Păreri 1001 gece

(2006)

1001 de nopți

VALERIA pe 24 Mai 2008 19:52
deja il iubesc pe Onur,este un film pe sufletul meu.
Atat de mult mi-am dorit sa-l vad incat l-am vizionat in limba turca.Am ajuns la ep.64
As vrea sa-l vad in romana in fiecare seara.
Multumesc

mariana iordan pe 24 Mai 2008 13:01
odata ce m-a determinat sa renunt la inima de tigan (o super comedie-datorita lui statica si-a lui giani giuvaeru- care ma mai destinde dupa o zi de munca si ...unde mai arunc un ochi in pauzele de publicitate...atunci cand nu se suprapun:))...atunci clar este un super film!
cred ca e doar o politica interna bine gandita faptul ca nu e difuzat in fiecare seara si sper ca dupa ce se termina inima de tigan sa se difuzeze in fiecare seara; in mod sigur va sparge toate audientele..!

camelia costache pe 24 Mai 2008 10:23
este un film extraordinar, super
nu ma pot misca din fata televizorului cand incepe filmul, uit de toate grijile simproblemele

mihaela pe 23 Mai 2008 22:20
superb totul....,muzica,decor,iar povestea este fascinanta si tulburatoare.Va rog mult incercati sa-l dati in fiecare seara.
mailat madalin pe 23 Mai 2008 09:20
este cel mai tare serial din toate timpurile
CARP SIMONA pe 22 Mai 2008 22:50
SUPER TARE E FILMUL. PACAT CA NU IL DIFUZEAZA IN FIECARE ZI.PUR SI SIMPLU ASTEPT TOATA SAPTAMANA CU SUFLETUL LA GURA CA SA IL VAD.IMI PLACE LA NEBUNIE!!!!!!!
DE CAND AM INCEPUT PARCA A DEVENIT O RUTINA PT MINE.
AS VREA SA IL DEA IN FIECARE ZI.UNDE POT SA REZOLV PROBLEMA ASTA CA DIN CATE VAD NU SUNT PRIMA CARE VREA ASTA.

pletea diana pe 22 Mai 2008 13:35
m-a captivat,m-a inebunit e net superior fata de ce ruleaza acum pe celelalte canale.sunte-ti cei mai tari.va rugam sa difuzati aceste film in fiecare zi ca ne tineti cu sufletul la gura,numai avem rabdare pana luni .va multumim ca existati
ELENA pe 21 Mai 2008 16:15
Serialul este f . bun .De ce nu respectati programul de reluare .Miercuri 21 mai la ora 14;15 postul prezenta alt film.Va rugam fiti seriosi ,noi urmarim filmul dupa programul de pe net.
elena rotaru pe 21 Mai 2008 12:22
super tare.....ar trebui vizionat de cit mai multi....ar avea ceva de invatat
mihaela pe 20 Mai 2008 23:04
foarte bun tipul
oli pe 20 Mai 2008 17:47
e super,ar fi si mai bine sal dati in fiecare seara
ioana cornelia pe 20 Mai 2008 14:21
extraordinara poveste de viata!
actori frumosi, priviri si replici intense, e minunat!
o productie bine-venita!televiziunea avea nevoie de asa ceva! as vrea sa se difuzeze in fiecare seara!

