Păreri 1001 gece

(2006)

1001 de nopți

daniela pe 09 Iunie 2008 13:56
va rugam sa difuzati in fiecare zi filmul.este super
monica pe 09 Iunie 2008 12:32
stie cineva daca au inceput filmarile pentru al II/lea sezon?
- serialul e super ,am vazut toate cele 66 de episoade .mersi pt. adresa de link unde pot fi vazute

Barbu Ana-Maria pe 08 Iunie 2008 19:47
Ma bucur mult in primul rand ca cei de la Kanal D s-au gandit sa ofere telespectatorilor un asemenea serial foarte interesant,realist dupa parerea mea,ma bucur de asemenea ca au mai adaugat o zi pe saptamana pentru vizionarea filmului,desi eu as vrea sa il vad in fiecare zi:P.Is curioasa cate episoade are acest film serial.......!?
irina pe 08 Iunie 2008 18:58
Se pare ca mai multa lume e curioasa sa afle cite episoade... si eu dar nu stiu daca vom afla.
Mi-as dori asta ca sint destul de ocupata si acest film chiar .
O poveste impresionanta si f realista.
o alta liume cu alte obiceiuri , traditii.
peisaje frumoase. Daca s-ar difuza mai multe asemenea filme in ;locul..violentelor ar fi minunat.

JENNY pe 07 Iunie 2008 16:43
ESTE UN FILM SUPER TARE MERITA VAZUT VA PUP SI LA MAI MULTE SERIALE PE SAPTAMANA SUNTETI CEI MAI BUNI KANAL D
mari pe 06 Iunie 2008 22:19
Pana acum s-a filmat pana la ep 66. Pe site-ul tv Kanal D turcesc se gasesc integral toate episoadele pana la 64. Pe you tube se pot vedea fragmente si din 65 si 66. E un final cam tragic, totul in limba turca. Asta am gasit pana acum...
Magdalena pe 06 Iunie 2008 17:49
La ce parte a doua te referi ca va fi plictisitoare ca eu am "vazut" pina la ep 66 pe net si nu mi s-a parut. daca ai gasit mai mult de 66 episoade dane si noua adresa (am inteles ca la ei acum s-a incheiat primul sezon)
Lavinia Stoica pe 05 Iunie 2008 20:57
"1001 de npopti" este un serial incredibil....nu credeam ca o povestea creata de catre turci ma va face sa nu`mi mai doresc ca filmul sa se termine...de abia astept a doua zi sa vad continuarea si daca as avea timp m`as uita si in reluare. Poate cineva sa`mi spuna cate episoade are filmul?
laura pe 05 Iunie 2008 19:54
super filmul
stie cineva cate episoade are in realitate ? d

Gutoi maria pe 05 Iunie 2008 19:45
Multumim celor de la Kanal D ca ne-au mai dat un serial pe saptamana...tot e bine decat deloc.
Filmul este foarte captivant si mereu ne lasa la finalul episoadelor in suspans.Dar cred ca asta e si ideea...sa te faca sa te gandesti cu nerabdare la episodul urmator....Va pupam si va multumim ca ne-ati inteles. Poate in iulie mai bagati un episod .. cine stie?:)

andreea pe 05 Iunie 2008 18:14
E super filmul.pacat ca acum inca se difuzeaza doar de 3 ori pe saptamana.macar daca s ar difuza in fiecare seara.
venera aga pe 05 Iunie 2008 14:37
super tare.as dori sidiul
zuma pe 05 Iunie 2008 12:14
stiti cumva, unde as putea vedea episodul 1 titrat si integral ? N-am gasit decat fragmente ! As vrea sa-l vad integral in limba romana !
Multumesc !

felicia pe 05 Iunie 2008 10:12
aceeasi parere ca toata lumea
serialul mi-a captat toata atentia
apropo
alexandru din timisoara dc tot ai filmul nu mi-l dai si mie
ne putem intalni....... eu iau filmul, si raman datoare

merci

Antoniu Livia pe 05 Iunie 2008 08:01
Nu sunt o fana a genului,dar acest serial m-a cucerit. Am vazut doar de la episodul 5, pentru ca, in general nu-mi plac programele acestui canal (D): doar emisiuni de mahala ( Vacanta mare, Nora pt. mama, etc) , iar filme...slabe. Ce ma supara, este faptul ca acestui serial nu i se face reclama. Foarte multa lume nici nu a auzit de el. S-au schimbat zile si ore de la reluari, fara sa se anunte in Programele TV. Revistele de programe TV au scris doar cateva tranduri despre serial si abia dupa episodul 10, etc. In fine, as dori sa ni se spuna mai multe despre actori, inclusiv despre acel copilas care joaca minunat pentru varsta lui. As dori de asemeni sa se dea in avanpremiera mai multe scene din episoadele care urmeaza ( vezi alte promo-uri, de la filme sau seriale de pe Procinema, de ex. sau HBO.
As vrea sa mai spun ca sunt fascinata de faptul ca, istoria invatata la scoala nu… citeşte

