Păreri Campfire Tales

(1997)

Povești de groază

arnoldroland pe 16 Septembrie 2010 22:43
mi-a placut extrem de mult! povestile sunt groaznice,chiar merita vazut!
nikkolle pe 24 Martie 2012 22:47
A fost un film destul de bun ! Chiar nu ma asteptam sa se termine asa ! Pacat ca a fost un final trist!
radu3455 pe 07 August 2012 13:07
destul de infricosator,mi-au placut povestile,merita vazut nota 8
alex_il_fenomeno pe 08 Noiembrie 2011 18:28
un film care a reusit sa smulge cativa fiori , trebuie sa recunosc . ambianta de la inceput este foarte placuta , pentru ca te aduce mai usor in poveste si in acele trairi . referindu-ma la povesti , acestea sunt realizate excelent , cu fire narative complet diferite , reusind sa transpuna cu mare succes diverse "chestii" considerate terifiante , si avand mare succes . iar cireasa de pe tort a fost finalul filmului , care s-a incheiat atat de ciudat ( asta am considerat la prima vizionare , dar dupa a doua m-am dumirit cu adevarat de ceea ce se intamplase ) . este un film care merita cel putin o vizionare in viata .
93GabiBT pe 26 Iunie 2011 18:24
Destul de interesant
E bun daca il vezi dupa ora 10 seara...
Are un strop de originalitate in scenariu.

kr1st1badboy97 pe 17 Septembrie 2010 14:06
am vazut filmu p kanal d shi imi plake mult povestea filmului, kare imbina mai multe povesti terifiante, reale... finalul este de-a dreptul neashteptat;)
gaga pe 27 August 2008 15:47
misto cu un final neasteptat.
1Katalin pe 23 Iunie 2011 16:10
tot pe Kanal D l-am urmarit si eu si sincer mi'a placut la nebunuie , mai ales povestile.