Păreri Human Target

Ținta umană

Manusa pe 07 Iunie 2012 21:33
Un serial foarte bun, care are multa actiune. Mie mi-a placut, seamana mult cu serialul Person of Interest.
Raluca87 pe 16 Iulie 2018 18:29
Mi-a placut serialul. L-am urmarit acum cativa ani intr-o vara pe Pro TV. Pacat ca nu l-au mai continuat.
victor_homescu pe 10 Ianuarie 2017 20:21
bun/merita vazut
Opinie - nu vad multe asemanari intre Human Target si impecabilul Person of Interest - poate genul comun - actiune,in rest.... cam nimic.
Human Target este un serial de actiune bun,cele 25 de episoade/fiecare cu un acting propriu/structurate in 2 sezoane,reusind sa prezinte un personaj principal,in persoana lui Christopher Chance,care,isi duce la bun sfarsit misiunile,constand in protejarea unor clienti aflati in pericol, prin preluarea temporara a identitatii acestora.
Seria merita vazuta,scenele de lupta corp la corp,tehnicile folosite,cazurile specifice de rezolvat,prezentate in scenariul episoadelor,jocul actoricesc,locatiile folosite pentru filmare,constituind motive suficiente pentru a urmari 1 sau 2 episoade,la un interval nu mare de timp,cu interes,filmul fiind unul relaxant.

CrYtekK.EnErgY pe 19 Iulie 2013 13:24
super tare acest serial de actiune eu unul in general nu imi plac serialele dar acesta m-a captivat cum s-ar zice,dar nu stiam ca sunt 3 sezoane credeam ca doar 2 sunt.
Gabbella pe 14 Martie 2013 16:14
Bunicel
Un serial bunicel dar o dau in Sf uneori si chiar ma bufneste rasul la unele faze care chiar sunt trase de par. Seamana cu Person of Interest, dar nu este la fel de interesant.In lipsa de altceva merge urmarit
LuchianS pe 09 Decembrie 2012 23:14
Ar merita continuat.
foarte bun serialul; actorii joaca impecabil si se strecoara in fiecare episod faze foarte amuzante pe langa aventurile pline de actiune.Pacat ca sunt doar 2 sezoane..:(
emy_sinaia pe 22 Iulie 2011 01:16
un serial foarte bun, nu e plictisitor, are actiune din plin, fiecare serial are in vedere o situatie noua, sezonul 1 mai bun decat sezonul 2 unde apare personajul ilsa pucci care mie personal nu imi place deloc, mi se pare in plus sau se putea gasi o actrita mult mai fromoasa, se putea continua si fara ea, dar de dragul actiunii si al celorlalte personaje am trecut peste si astept cu nerabdare sa inceapa filmarile la sezonul 3