ivanov angelica pe 04 Iunie 2008 19:09
serialul este super,daca puteti sa-l dati in fiecare seara ar fi ok.
florance pe 03 Iunie 2008 14:22
imi doresc sa da-ti filmul in reluare dimineata la ora 6 inainte de a pleca la serviciu
dragan tanta pe 03 Iunie 2008 00:24
super film o lectie de viata frumoasa BRAVO KANAL D
deea pe 02 Iunie 2008 12:31
sooper film sper sa-l dati mai des
plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

miahi alexandru pe 01 Iunie 2008 22:08
serialul are 65 de episoade :)
il am dar e in limba turka fara traducere
o sa mil downloadez saptamana ce vine :D

daniela pe 01 Iunie 2008 12:52
pentru cei interesati:
1.episoadele date de kanal d deci traduse le gasiti pe youtube;puteti sa le vedeti oricand doriti.
2.daca vreti sa vedeti in avans cautati pe google,,canli turkce tv binbir gece,, si mergeti pe primul link-gasiti acolo toate episoadele care au rulat la turci pana in prezent.

vizionare placuta!
serialul este demential.

nicoleta pe 31 Mai 2008 20:54
e cel mai frumos film,a intrecut toate telenovelele aparute pana acum in romania.ar trebui dat mai des,sunt atatea prostii la tv,care nu cred sa aduca mai mare audienta decat 1001 de nopti.
ioana diaconu pe 31 Mai 2008 15:03
dak s-ar tine cont de parerea noastra a telespectatoriilor,as avrea sa fie difuzat de mai multe ori pe saptamana,e absolut superb.iar actorii sunt forte buni.ce mai zic:pe mine m-a inebunit,abia astept sa treaca saptamana k sa vina luni sa vad ce se mai intampla.felicitari actoriilor ptr munca pe care au depus-o.si multumesc kanal d ptr k in difuzeza.multumesc.
miha pe 30 Mai 2008 20:30
super tare filmul. toate colegele mele sunt inebunite dupa acest film. pacat ca se termina episodul cand e mai interesant
adynutza pe 29 Mai 2008 23:43
este un film superb k o poveste minunata..m bucur k este posibila difuzarea acestuia la kanal D.actorii sunt niste profesionisti ,iar muzik e deasemenea foarte frumoasa. nota 10 pt regizori,scenaristi actori si toti cei kre au participat la realizarea filmului.multumim kanal D si v rugam s mai difuzati astfel d filme..
KOTI MONIA pe 29 Mai 2008 20:42
va rugam sa-l difuzati de luni pana vineri
Mrea Adrian Cosmin pe 29 Mai 2008 19:55
Acest film este unul superb si as vrea sa fie difuzat in fiecare seara.Va multumim ca existati!
dobranis petronela pe 29 Mai 2008 18:22
cel mai tare film pe care l-am vizionat,sper sa-l dea in fiecare seara,nu mai pot astepta pana luni.
cine stie un site de pe care poti sa-l descarci,fie si in limba turca ar fi minunat.
nota 10 plus sunteti cei mai tari kanal d

lacatus liliana pe 29 Mai 2008 17:23
va rog sa dati filmul in fiecare zi daca puteti ca sant foarte curioasa sa vad ce se intampla mai departe
silvia pe 29 Mai 2008 15:54
Din cauza emisiunii "nora pentru mama" nu ma uit la Kanal D. Norocul meu a fost ca tot butonam telecomanda si am prins chiar inceputul serialului 1001 nopti. Si cum sa nu-ti atraga atentia! Si cum sa nu te prinda actiunea lui! Si cum sa nu doresti sa vezi, sa vezi si iar sa vezi ce se va mai intampla! Am vazut pe youtube in lb.turca... Actiunea se intelege, dar cele mai interesante sunt dialogurile...
adryana:(aditza:) pe 29 Mai 2008 15:19
acest film este de nedescris
si nu se compara cu altele
si nu este doar parerea mea ci si a lui altzi
carel urmaresc

elena pe 29 Mai 2008 09:02
super tare serialul. am devenit dependenti de el.
nu stiu daca aceste mesaje sunt vazute de cei de la KANAL D ca sa tina cont de ele, de aceea eu va incurajez sa scrieti si pe forumul de la kanald ( kanald.myforum.ro )si sa cereti si voi difuzarea mai des a acestui serial poate asa vor tine cont de parerea telespectatorilor.

