Păreri Boss

(2022)

Boss

usernoname pe 28 Aprilie 2023 16:46
Previzibil, imagine mediocra, un film care nu creaza nicio emotie. Mai bine stateam acasa si ma uitam la aberatia de Lia sotia sotului meu care prin absurd reuseste sa captiveze cat de cat.
sabinalin pe 02 Mai 2023 22:53
Ca un cinefil preocupat de ceea ce se intampla bun in cinematografia romana ce ma aflu ma intrebam la un moment dat, undeva pe la inceputul acestui an, ce-o mai fi facand Bogdan Mirica, cel care adusese un aer proaspat in cinematografia noastra cu apreciatul thriller ,,Caini,, si impresionase prin modul in care a regizat majoritatea episoadelor serialului ,,Umbre,,. Si raspunsul l-am primit mai repede decat m-as fi asteptat: un nou thriller de foarte buna calitate, care mentine treaza atentia privitorului de la un capat la altul, un thriller de atmosfera care porneste de la un jaf real si ne introduce intr-o lume in care nu poti sa ai incredere in nimeni, o lume in care pericolele pandesc la tot pasul. Am avut sansa de a-l vedea la un mall bucurestean in saptamana in care a fost prezentat in avanpremiera, doar undeva intre zece si cincisprezece spectatori in sala, pacat, ar fi meritat o… citeşte
Markus22 pe 29 Aprilie 2024 17:20
Si romanii fac filme bune!
Filme interesante romanesti! Stim, vrem si putem sa facem filme bune! Iar Ioana Bugarin este o actrita frumoasa, talentata si inzestrata cu calitati actoricesti. Daca si in politica am fi la fel de buni ca in cinematografie ar fi excelent! Cinste lor, actorilor si celorlalti participnti pentru ca sunt langa noi si ne mai ajuta sa evadam din cotidian
Scythe pe 23 Octombrie 2023 13:48
Ce se aude cu filmul asta ? Cand apare pe Netflix sau pe HBO ?
Dragos1441 pe 23 ianuarie 2024 19:53
Tocmai e pe HBO MAX.
kasmyn pe 28 Aprilie 2023 19:47
poate filmele romanesti ce se difuzeaza la cinema sa fie difuzate de hbo si cinenaraton!