Victoria Maurette
Rocco --> Piru Saez ;)

Cosmin Blaga pe 05 Decembrie 2006 23:21
Rebelde este cea mai tare telenovela ever.De curand au aparut si la noi (in magazinele de specialitate) primele 2 albume ale trupei RBD: Rebelde si Nuestro Amor.Sunt sigur ca fanii adevarati stiau asta.Anul viitor vor veni in Romania.Pana atunci sa le ascultam muzica si sa ne uitam zilnic la Rebelde.....Y soy rebelde, cuando no sigo a los demas, si soy rebelde, cuando me quiero hasta rabiar.......Besos a todos....apropo,ID meu de mess Arath_87
Cristi pe 13 Decembrie 2006 19:24
mey yo sunt din bucuresti si la noi a fost serialul acum 2 ani asi mai vrea sal vad dar nu vad cum asi putea face asta X( cu mare parere de rau va zik k va invidiev asi mai vrea sal mai vad o dat sau makar un episod :((
Dascalescu Bogdan pe 14 Decembrie 2006 12:02
BUNA ----BIANCA---.vreau sa te rog ceva mult..ai spus ca mai comunici in continuare cu rebelde dupa intalnirea pe care ati avut-o la madrid.banuiesc ca ai adresa lor de mail sa vre-un ID de messs.daca esti buna poti sa mi le trimiti si mie pe mail meu sau intri pe ID meu: JORDAN_e720.....adresa de mail: bogdan_dascalescu@yahoo.com....Vreau sa-ti spun ca mor dupa iei si ca ii ador la nebunie.mersi mult .te pup....
bacov diana pe 20 Decembrie 2006 17:32
mda....... pot spune despre maite ca e cam demodata si prea timida.eu mam obisnuit cu mn carre sunt o fire tare indrazneata si la MODA.lool.am 13 ani si urmaresc rbd zilnic.citesc in reviste despre aceasta formatie si o ador.o ador cel mai mult pe dulce maria care are vocea ca un inger e si frumoasa si ar trb sa participe la miss 2007 un ex de an dar nu conteaza cand va participa ea trb doar sa participe si io o incurajez pe idolul meu.multi pupici pentru dulce maria.
IULIA UNGUR pe 23 Decembrie 2006 14:20
sal sunt iulia si ii ador pe anahi si pe alfonso abea astept sa vina in romania !!!! ii iubesc si ii astept cu drag!!!! va poop iulia
valaenu ruxandra pe 24 Decembrie 2006 11:53
ador acest film e sooper imi place la nebunie de dulce maria(roberta).sunt cei mai tari chiar mai tari dekat rebeli
valeanu ruxandra pe 24 Decembrie 2006 12:03
imi place f. mult RBD deoarece sunt ff.cooooool!
ramona27 pe 24 Decembrie 2006 18:33
kool film!e cel mai fain film pe care l.am vazut pana acum!
djastina savciuc pe 24 Decembrie 2006 22:38
totul clasna????????
!!!!!!!!!!!

Ale pe 27 Decembrie 2006 14:26
sa stiti si voi k este o diferenta intre "Rebelii" care s-a difuzat pe TVR2 si ala de pe acasa...in primul rand astia de pe acasa au copiat filmul replica cu replica si actiunile filmului sunt aceleasi ca si in "Rebelii"...daca tot doreau sa faca un film mai fain nu trebuiau sa il copieze ci sa fie originali!!!unde mai e farmecul?!si ala de pe acasa se cheama "Rebelde" pt nestiutori nu "Rebelii"!!!va uitati da nu stiti la ce!!!si tot mai fain a fost "Rebelii"...canta si mai fain si erau super fain!!!si salile erau pline la concertele lor!!!astia numiti RBD park,nu au avut un amarat de concert la viata lor ca formatie!!!sunt cei mai varza!!!
Ale pe 27 Decembrie 2006 14:33
TVR2 faceti un beneficiu populatie si mai difuzati ink o data serialul "Rebelii"!!!de la inceput pana la sfarsit!!!pt k ne e dor de mia marizza pablo si manuel!!!va rugam din suflet!!!vorbesc aici in numele tuturor celor care au fost sunt si vor ramane adevarati fani ERREWAY si REBLDE WAY!!!sunt superbi!!!
alinutza pe 30 Decembrie 2006 17:39
cea mai tare trupa ... sa mor .. nu-i asa fratilor.. d abea astept sa vina in bucuresti ... mai ales dieguito... si santos c bunatate e nu-i asa fetelor>?>?????? va place nu ?? k si mie... BUCURESTI SA TRAIESTI CEL MAI TARE ORAS ..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Roxxya (Mascota) pe 30 Decembrie 2006 18:57
Ffff tare ii RBD...imi place ANAHI si ROBERTA...kam atat va spun...dak vreti sa vb q mn ma gasiti pe id (bebelusk_roxxya)...Ma numesc Andreya Roxxya si am 14 ani..Stau in TURDA.Am porecla MASCOTA sau BAIETOAIKA...
valentina pe 30 Decembrie 2006 22:11
Buna. Imi pare rau sa va spun asta, dar aici se lasa numai mesaje pentru serialul Rebeldeway. Cei mai buni ei sunt, in primul rand ca serial, sunt foarte simpatici, pe cand cei din Rebelde sunt foarte slabi, nu joak deloc bine, cu exceptia unui actor, numele de scena: franco(nu stiu cum il cheama in realitate), si fara suparare, dar nu stiu cum puteti urmari serialul acesta (rebelde), dar ma rog, fiecare cu parerea lui. Si inca ceva cei originali sunt REBELDEWAY, asa k v-as ruga sa nu-i mai comparati cu ceilalti.
ERREWAY SUNT CEI MAI TARI............ERREWAY 4 EVER

