Păreri Infinitely Polar Bear

(2014)

Sentimente care vindeca

Costirik pe 01 Decembrie 2015 04:02
Filmul asta e de-a dreptul incantatator. O poveste despre cum te poti bucura de viata, oricat de multe probleme ai intampina.
ioan_lucian_zugravu pe 20 Noiembrie 2015 21:10
Un film incantator ce merita vizionat. Cred ca merita apreciat cu o nota mai mare.
andystarx pe 09 Ianuarie 2016 00:22
Cu tot respectul pentru cei doi actori principali,care sunt si foarte buni de altfel,dar filmul asta ,a fost mult sub asteptari,am inteles ce a vrut sa transmita,dar a aratat ,a film low budget,slabut ! Cam pierdere de timp,nu il recomand !
lili22 pe 02 Februarie 2022 13:26
Eu il consider o mare pierdere de vreme, nu inteleg cum are o. ota atat de mare pe Imdb.
contas pe 19 Februarie 2021 22:25
Mykele33, fiind mai blând (a), fiecare are dreptul la părerea lui, po
ti să folosești un limbaj mai civilizat.

xerses pe 12 Septembrie 2017 18:00
Ce frumos! Un parinte cu ceva probleme reuseste sa fie alaturi de fiicele sale, cand el ar fi avut nevoie de ajutor.
mihaelatb pe 01 Decembrie 2018 00:29
recunosc ca Mark Ruffalo este un actor complet! joaca roluri diferite si tipologii variate, dar filmul asta, mie una nu mi-a spus nimic.nu am empatizat cu ea nici ca mama nici ca sotie. Nu am incercat nici un sentiment de bine si optimism, dupa vizionarea acestui film. Eu una nu-l recomand, este deprimant.
Dragos.87 pe 29 Iulie 2017 18:12
Este o drama cu multe momente funny in care multi se regasesc pentru ca e o poveste realista.Nu strica o vizionare.
mykele33 pe 16 August 2017 16:17
F.Frumos
mai andistarr de cinema..stii cat ma bucur ca tu ai inteles ce si-a dorit filmul asta sa transmita!!! si pentru ca te-au dezamagit pe tine,,un veritabil critic de arta o sa le rup urechile sa stii. ba da nu incetati ma sa va dati dreaq asa de mari,cacaciosilor,latrati de pe veranda cand va e frica sa umblati cu cainii mari. si cine te recomanda pe tine sa nu recomanzi tu filmul asta,ma rog. tot asa s-au facut in lumea asta fel si fel de legi nelalocul lor,de pe urma gandirilor unor tembeli ce s-au crezut mai mult decat erau..incearca sa intelegi ca nu toti gandesc la fel,si mai ales la fel cu tine.