Păreri Need for Speed

(2014)

Need for Speed: Începuturi

gheorghyta_morosan pe 18 Februarie 2014 16:10
Super tare!
Eu cel putin de abia astept sa apara fiindca mi se pare un film exelent cu masini de ultima generatie gen bugatti, ford, pagani!
SilvJr pe 29 Ianuarie 2014 14:18
Pare frumos
Dupa cate am vazut pare un fast and furious mai modern. Aici se folosesc masini de ultima generatie in fast and Furious masini mai clasice.Dar nu stiu daca va reusi Need for speed sa intreaca FAst and Furious. dar va fi un film pe cinste.
deco20 pe 30 Iulie 2014 20:28
Slab Rau.
Mi s-a parut o mare porcarie...povestea e praf...Nu vreau sa intru in detalii...E slab si punct
dark1226 pe 13 Iulie 2014 10:31
Acest film mi-a placut pentru ca din seria jocurilor video si pentru ca automobile.
santoss07 pe 26 Martie 2014 21:41
Obligatori de vazut !
Obligatori de vazut ! Si daca se poate viziona la cinema nu o sa v-a para rau, se merita 15-30 sau chiar 50 RON pe bilet (in functie de cinematograf) ! E un film foarte reusit si e pacat sa nu aibe incasari pe masura....pentru o eventuala continuare si mai reusita (pt nemultumiti) ! Cu siguranta am sa-l si revad . Se MERITA VIZIONAT si apoi CRITICAT !!! Parere personala. Nota 9
sebastiany_leo pe 17 Martie 2014 16:33
Este un film care are foarte multa actiune si drama.Dar este foarte bine de vazut.
Vladutzzzz pe 16 Martie 2014 20:36
Merita
Dupa cum ma asteptam, este un film bun. Din pacate l-am vizionat in versiunea cam, aici: http://mymoviezz.com/videos/need-for-speed-2014-online-subtitrat/

Zilele urmatoare merg sa-l vad si in cinema. Oricum, il recomand

priceputu_emilian_valentin pe 26 Decembrie 2013 03:37
o investitie destul de mare pt un asemenea film , vb de masini f scumpe , veyron ss, shelby daca nu ma insel era si un ssc , insa fata actorului principal ....sucks...!! si va urma si la asta vreo 5 parti ca na e beggins...pana la urma il iert pe dominic cooper si am sal las sa vedem ce si cum calca pedala , numele ne aduce aminte de vin diesel ...sai dam o sansa...
RaMy_SmIlE pe 27 August 2013 14:24
In sfarsit inca un film cu masini :)) abia astept sa l vad :X cred ca o sa fie bun
CosminHorrorMaster pe 14 septembrie 2013 21:09
dar fast an furios ce are?
RaMy_SmIlE pe 16 martie 2014 10:19
nu stiu ce sa zic .. trebuie sa-l vad ca sa-mi dau cu parerea .. nu-ti aprob nimic :))
Go 1 2 3