Păreri Uptown Girls

(2003)

Fete de bani gata

marina.otilia pe 01 August 2010 18:57
frumos filmul , imi pare rau pentru brittany murphy s-a dus prea tanara :-|
rockstar pe 09 Iunie 2010 20:34
mi-a placut fimul foarte mult!.......................
zdupy pe 13 Mai 2010 21:38
povestea mi-a placut. cea mai frumoasa scena dupa mine este cea in care "bona" se duce dupa fetita si o gaseste in chestia aia kre se rotea:D nici nu stiu exact cum se numeste. si porcusoru ala e scump:X.
copila_satanista pe 15 Martie 2010 16:31
unul dintre putinele filme pe care l-am vazut de mai multe ori si pe care cu siguranta am sa-l mai vad...
nu pot sa nu regret enorm ca Brittany Murphy ne-a parasit :(
rolurile pe care le-au jucat cele 2 sunt superbe, iar scena cu cescutele din parc e geniala...

AnaSabina pe 12 Decembrie 2009 15:25
Destul de dragut de vazut intr-o duminica:).Dakota e intr-adevar f talentata.vot
madalina pe 01 Ianuarie 2007 02:40
filmul e ... sa zicem bunicel doar pt ca dakota este geniala. fetite chiar are talent. am vazut-o si in razboiul lumilor si nu am cuvinte e mai talentata decat multi actori care au o oarecare experienta in domeniu
Alin pe 31 Octombrie 2004 12:10
dana, lamureste-ma si pe mine putin.spui ca e o comedie tipica cu blonde.ce exact vrei sa spui prin asta?ca e bun, rau sau mediocru?
acuma, pt mine comediile tipice cu blonde inseamna 1 stea sau maxim 2.adica proaste.tu spui ca e tipic dar dai 3 stele.deci cum e pana la urma?

mtraianc pe 09 Noiembrie 2010 00:47
perfect pentru duminica
un film placut , o comedie ,se potriveste si ..>acele sarace fete bogate
MirceaCeaTanara pe 09 Iulie 2010 10:16
Simpatic filmul, merge pentru o sambata seara:)Bravo Dakotei!
Tim3a12 pe 23 Martie 2010 22:59
Nu mai vreau sa vad filme cu Britanny:((
Nu ma intelegi gresit sunt superbe uimitoare grozave..dar ma gandesc ca Brit nu ne va mai delecta cu un astfel de film niciodata.:((ma gandesc ca este pierduta pt totdeauna
Avea un farmec aparte.O sa`mi lipseasca mult :(
Cat depsre film Dakota este foarte draguta.:)
Cand te gandesti ca are atatea filme la 16 ani.:))
Era de asteptat ca fetita se va schimba:))Dar doamne cat de dificila era.:))
In locul lui Molly renuntam:))Dar god este un film.:))Diferit de relitate.:)
oiicum RIP Brittany.:(Deja mi`e dor de ea.

Dana pe 29 Octombrie 2004 13:28
3 stele pt fetita care e geniala. E o comedie tipica cu blonde si cu asta cred k am spus totul despre film
mihai770 pe 05 Iunie 2004 02:16
Ha ce sa zic alt film (comedie) nasolet.Tot filmul face fetita aia mica...e geniala..pacat ca nu a fost introdus unde trebuie rolul asta
copila_satanista pe 26 martie 2010 13:16
intr-adevar nu poti sa nu te gandesti la ea .... :(
missmaxim pe 27 Ianuarie 2021 12:24
Cum pot viziona filmul? Pe ce trebuie să apăs că nu îmi arată nicăieri.... Vizionează acum...
forever_young_ pe 25 Ianuarie 2021 19:30
BUNICEL !
o comedie reusita ....un film si cu ceva accente dramtice dar e de vazut !
XShadowX pe 15 Martie 2015 12:11
Doamne ce mica era Dakota Fanning in acest film , o copila draguta care a crescut acum si a devenit o femeie si o actrita buna ;) , recomand acest film usor , de duminica
cosmin_kedii pe 10 Februarie 2013 09:25
Îmi place personajul lui Brittany Murphyb ea a aratat potrivit pentru acest rol ... Și Dakota Fanning a fost fermecătore
cezy98 pe 26 Ianuarie 2013 15:06
Un film dragut genul de comedie romantica usoara si relaxanta. Destul de amuzanta Dakota imi pare rau brittany ca a murit era o actrita cu potential.
Audrey19 pe 07 Aprilie 2012 23:48
Un film foarte dragut chiar mi-a placut adica este usor de digerat si merita un 8 sincer nu un 5 ca rautaciosii de la imdb
AimeeLov pe 21 Iulie 2011 16:01
Foarte amuzant filmul:)) Dakota joaca foarte bine.:>
baicea pe 31 August 2009 15:54
dakota si brittany sunt geniale in filmul asta!!!!o comedie ffff buna,unul din filmele mele favorite!!!
alexandra bengalici pe 08 Iunie 2007 00:14
super tare filmul.Nu am vazut un copil care sa joace mai bine decat dakota fanning.Foarte tare si rolul ei in Man on fire cu denzel washington
Federer pe 06 Ianuarie 2011 01:45
Superb filmul,totusi pacat pentru Brittany Murphy.O actrita de nota 10