Păreri Bon Cop, Bad Cop

(2006)

La limita dintre jurisdicții

Vegetarian pe 01 Octombrie 2012 11:41
Canada este una din tarile prielnice pt cei din zodia iepure in zodiacul kinezesc , pesti in zodiacul european . Filmu asta arata problemele de comunicare si de mentalitati intro tzara cu doua limbi oficiale ..

Este un film potrivit si pt lista : Copii - probleme solutii - copil minor rapit .

Este un film potrivit si pt lista : Masini Dezavantaje : atasat explozibil sub o masina care avea un om in
...Spoiler ! ! ( prezentarea deznodamantului )
citeşte

CANTALUP pe 5 octombrie 2012 13:42
. . . . Parerea mea este ca aceasta parere contine pareri personale , care pot avea sau nu legatura cu realitatea . Orice asemanare cu personaje reale este pur întâmplatoare . Persoanele fara simtul umorului sunt rugate sa nu mai comenteze aceasta parere .
palade_gil pe 29 Septembrie 2012 20:58
Mi-a placut! Ma gandesc la noi, romanii! Daca in America latinii cu anglo-saxonii nu se inteleg... cum sa fim noi intelesi!
Beastmaster pe 27 Martie 2014 23:39
super
m-am distrat de numa-numa, intepaturile continui pe marginea limbii (engeza vs. franceza), violenta dusa la ridicol, sarcasm si umor negru :)) bataia intretesuta de la bar a fost de pomina :)) merita vazut !
Catalinq pe 31 August 2016 17:44
Pierdere de timp
Nu recomand vizionarea . Nu știu la ce se referă când văd la genul filmului ''comedie'', pentru că a lipsit cu desăvârșire