Păreri Happy Feet

(2006)

Happy Feet - Mumble cel mai tare dansator

Tudor pe 18 Decembrie 2006 16:05
Nicole Kidman a ajuns sa "vorbeasca" in filme de desene animate cu pinguini ??? Ha ha ha, inseamna ca e deprimata rau de tot.
Eu m-am saturat pina peste cap de filme de desene made in USA vorbite de actori "mari"

mihai stefan pe 21 Decembrie 2006 21:35
doamne, cel mai idiot film pe care l-am vazut in viata vietilor mele ! Nu pot sa-mi imaginez cum poate sa-i placa cuiva acest film... blockbuster, auzi la el ... JALNIC!
Animalutz10 pe 7 mai 2010 21:47
Daca nu-ti place dute si joaca niste C.S. poate te mai linistesti!
Chris T pe 03 Iulie 2007 11:48
Nu credeam ca de la Disney va fi un film care s anu-mi placa. Dar Happy Feet mi s-a parut groaznic. Dupa 30 d eminute am renuntat la el. Un film mai plistisitor si cu o intriga mai enervanta nu am vazut. Nu spun ca dupa cele 30 de min filmul se putea schimba in mai bun, dar daca in prima parte a filmului nu reuseste sa te capteze.... In schimb la Cars a fost exact invers, ma asteptam sa fie o prostie si a fost de fapt unul dintre cele mai bune povesti Disney, mai mult pentur adulti decat pentru copii.
snow pe 28 august 2009 14:08
daca afirmi asta inseamna ca esti din acei oameni care nu le pasa de ce msg transmite si nu te afecteaza cu nimic sa arunci gunoaie pe jos . pur si simplu nu iti pasa de ce au facut oameni precum steve irwin
Animalutz10 pe 7 mai 2010 21:48
Bun zis snow!
Carol Turbok pe 14 Februarie 2007 17:36
Bunicel filmul
Luchian pe 30 Decembrie 2006 19:07
Cel mai varza film de animatie pe care lam vazut !!!
Mistah J pe 22 Decembrie 2006 13:54
Destul de jalnic, trebuie sa recunosc (desi ma dau in vant dupa animatii)... Pacat de Brittany Murphy, actrita de un talent nemaiintalnit... Mumble e o ineptie care vrea sa pozeze in ceva spectaculos. Slabut. Foarte slabut.
par4zi7u pe 08 Iunie 2009 18:06
cea mai panarama animatie care exista .....cum o luat filmul asta oscar ca mie nu imi vine sa cred
snow pe 28 august 2009 14:03
ti se pare tie . cel mai tare film de animatie care exista si e deosebit mai ales prin mesajul care il transmite prin muzica si dans : opriti poluarea pt ca sta afecteaza lantul trofic!
Go 1 2

Film - Happy Feet