bogdan pe 20 Mai 2008 12:46
super tare,mai multe episoade pe saptamana
naomymonik pe 19 Mai 2008 22:41
oooooauuuuuuuuuu........ nu am cuvinte sa imi exprim bucuria, e un film super tare dat-il in fiecare seara.
valentin pe 19 Mai 2008 22:23
in primul rand bravo kunal d pt o adevarata poveste de viata secundo poate reusiti sa-l dati de mai multe ori pe saptamana si in al treilea rand cred ca seman cu onur ca poveste(pastrand proportiile la cascaval).Felicitari Kunal D
andreea pe 19 Mai 2008 21:06
mama mea a dat intamplator pe postul pe care se difuzeaza..fiind total captivata de acest serial..si ii pare rau ca e doar de 2 ori pe saptamana..ma uit pana si eu..super tare
SIMONA pe 19 Mai 2008 14:54
Un serial de exceptie,care sparge toate tiparele legate de lumea musulmana.Decenta,seriozitate,profunzime,expresivitate...intr-un cuvant EXCEPTIONAL
ghiorghita gabriela pe 19 Mai 2008 13:37
este un film de nota 10 as dori sa l difuzati in fiecare seara
toader doina pe 18 Mai 2008 18:20
super tare serialul .ar trebui dat mai multe episoade pe saptamana.sunteti tari kanal d.
myrelushh pe 18 Mai 2008 17:02
super srial...parkt k e doar luni si marti..//xcum care este numele actorului kerem>?
costea mihaela pe 18 Mai 2008 14:31
un film foarte bun, un film in care dragostea pentru cei dragi nu are margini si sacrificiile sunt tot mai mari
ar trebuii difuzat in fiecare zi
cate episoade are acest film?

catalin b pe 16 Mai 2008 22:47
super tare filmul dati-l an fiecare zi
laura macarie pe 16 Mai 2008 21:17
este un serial deosebit,e o lectie de viata ce cere sacrificii si greutati....am ramas placut impresionata si prea putin se difuzeaza doar lunea si martea...mi-ar placea sa-l vad in fiecare seara sau macar in cursul sapt....fara week....ar fii ideal.....de luni pana vineri....mi-ar placea mult....
Ionescu M pe 15 Mai 2008 17:43
e super filmul va rog sa-l dati in fiecare seara
hardi gabriela pe 15 Mai 2008 17:34
O prietena mi-a zis de el, in timp ce faceam calcule la birou..a inceput sa-mi povesteasca subiectul filmului..si uitasem ca trebuie sa continuam munca :) atat de mult ma captivase subiectul.. Imediat am inceput sa-l urmaresc si eu..frumos film, frumosi actori..Intradevar ar trebui sa-l difuzati mai des..TOT RESPECTUL, FELICITARI!
andreea pe 15 Mai 2008 15:38
e superb filmul asta...nu ma pierdut nici un serial...nici macar reluarile:d...dar este o pb...difuzati-l mai des...ms:):):):):):)
LAURA pe 15 Mai 2008 15:32
va rog sa dati reluare mai dimineata pe la 9.00 sau 10.00 eu lucrez mai mult dupa ora 14.00 si nu ma pot scuz la munca de multe ori,ca sa ajung la 20.15 acasa Cat despre film nu sau inventat cuvinte sa ma pot exprima cat de mult imi place
Roman Cornelia pe 15 Mai 2008 13:18
Felicitari Canal D!
In sfarsit vizionam un serial captivant, cu suspans si spledid jucat. Va rog insistent, facet cumva si difuzati-l in fiecare zi.

ina pe 15 Mai 2008 12:20
pentru cei care doresc sa vizioneze on line din episoadele care urmeaza , filmul are titlul in limba turca ,, Binbir Gece" si pe site-ul onlinefilmer il puteti viziona daca dati cautare pe google ,, binbir gece"
geanina pe 14 Mai 2008 11:09
pacat ca e doar de 2 ori pe saptamana
Simona M. pe 13 Mai 2008 22:40
FELICITARI Kanal D !
Pot sa spun ca am vazut foarte multe filme la viata mea si cu greu m-ar mai fi miscat ceva. Dar acest serial este absolut superb. Felicitari actorilor si tuturor celor care au lucrat la el.

