Păreri Never Back Down

(2008)

Nu da înapoi

DanyMarica pe 12 Decembrie 2010 19:32
unul dintre cele mai bune filme vazute vreodata, te invata sa lupti pana la capat SI sa nu te dai batut iar Amber Heard este demential de frumoasa pacat numa' ca este lesbianca. Capodopera de film!
bubumiksiscumpik pe 05 Septembrie 2010 02:50
oooou super rau, filmul mi-a placut
etc
etc
8-9 hai 9

v1se pe 30 August 2010 22:24
Unul din filmele mele preferate care le recomand tuturor amatorilor de actiune :) !
Ela... pe 20 August 2010 22:29
Efectele fac tot filmul...
E un film ok....iar personajul pozitiv arata foarte bine...:X...
Mi-au placut efectele...

justandy pe 19 Martie 2010 14:40
Foarte frumos filmul, te insufla si te invata sa nu renunti niciodata, dupa cum spune si titlul.
green_rose pe 06 Iulie 2015 11:39
Am cautat mult un film care sa aiba ca tema "sportul" si sa fie combinat cu o poveste de dragoste. Iata-l ! si mi-a placut foarte mult!!!
bogdamme pe 11 Februarie 2014 00:56
Super~
Foarte bun filmul. Nu ma asteptam sa fie atat de bun!!!! Actorii au jucat bine, scenariul a fost bun. Mie mi-a placut la nebunie. :D
Infinity pe 26 Septembrie 2013 20:23
Never Back Down (2008)
Un film in care scenariul este plin de clisee expirate, dar care are si momentele sale bune. Nu este cel mai bun film de acest gen. Nici pe departe. Sunt altele mult mai bune gen: Million Dollar Baby, The Wrestler s.a.m.d.
Anamarria pe 14 Noiembrie 2012 23:31
Nu stiu ce mi-a placut mai mult daca filmul sau actorii,dar cu siguranta ambele. il iubesc !Nu sunt adepta filmelor de acest tip,dar asta are ceva foarte deosebit. Clar este unul dintre preferatele mele!
Goodfella pe 24 Septembrie 2012 18:19
Super film!Ma asteptam sa fie doar bataie , ceva gen Van Damme , dar NU , chiar ai ce invata din el , este un film FENOMENAL!NU doar de bataie , are poveste are de TOATE!
ZeeeDTm pe 10 Septembrie 2012 20:23
MAi mult !
Mai stiti filme de genul asta ?
A fost superb.
Foarte frumoase si melodiile

deadlord pe 06 Septembrie 2012 16:06
Un film superb. Scenariul este de exceptie, regia mi-a placut, dar actorii nu prea sunt cunoscuti. Cu toate astea mie mi-a placut.
Go 1 2 3