Păreri 1001 gece

(2006)

1001 de nopți

daniela pe 29 Aprilie 2008 17:27
Excelent.Neasteptat de bun.foarte buni actorii.
s. felicia pe 29 Aprilie 2008 17:42
era tmpul sa fie difuzat si un film din aceasta parte a lumii, muzica este mirifica si totul este deosebit
mirela pe 30 Aprilie 2008 20:16
super serial!!!daca il are cineva as vrea sa il cumpar!!!!
Magda pe 30 Aprilie 2008 21:39
Serialul este foarte,foarte bun! Subiectul,decorul,muzica,totul este perfect.Problema mea este :de ce nu il daþi în fiecare zi.Va rog aºetept o solutie. Mulþumesc
ioana.L pe 01 Mai 2008 11:59
Super filmul,suferinta-sacrificiu-dragoste-putere-toate atuurile ptr un film de succes,ar trebui sa fie difuzat in fiecare seara, ar avea o mare audienta.
sandu nadia pe 01 Mai 2008 16:55
si eu as vrea sa gasesc acest serial pe caseta sau dvd, normal conta-cost
Gabriela pe 01 Mai 2008 18:05
Imi place.
Antrenant,decent, actori buni, muzica si decorurile deosebite.
Si eu as vrea sa-l cumpar, daca il are cineva in format dvd.

C. Florentina pe 01 Mai 2008 20:37
Supr film. Am crezut ca e in fiecare zii acest serial.dar nu este. Va rog sa-l dati in continuare sa-l vedem pana la sfarsit. Va rog sa-mi spuneti cand o sa-l mai dati si la ce ora. Va multumesc. Hristos A Inviat!!!
C. Florentina pe 01 Mai 2008 20:40
super film.
Inch.Meal pe 01 Mai 2008 22:43
Un film minunat, m-a lasat intepenita in fata Tv.Cate episoade are? Pacat k un asa film bun il vedem in seriale. Vreau sa il vad zilnic???Scuze!!Nu am stiut k actorii turci joaca asa de bine si sunt asa frumosi.De ce nu il rulati zilnic?Nu vreau sa ma mai duc la munca pana nu vad continuarea. Vi se pare normal? sa ajung in halul acesta!!Pentru k imi place , ma uit si in reluare. Multumesc pentru acest film!!! Imi pare rau inca o data k nu il pot vedea zilnic.
dana c pe 02 Mai 2008 08:07
NU ratati niciun episod.Este pur si simplu minunat.Eu am vazut pe YOUTUBE ce va urma si va garantez ca este o poveste extraordinara.Veti vedea ceva ce rar mai vezi pe ecranele noastre.Este o poveste minunata de dragoste ,care va va incalzi sufletele si veti redescoperi ceva ce poate unii au uitat demult sau nu au stiu niciodata.
Gaga pe 02 Mai 2008 13:43
Imi spune cineva si mie unde pot sa urmaresc serialu:D?
georgiana pe 02 Mai 2008 16:33
supertare filmul!educativ,de viata,cat se poate de apropiat de realitate,sentimente,tot ce vrei!deja eram satuli de telenovele siropoase si atat de previzibile!era timpul de un serial adevarat si captivant care sa te invete ceva!intotdeauna e binevenita o iesire din tipar...aproape toate posturile difuseaza telenovele...ceea ce a devenit plictisitor si stupid...bravo!tineti-o tot asa!
dana c pe 02 Mai 2008 20:50
Serialul ruleaza la Kanal D pentru cei care nu au aflat.Este programat lunea si martea de la 20:15.Imi pare rau ca promo-urile lor nu il scot mai mult in evidenta.Mi-ar placea sa dea macar patru episoade pe saptamana...nu stiu,poate daca au semnale ca place o sa se rezolve si problema asta.Tot pentru cei care nu stiu sunt 2 reluari pentru fiecare episod(a doua zi,dar si sambata/duminica de la 13:30).
Ani pe 03 Mai 2008 12:34
Extraordinar de bun , mai rar un asa film cu niste actori atat de minunati.Imi place foarte mult
FLORINA pe 03 Mai 2008 14:23
e un film super,mai rar asa ceva.BRAVO
andrei pe 03 Mai 2008 19:55
ne-am scos :) dupa atatea telenovele o sa avem si gospodine specializate inlimba turca :)) spor la invatat
omul_dragon pe 04 Mai 2008 15:41
acest serial este foarte frumos realizat
mirela pe 05 Mai 2008 20:02
va rog sa da-ti mai multe episoade pe saptamina e super tare
ana pe 05 Mai 2008 20:51
buna ziua, am vazut primele 2 episoade, m a impresionat ffff mult, as dori sa il pot urmari in continuare dar nu se poate, nu mai sunt in tara...stiti cumva daca se poate urmari pe internet?
multumesc

