Păreri Submerged

(2005)

Dușmanul din adâncuri

Infinity pe 02 Octombrie 2013 21:50
Submerged (2005)
Daca nu sunteti saturati de filme cu Seagal, vizionati-l. Eu unul, sunt satul si nu vreau sa mai vad asa ceva.
liviuneagu pe 07 Iunie 2013 02:18
Duşmanul din ape
"Duşmanul din ape" - un alt film care spune cam totul despre Steven Seagal. Cody - este un rol care i se potriveşte perfect actorului.
poison4you pe 20 Iunie 2011 11:16
este un film plin de actiune si cam incredibil dupa parerea mea...deasemenea a avut un sfarsit jalnic....aproape toti colegii lui mor cu exceptia la 2 -3...in privinta asta seamana cu un film horror,unde din 10 mai raman 2...si ce se intampla pana la urma ..ea este afectata sau nu ?ii va ucide?
nutu catalin pe 18 Iulie 2005 03:40
Duoa de la mine

Cei cu filmul asta,Steven Seagal bai dar ne lasi nici o rana dar cine esti SUperman.Bunicel e filmul mai ales povestea cu mintile ,precum si efectele si cei cu camera aia ciudata dar interesanta dar uitati-va la el e sweet(dragut)

FILMUL E BUNICEL si inca ceva...........STEVEN SEAGAL BAI DAR NE LASI IN TOATE FILMELE CARE AI JUCAT E LA FEL

cosmin742000 pe 19 Ianuarie 2017 21:37
Un film jenant ca orice film in care "joaca" Stevean Seagal
Salbaticul pe 14 Ianuarie 2023 01:35
Un review, 50 caractere, un review, 50 caractere și încă un review, desene animate cu Sigăl Stivăn. Aceleași clișee pe care le știm...Veșnic aceleași.
Ajay pe 18 Martie 2019 05:27
Salutare
Nu va mai tot va c...ati pe voi Steven Segal a fost antrenat de mic de un calugar japonez si daca ati vazut filmele cu el cum ar fi artele martiale si daca va uita-ti cu atentie cum misca din maini exact ca japonezi si chiar a zis intr-un interviu televizat pe un canal de progam american ca a fost antrenat de un calugar japonez si tot ce stie el este datorita calugarului japonez si va mai informati legat de calugari japonezi si despre artele martiale reale si adevarate
noprejudiced_gmail_com pe 24 Aprilie 2018 22:24
.cinemagia.ro și excrocheria
„creaturi-mutant care ameninta o data in plus echipajul.” Prezentarea filmului folosește minciuni. E prea mare. Sigur cu intenție.
blackmore pe 20 Aprilie 2020 11:12
Un film jenant ca orice film in care "joaca" Stevean Seagal
Giulianodirt666 pe 05 Aprilie 2018 21:25
Super prost! Că mai toate filmele mai,,noi" ale lui Seagal.Oricum,Ajay, după cum scrii înțeleg ce iq ai și de ce îți place așa mult de pescărușul Steven . Și să știi ca japonezii nu au unstil anume de a da din maini iar S.S.este practikant de aikido care nu prea are treabă cu ceea ce ai vazut tu la tv
cosmin_kedii pe 23 Septembrie 2013 08:44
pregateste-te pentru o serie de acțiuni incitante , aventură ,, care vă așteaptă în această imagine . Bucurați-vă de vizionare

Film - Submerged

Submerged