Păreri Premium Rush

(2012)

Cursă fără frâne

radu3455 pe 30 Noiembrie 2012 09:55
un film foarte interesant mi-a placut mult ideea filmului,si actorii au jucat foarte bine nota mea 10
al3x21 pe 21 Octombrie 2012 18:57
cum pot vedea filmu??
nu reusesc sa-l vad online...

psihologu pe 30 Septembrie 2012 07:38
Premium Rush: smecherii pe burta goala
David Koepp apeleaza la tot felul de artificii pentru ca al sau Premium Rush sa ia ochii spectatorilor: pune in scena multe coregrafii cu pedale, intretaie cronologia povestii si infloreste la montaj. Tot nu e destul.

Am vazut batalii intre submarine, urmariri nebunesti cu masini ultimul racnet si confruntari intre piloti pe avioane supersonice. Am vazut pana si un politist, ma rog un paznic la mall, ce-si facea turele pe un Segway. Apropo de Segway, inventatorul lor a murit in timp ce se dadea cu unul pe teren accidentat, deci nu-i negati potentialul de risc. Ce ar putea, in conditiile astea, sa ofere un film cu un curier biciclist la New York? Si cat de multe sa ofere pentru ca producatorii sa opteze pentru un titlu 100% adrenalinic precum Premium Rush? Marturisesc ca am mers la film usor indoit.

Regizorul David Koepp face o treaba decenta incercand sa… citeşte

Qube86 pe 30 Noiembrie 2011 12:36
Imi pun mari sperante in filmul asta...Vine cu o idee originala (parerea mea) si apreciez asta...In trailer arata bine...Sper ca si filmul sa fie la fel de bun si sa nu ramana doar prezentarea de el...
tonymaestrul pe 07 Ianuarie 2013 18:30
Un film antrenant cu mult suspans si actiune dar usor cam tras de par. Merita vizionat
MNarcis pe 01 Decembrie 2012 00:17
Un film energic, ''vibrant'', ''relaxant, cursele de bicicleta si toate smecheriile prezentate in film sunt ''ametitoare'' (nu te lasa sa te plictisesti), actiunea cu biciclete ''te acapareaza'' (nu sti pe unde sau cand trece timpul) insa din pacate scenariul este foarte, foarte slab.......merita vazut doar din curiozitate sau plictiseala maxima!
albastrudeprusia pe 24 Octombrie 2012 15:23
foarte bun filmul, mie una mi-a placut. ma asteptam, gordon joaca in filme bune!
lcs23 pe 01 Decembrie 2012 01:31
muie
sa ma pis pe filml vostr ca n ma pot ita muieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
radu3455 pe 1 decembrie 2012 09:09
tu habar n-ai sa scrii
george_eu25 pe 26 Septembrie 2012 01:50
film bun...
Ideea e foarte buna,actorii nota 10 iar actiunea pe masura.Ca nota ii dau un 8,5-9.Ce nu mi-a placut a fost ca in tot filmul el trece de nu stiu cate ori pe rosu in plin trafic si totusi nu-l atinge nimic!!E un pic tras de par aici....Dar per total un film foarte bun!
Go 1 2