raluk pe 05 Mai 2008 22:12
super tare filmul,interesanta si povestea acestei tinere... de actori nici nu mai vb:)pacat ca nu-l dati in fiecare zi:(ati avea audienta garantata:)!!!bravo in sfarsit un film bun
achitei anamaria pe 05 Mai 2008 23:13
va rog sa-l difuzati in fiecare seara,acest fantastic "SERIAL1001 de nopti ca nu mai pot dormi mereu ma gindesc ce v-a urma,il urmaresc si cu sotul meu cu sufletul la gura nici nu mai respiram.Este un film pe care mi-l dorem de mult ca sa-l vad.Va multumim pentru aceasta difuzare.Merita toata atentia .Felicitari celor care joaca in acest serial nota 10 cu felicitari.varog daca puteti sa-l difuzati in fiecare seara.Va iubim .
dana pe 06 Mai 2008 11:25
Super film! Chiar este imposibil de difuzat in fiecare seara? Nu cred.
Sper ca cei de la Kanal D sa constientizeze impactul avut asupra cinefililor si sa ia masuri pentru difuzarea zilnica a acestei minunate povesti de dragoste si de viata.
Felicitari!!!!!

Iancu Marinela pe 06 Mai 2008 13:53
Foarte frumoasa drama, foarte buni actorii, daca ar fi in fiecare seara ar fi si mai frumos.
Imi doresc un DVD cu acest film.

maria pe 06 Mai 2008 15:12
va rog sa-l difuzati in fiecare seara si as dori sa aflu cate epsoade are acest serial.
dana pe 06 Mai 2008 15:14
ffffffffffffffffff bun serialul daca s-ar putea sa-l transmiteti in fiecare seara
cristina bar pe 06 Mai 2008 16:28
" Un film exceptional! Va rog sa-l difuzati in fiecare seara,nu cred ca este imposibil.
Moisescu Iulia pe 06 Mai 2008 18:39
Un serial foarte bun.Este cazul ca parerile noastre sa fie luate in seama si acest serial de marca sa fie difuzat de mai multe ori pe saptamana.Sper ca cineva din conducerea acestui program tv sa citeasca mesajele noastre si sa ia mai repede o hotarare in favoarea fanilor.
Laura Daraban pe 06 Mai 2008 22:07
Imi place ft mult...:)cred ca nu exista ceva mai bun ca acest serial.Sunt actori ft buni si excelenti:)As vrea sa stiu cate episoade are acest serial?VIZIONATI-L MAI DEPARTE!!!MERITA:)
petrache daniel pe 06 Mai 2008 22:24
as dori sa vad tot serialul.Cum sa fac?
Manu pe 06 Mai 2008 22:28
Acest film m-a lasat fara replica......suferinta,sacrificii,dar nu in ultimul rand....dragoste. Era nevoie de un asa film in viata noastra. Felicitari KanalD
ana pe 06 Mai 2008 22:54
eu cred ca tocmai faptul ca il dati asa rar face sa fie si mai atractiv filmul decat este.sincer nu ma asteptam sa fie atat de placut.e fain ca nu e asa de siropos ca telenovelele.se lasa sa se inteleaga totul din atitudinea personajelor
felicia pe 06 Mai 2008 22:55
Super serial, imi pare si mie rau ca nu se difuzeaza in fiecare seara. Multumesc Kanal D
diana pe 06 Mai 2008 23:11
Si mie imi place foarte mult serialul asta. Daca vreti sa fie difuzat in fiecare seara, cereti asta celor de la Kanal D pe e-mail la adresa info@kanald.ro . Si sa speram ca vor tine cont de parerea noastra!
ruxandra pe 06 Mai 2008 23:26
as vrea sa-l difuzati in fiecare seara,de luni pana duminica,este un film superb!!!!!!!!
preda daniela pe 07 Mai 2008 01:07
super filmul dar va-si ruga sa-l bagati in fiecare zii..........va rogggggggggg
crina pe 07 Mai 2008 11:12
un film care merita vazut pentru actiune si pentru actori.
ion violeta pe 07 Mai 2008 11:58
cuvintele sunt prea putine..pentru acest serial!sincere felicitari!!!!!!!!!!!!!!totul este de nedescris, actori, decor,regie,muzica.bravooo!! size seviyorum!!!!!!! aa ar fi mai bine sa-l difuzati de mai multe ori pe saptamana!
soia loredana pe 07 Mai 2008 13:08
Este un film super tare stau neclintita in fata televizorului cu toate ca nu am mai urmarit un serial de multi ani .Dar acest film este nemaipomenit .BRAVO KANAL D
mariana pe 07 Mai 2008 13:54
un film exceptional,dar daca s-ar putea viziona in fiecare seara
Gaby pe 07 Mai 2008 16:37
Cel mai tare film de pana acum dar daca s-ar putea mi-ar placea sa dati cate 4-5 episoade pe saptamana.Sunte-ti cei mai tari kanal d tineti-o tot asa.... la cat mai mari audiente
ana magnani pe 07 Mai 2008 16:45
serialul m-a captivat , e net superior fata de ce ruleaza acum pe alte canale !
eu mi-as dori sa il vad de mai multe ori pe saptamana .

