Păreri Be Kind Rewind

(2008)

Be Kind Rewind

LunchBox pe 24 Iunie 2009 12:45
Foarte calumea filmul. Are o poveste originala, dupa parerea mea, iar protagonistii sunt foarte amuzanti. Eu cred ca nu trebuie ratat totusi.
ooo333 pe 16 Octombrie 2009 18:35
un monument de prostie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tyson_Kyd pe 28 Iunie 2013 20:53
O pelicula exceptionala si chiar amuzanta ! Ideia este destul de tare, iar filmul in sine este bine facut . Imi place cum cei doi protagonisti se apuca de regizatul unor filme in varianta lor ca sa faca rost de ceva cascaval, iar din urma filmelor se fac cunoscuti . Binenteles ca ne trebuie si un happy-end ! Astfel pe finalalul filmului personajele noastre isi fac filmul vietii dintr-o minciuna creata tot de ei . Sfarsitul filmului este destul de banal, dar placut . In concluzie... distributia foarte buna, actorii au jucat perfect si merita vizionat .
MrJuVe pe 29 Martie 2013 00:12
Subiectul este aparte, fiind totodata elementul care ridica filmul de la o comedie oarecare la una pe care nu o uiti usor.
zeki pe 09 Martie 2011 22:41
un film nu prea reusit dar merge , merita vazut ......
robbiex2 pe 07 Mai 2010 14:24
sincer ??? O mare prostie de film cu un umor cretin!!!
b6l6b6n_cost3l pe 01 Februarie 2012 11:53
Jack Black
daca joaca Jack Black in film atunci nu este de ratat,un actor foarte comic!
margott pe 18 August 2011 00:07
Sa zicem ca ideea filmului nu-i rea si chiar ar fi putut iesi un film bunicel daca Jack Black ar fi renuntat la maimutarelile lui si daca regizorul ne-ar fi scutit de mostrele de umor american imbecil de care e plin filmul. Apropo, filmul n-are nimic SF in el, sa nu va lasati indusi in eroare de genul la care e incadrat filmul.