Păreri Legenda Fatala

(2008)

Legenda Fatala

alex_il_fenomeno pe 29 Iunie 2010 10:38
filmul e de 10
pacat ca inca multi oameni sunt incuiati la minte si nu accepta schimbari; ei raman la prostiile comuniste care castiga mii de premii degeaba si nu accepta alte filme gen horror,comedie...pacat!
cosmin742000 pe 19 septembrie 2013 13:54
nu e vorba ca oamenii raman la prostiile comuniste , asa cum in Sua se produc acum doar filme de duzina , majoritatea cu supereroi , asa si la noi cererea e pt filme de un anumit gen , care nu sunt nicicum de duzina si nici nu prea au legatura cu comunismul , decat in masura in care se dovedeste ca era muuuult mai bine atunci decat e acum.
ana-maria pe 11 Iunie 2008 12:39
sooper tare ideea...si veti vedea cu totii ce se poate face cu vointa;)...fiti cu ochii in patru...
anti-bolshit roman fan mo pe 22 Ianuarie 2009 15:20
Nu dau nicio stea ca nu merita asa ceva, merita doar niste injuraturi, dar de alea spurcate. asta ce e? un film? oare? nici documentar nu se poate considera. inteleg ca sunteti "amatori", dar cred ca s-ar potrivi mai mult persoane cu comportament deranjant pentru cei din public, ca asta e cea mai mare porcarie romaneasca pe care am vazut-o. ati dat bani de pomana pe efectele alea de cacao, ca nu-s bune si nici clare deloc. efectele cand le faci, trebuie sa fie vizibile, nu rosiatice la maxim sau intunecate. Ce sa mai zic, aa montaj super prost, efecte de tot rahatul. Titlul nu se potriveste deloc, mai bine era leganda de cacao sau romanian disaster movie,mai bine era asa. Dar totusi va puteti lauda, ca filmul vostru e mai bun decat disaster movie (1). Mai bine va lasati sa filmati pe la nunti si petreceri cu montajul asta de minus 2 lei, efecte penibile, scenariu cam prost.... faza cu… citeşte
cosmin742000 pe 19 Septembrie 2013 14:00
Unul din cele maxim 10 filme romanesti de groaza ( eu am mai vazut 3 toate foarte slabe ) foarte bun . in care am putut sa asxcult , atat cat mi-a permis sonorizarea foarte proasta , dulcele grai moldovenesc , Filmul este o comedie horror , cele 2 componente fiind insa drastic separate , in prima parte comedie , a doua horror.Este un film cu tineri in padure , dar mult difrit de filmele americane i ncare totul este previzibil.
alex_il_fenomeno pe 19 septembrie 2013 15:03
Asa este, a avut ceva surprize. Ce alte filme romanesti de groaza ai mai urmarit?
blackmore pe 31 mai 2019 20:38
Nu prea sunt filme romanesti de groaza .Eu am vazut Domnisoara Christina , dupa nuvela lui Eliade foarte slab si Ils coproductie Franta- Romania si asta de duzina , previzibil, slab.Francezii fiind praf la filmele horror
NightShift Pictures pe 08 Ianuarie 2009 13:02
Filmul se poate viziona integral pe http://www.nightshiftpictures.blip.tv/file/1638116/ AVETI NEVOIE: divx web player, pe care il puteti downloada deaici: http://www.free-codecs.com/download_soft.php?d=3571&s=524 VIZIONARE PLACUTA !
zombiTerror pe 22 octombrie 2010 22:01
"Sorry, this video has been removed from blip.tv.'... :(( dar vreau sa uit filmul, te rog poti sa faci un link nou sau ceva?
tudark pe 9 mai 2011 12:45
il gasesti pe youtube
tudark pe 01 Noiembrie 2008 10:32
esti pe departe cel mai frustrat om....pacat ca nu ai inteles mesajul acestui film...oamenii ca tine asculta gutza si se uita la "poveste de cartier" un sfat: 2L benzina + un chibrit...restul e legenda fatala...
radup pe 27 Septembrie 2008 00:17
film calumea.. dar ana e tot ce se paote mai frumos acolo. te am mereu cu mine:*
prisecaru adrian pe 10 Ianuarie 2009 01:19
First 100% romanian STUPID horror movie...ACEST FILM ESTE O PORCARIE !!!!!MERITATI ZMEURA DE AUR !
Un Cinefil pe 21 Octombrie 2008 09:08
Cel mai prost film vazut vreodata.
Incepand de la sunet, imagine, lumini, jocul actorilor, scenariu totul este un fiasco.
Se vede de la o posta ca este facut de amatori.
Film de categoria "Youtube". Ma mir cum de au avut tupeu sa mai ceara si bani.
Concluzia...timp si bani pierduti