Eden Hayret pe 28 Mai 2008 22:14
E frumos serialul dar in cel deal doilea sezon incepe sa fie plictisitor. O sa vedeti si voi.
FENESER IOAN pe 28 Mai 2008 19:31
Extraordinar.
Superb.
10 cu steluta.
Greu de gasit calificative mai inalte.

Mirela pe 28 Mai 2008 19:24
Buna seara!
ne-a zapacit de tot filmul acesta. il cautam pe toate site-urile sa-l vedem in reluare, dar nu episoadee pe scurt si uin intregime si traduse in lb. romana, pt. ca in turca l-am gasit pe you toube....numai ca cine intelege lb.turca.
Daca se poate as vrea ca filmul sa fie difuzat zilnic de luni pana duminica si mai ales sa putem vedea reluare ce episod am piedut.

elena pe 28 Mai 2008 14:09
Ma bucur ca mai sunt si altii interesati de acest serial.Din pacate KANAL D nu tine cont de parerea publicului ca sa difuzeze acest serial mai des, la turci a ajuns la episodul 66.
In schimb au umplut grila zilnica cu porcaria de NORA PT. MAMA, care se difuzeaza de mai bine de 6 luni si nu da semne ca s-ar termina.
Eu am facut pe forumul de la kanal d un chestionar in care rugam forumisti interesati de acest serial sa voteze daca vor sa vada serialul mai des, dar administratorul de site mi-a sters contul sub motivul ca dadeam informatii primejdioase, desi lumea incepuse sa voteze.
Asa ca daca vreti sa vedem acest serial mai des inregistrati-va pe forumul de la kanal d si cereti acest lucru. Poate impreuna reusim sa-i convingem sa vedem acest serial mai des.

july pe 28 Mai 2008 11:49
super filmul..incredibil ..creau si eu sa stiu unde pot vedea macar o secventa din ultimul episod..sau cate episoade sunt..
si BINEINTELES, vreau in fiecare zi sa il vad la televizor..va rog sa ma ajutati

sirbu carmen pe 28 Mai 2008 09:36
imi doresc un dvd cu acest film
Lili pe 28 Mai 2008 08:47
Am vazut destul de multe filme si seriale in viata mea, dar niciodata nu am patit sa fiu aproape disperata sa vad continuarea sau urmatorul episod. Am descoperit acest serial abia la episodul 8 si de atunci de miercuri pana duminica revad episoadele pe site-ul postului sau fragmente pe you tube. VA ROG sa il difuzati in fiecare zi sa revin si eu la un program normal. numai la ce va urma ma gansesc.
Slevoaca Elena pe 28 Mai 2008 08:29
e f frumos fm dar va rog sa-l dati in fiekre seara!!!!ceau
ioana gheorghe pe 27 Mai 2008 23:37
puteti vedea - sunt 66 episoade,pana azi, 26.05.2008 formand pe google binbir gece si la primul site, alegeti partea de film
Anoaica Clara pe 27 Mai 2008 22:25
super film m-a lasat cu gura deschisa astept cu nerabdare sa il vad este minunat! as vrea sa il difuzati zilnic nu ma mai satur de el imi place la nebunie sper sa nu se termine prea curand ! Super super de foarte mult timp nu am mai vazut asa un film !
daniela pe 27 Mai 2008 20:06
va rog spunetim si mie un sait daca stiti nu vreau sa pierd nici un episod
Ivanescu Daniela pe 27 Mai 2008 13:03
Daca se poate in fiecare seara.
dobrin valentina pe 27 Mai 2008 11:49
este cel mai extraordinar film serial.nu seamana cu absolut niciunul si mi as dori sa nu se mai termine niciodata.atmosfera in care se desfasoara toata actiubea filmului,muzica,imaginile,actorii sunt minunati.nota 10+
Anca pe 27 Mai 2008 11:27
un film deosebit de ce am vazut pana acum,ai multe de invatat din el,te cuceresc actorii cu jocul si frumusetea lor,abia astept lunea si martea!
munteanu constantin pe 26 Mai 2008 12:28
super tare serialul vreau sa va asigur ca a prins foarte mult si in rindul sexului masculn (cei mai putin sensibili)
munteanu elena daniela pe 26 Mai 2008 12:20
este cel mai tare film serial pe care l-am vazut in ultimul timp
mioara pe 26 Mai 2008 11:46
este un serial super, felicitari kanal D si pe acesta cale o rugaminte difuzati-l in fiecare seara
coman ileana pe 25 Mai 2008 12:56
Super tare filmul.Pacat ca nu se difuzeaza in fiecare seara.
Go 1 2 3 4 5 6