Iacob Gabriela pe 07 Mai 2008 16:46
Un film foarte bun cu actori foarte buni...As vrea daca s-ar putea sa il difuzati zilnic este cel mai frumos serial de pana acum...Va multumesc ca existati kanal d.
lienuta83 pe 07 Mai 2008 18:08
este foarte frumos serialul.as dori sa il vedem in fiecare seara daca s-ar putea.
niko_24 pe 07 Mai 2008 18:13
super tare filmu 1001 de nopti " , dar ma dispera faptul k e difuzat doar 2 zile pe sapt, aveti mila de noi telespectatoarele voastre si aveti bunavointa sa-l difuzati macar in timpul sapt de un pic mai mult de 2zile(pe mine, personal, ma omoara chestia asta cu 2 zile)............ in situatia in care mama mai in gluma mai in serios mi-a zis ca ar avea in jur de 300 de episoade. macar ne puteti lamuri cate episoade are filmu???????????? VA ROOOOOOOOOOOG MULT
catalinoiu camelia pe 07 Mai 2008 18:23
in viata mea nu am vazut asa un film bun !
Mai tare ca " pe aripile vantului", am renuntat sa vad "Inima de tigan " si am povestit tuturor prietenilor mei despre filmul "1001 de nopti". Super actori , super subiect, super regizat, actorii joaca nemaipomenit si transmit mai mult decat informatia, transmit sentimente, senzatie, stari, trairi... EXCELENT!!!!!
Il vreau in fiecare zi!!!! Va rog! Va implor!

sonia duhalmu pe 07 Mai 2008 18:38
Felicitari Kanal D!Nu am vazut de foarte mult timp un film atat de bun.Are toate ingredientele,pentru a te face dependent de el.Rog din suflet difuzati-l in fiecare seara,ca veti face foarte multi oameni fericiti!As vrea si eu filmul pe un Cd.Cine il are?
elena silvia pe 07 Mai 2008 19:06
este foarte frumos serialul,dar este difuzat prea putin,2 zile pe saptamana din 7 .nu este corect.
coca dinu pe 07 Mai 2008 19:16
este super tare il vrem in fiecare zi difuzat
mada lee pe 07 Mai 2008 20:43
cel mai tare sooper sooper tare . personajele sunt klumea si e klumea si serialul
Go1 2 3 4 5 6