me, myself & I pe 03 Ianuarie 2007 21:35
cei care vor melodii, videoclipuri, poze etc etc cu Erreway / RBD imi pot da add la ID-ul dragutza_simpatik
anca pe 06 Ianuarie 2007 20:46
RBD sunt cei mai tari:Pmai ales roberta si diego wowww ii adorr si ceilalti sunt superr va iubesccccccccccccccccc la nebunie mor dupa voi in fiecare seara ma uit la rbd si va admirr !
opris cristina pe 08 Ianuarie 2007 10:16
Iubesc serialul REBELDE... imi place si muzica lor si toot si nu ma intereseaza ca s-au luat dupa cei dupa tvr2. Oricum sunt mai buni ca cei dupa tvr2 si au muzica mai buna..As dorii ca anul acesta rbd sa vina la noi in romania pt un concert...asta e cea mai mare dorinta a mea...:*:*:*
eliza pe 09 Ianuarie 2007 14:22
nush dc nu va place REBELDE care e pe ACASA poate din cauza ca sunt mai buni ca rebeli.Eu cred ca e mult mai frumos REBELDE si comparati si voi actori asa frumusi cu aia din rebelii.E cam mare diferenta in plus ca pareau de 3 ani.Asa ca nu va suparati.BYE BYE.
vieriu bianca pe 12 Ianuarie 2007 17:46
rbd ii cea mai tare trupa din toata lumea(pt mine)as dori sa stiu cand vor venii in timisoara?rebelde ii cea mai tare telenovela.rbd tinetio tot asa.cine vrea cele mai noi poze cu actorii preferati sau cu membrii trupei rbd ma pot gasi pe bia613@yahoo.com
cotoroiany laura mihaela pe 13 Ianuarie 2007 15:29
sunteti cei mai tari cei mai fayny si imi place mai ales de anahi si de poncho sunteti cei mai bestiali vaiubesc va pupyk dulce si sunt fanul vostru nr 1
ion simona pe 20 Ianuarie 2007 12:19
buna!!rebelde sunt superi tari.....ce-i mai mit-ooooooooo am ogramada de poze,postere si tricouri cu ei si musika....ii ador ii poop te chero mucho rbd....
coockiee pe 20 Ianuarie 2007 13:26
rebelde sunt zoooooper tari!! dulce shi diego!!:P defapt.. toti!!:P rebelde rulz!!!!
Doll Rihanna pe 23 Ianuarie 2007 15:48
Mi-e sincer nu-mi plac RBD,pe langa k au succes deplin,ei sunt o copie dupa REBELI -Erreway.Si cand se va termina telenovela de pe Acasa TV ,adio RBD.De Erreway am auzit k se reunesc din nou si o sa scoata si un album (dar sper sa nu fie doar un zvon adus de vant).Din toti cei 4 membri ai Erreway ,actrita care o indragesc este Mia (Luisana Loreley Lopilato )ea are si un Motto:"Ce dificil e sa fiu eu " adik (Quel dificil es ser yo ).Despre ceilalti nu pot spune k nu-mi plac sunt draguti Manuel,Marizza si Pablo.I love Erreway ,I love Mia ,Marizza,Pablo and Manuel.BYE
petra grigore pe 23 Ianuarie 2007 22:04
rebelde ..hmm lo que puedo decir es que son lo maximo, pues si , les quiero mucho a todos!!!espero que pronto vengan y para los fans de rumania!!!mucha suerte con el nuevo disco ,,celestial''...
les quiero mucho ..!!!
saludos para todos los fans ,,rebelde''
besos..!!!

Go 1 2 3 ... 6 7 8 9