Neculai Ionela pe 13 Mai 2008 22:36
foarte frumos serialul,insa,cum spun si ceilalti,e difuzat prea rar...oricum,la cat mai multe filme de genul asta!!bv,kanal D!
georgiana pe 13 Mai 2008 22:19
super tare filmu...daca se poate in fiecare seara e perfect...sunteti cei mai tari canal d
bogdan pe 13 Mai 2008 15:13
super film bravo kanal d
ionescu e. pe 13 Mai 2008 12:50
desi nu ma omor dupa canal d si n-am timp de telenovele serialul m-a captivat intr-un mod coplesitor.istanbulul E un oras fascinant si pentru cei care l-au vizitat macar in parte serialul trezeste amintiri super.actorii ambianta,totul place ,finete si mare profesionalism in efecte.PACAT ,ATATEA PROSTII LA TV SI DOAR 2 EPISOADE PE SAPTAMANA?
adriana pe 12 Mai 2008 23:33
frumos tare e filmul. rolurile principale sunt exceptionale.ma fscineaza acorul f tare,dar cum au zis maulti datil mai desssssssssssssss
adriana pe 12 Mai 2008 23:25
ma tineti in tensiune imi place enorm
mano. angela pe 12 Mai 2008 22:10
da un film foarte bine realizat . Cu o poveste inspirata din realitate. Ar trebui difuzat in fiecare seara
maria pe 12 Mai 2008 18:32
e super tare filmul va rog mult sal dati de luni pana vineri
mari iancu pe 12 Mai 2008 16:34
da til reluare dimineata.va rog
mariana budegana pe 12 Mai 2008 14:09
super dar il dati foarte rar
Sandulescu Alina pe 11 Mai 2008 15:25
As dori ca acest film sa fie difuzat in fiecare seara,deoarece este un serial foarte bun si merita sa fie vazut.Felicitari regizorului si actorilor.
prisecaru ramona pe 11 Mai 2008 11:27
Ce pot spune????
doar ca acest serial e SUPERRRRRR. ARE O ACTIUNE F. REUSITA cinste scenaristului.Reuseste sa ne arate realitatea asa cum e ea de cele mai multe ori destul de dura dar cand dragostea isi faca si ea aparitia dintr-un coltisor incepem sa vedem totul cu alti ochi. Inca o data FELICITARI postului kanald pt. difuzare.

Alexandru Elena pe 10 Mai 2008 21:35
Super serialul imi place foarte,foarte mult.De ce il dati numai 2 zile?V-as ruga tare mult daca se poate sa fie difuzat si in celelalte zile.Daca nu se poate in fiecare zi macar de luni pana vineri.Va multumesc.
ionela pe 10 Mai 2008 10:15
Filmul e SUPER!!!Imi pare tare rau ca e doar de 2 ori pe saptamana dar e bine totusi ca cei care lucreaza in schimburi il vad in reluare sambata si duminica!!!Actorii de nota 1000!!!Adevarul e ca ne-am cam saturat de latino-americane.trebuia si ceva diferit!!!!
Gilda Georgeta pe 09 Mai 2008 23:45
Un film deosebit, realizat cu o finete rar intalnita, ce degaja sensibilitate si rafinament. Toate detaliile sunt foarte bine imbinate si atent realizate, incat iti doresti mai mult.. si mai mult... la infinit.
Felicitari!
Va multumim!
Sugestie: deoarece doua episoade pe saptamana sunt insuficiente, va propun si totodata, va rog, programati mai multe episoade pe saptamana.

ramona pe 09 Mai 2008 21:12
...e super serialul..ce e de facut sa se difuzeze in fiecare seara?.....si reluarile sa fie la o ora matinala...asta pt cei ce lucra de dupamasa pana la 22 ....macar dimineata sa-l vedem....ooooffofofofof...sper sa apara pe dvd...ne chiuniti cu doua episoade pe saptamana....:((
vera pe 09 Mai 2008 15:43
este demential si te tine cu sufletul la gura in fiecare moment.iar de actrita din rolul principal nu mai vb,super sexy tipa!nu ma omor dupa telenovele pt ca nu am timp, dar asta mi-a pus capac dupa 2 episoade...pacat ca nu se difuzeaza macar de luni pana joi!a...apropos, bina ca e in turca, nu de altceva dar ma plictisisem de spaniola!!!
Mirabella Demian pe 09 Mai 2008 13:03
Imi spune cineva si mie unde pot vizualiza episoadele online sau macar fragmente, va rog?
Nu am rabdare sa astept zilele cand se difuzeaza.
multumesc

Raluca pe 09 Mai 2008 11:32
Super-film, ar trebui difuzat mai des
Go 1 2 3 4 5 6