Păreri The Tourist

Turistul

favoritul pe 12 Octombrie 2009 23:36
Lovitura de teatru
Angelina Jolie i-a suflat rolul lui Charlize Theron!!!!!
misscriss. pe 22 decembrie 2010 16:54
si ?
Spaghete pe 17 februarie 2011 19:19
:)))
marius93 pe 27 Decembrie 2009 22:01
Un film care va face ravagii la Box Office. Sunt multi fani care asteapta sa vada un film cu Johnny Depp si Angelina Jolie in rolurile principale, unde mai pui ca vor fi si niste secvente mai fierbinti intre cei doi.
-Wizz- pe 3 iunie 2010 18:19
mie'mi spui :P
LittleBee pe 30 decembrie 2010 16:30
Am văzut filmul,şi pot spune ca scenele "fierbinţi" dintre cei doi actori, Angelina Jolie şi Johnny Depp lipsesc în totalitate. Două - trei scene cu un sărut si atat . Prin urmare,nu fiţi aşa de nerăbdători să vedeţi chimia dintre cei doi artişti, chimie care după parerea mea nu este vizibilă. În orice caz,filmul e reuşit,deşi aveam aşteptări mult mai mari .
Adellina pe 11 Martie 2010 18:51
Fara nici-o nota.
Deci, din cate am inteles eu [si e mai mult ca sigur], Johnny Depp nu va mai juca in film. Nu e de acord Vanessa cu acest rol, deoarece Johnny apare in ipostaze "hot" cu Angelina. Pacat, asteptam cu nerabdare urmatorul film cu Johnny, indiferent care ar fi.
ingerashuldemonic pe 1 mai 2010 15:49
"si e mai mult ca sigur" se pare ca nu e asa sigur:))
misscriss. pe 22 decembrie 2010 17:02
:)))))))))))))))))))
Rose pe 14 Aprilie 2010 11:25
Din câte am citit pe Internet, filmările continuă, cu Johnny Depp. Au apărut şi noi fotografii.
-Wizz- pe 23 Aprilie 2010 17:43
:))) o sa'l vedem in pijamale? :)) cred k o sa fie genial:! angelina e actrita mea preferata,si johnny depp sigur intra in top 10 .
JohnnyAddams pe 15 iunie 2010 10:35
deja este postata pe internet poza cu el in pijamale la filmari...
Anirod pe 05 Mai 2010 23:56
Din moment ce Angelina Jolie este pe acolo, sper din tot sufletul sa fie o capodopera ... astept cu nerabdare sa apara filmul!
s.carollina pe 17 septembrie 2010 20:21
de ce dai nota inainte sa apara filmul?
anodomini pe 6 august 2011 20:13
mie imi place depp intr-un anume sens...adica joaca bine, chiar daca nu are prea multe filme buna (din punctul meu de vedere) .mie nu mi-a placut decat don juan de marco..iar jolie, nu am vazut multe filme...nu mi-a placut decat original sin, dar trebuie sa recunoastem ca e o actrita buna:)...adica ea a castigat oscarul , pe cand depp a fost nominalizat la 3(dar nu a castigat)
arienette pe 04 Iunie 2010 23:52
Se pare ca Johnny Depp va continua sa joace in 'The Tourist'. Mereu mi-am dorit ca cei 2 actori preferati ai mei sa joace impreuna, adica Angelina Jolie si Johnny Depp. Se pare ca dorinta mea e pe cale sa se implineasca. Abia astept sa apara filmul. Si daca Vanessa nu e de acord, sa-l lase. Il iau eu de barbat! :D

[Fara nota deocamdata, asteptam filmul :D]

mtraianc pe 30 decembrie 2010 17:27
am vazut filmul este de nota 8 sau 9 chiar ,, merita vazut , NU EXISTA NICI O SCENA FIERBINTE ,, este un film de actiune foarte bun si decent
anodomini pe 6 august 2011 20:17
mie mi s-a parut PLICTISIIIITOR... cum a zis si arienette, vanesa a stricat filmul...le-a interzis la aia sa aiba contact fizic...adica s-au pupat doar de 2 ori si gata...pacat...putaea sa dea lovitura:(
dragosh91_n pe 10 August 2010 15:18
Jolie si Deep in film...suna promitator. Parca Deep s-a cam ingrasat:d
natty96 pe 16 septembrie 2010 13:58
dupa trhiler pare sa fie u film interesant,,,,,,,,,astept asa de tare
Keira86 pe 30 decembrie 2010 13:46
iar angelina a slabittt, rau de tot
GABRIEL2009 pe 22 August 2010 17:48
BUNA ZIUA
FILMUL VA APAREA IN ROMANIA IN DECEMBRIE 2010.SPER SA FIE UN SUCCES LA FEL CA SALT.IMI PLACE FOARTE MULT ANGELINA JOLIE.
natty96 pe 24 August 2010 08:36
Cred ca va fi un film interesant.....cu cei mai tari actori desigur.Imi place angelina cu noua ei infatisare...............apropo nu cara ci ELISE....corectati va rog
adelutza_p pe 17 Septembrie 2010 16:34
sincer, mi se pare un film atipic pt Johnny Depp...nu e genul de film in care eram obisnuita sa il vad. tinand cont ca il ador de Depp, am sa ma uit la film, chiar daca e cu Angelina Jolie, care sincer, nu imi place absolut deloc ca actrita. singurul film in care a jucat si mi-a placut, a fost Colecionarul de oase, dar Denzel a facut tot filmul. ma rog, gusturile nu se discuta :)
s.carollina pe 17 septembrie 2010 20:22
Johnny Deep e un actor atipic! nu cred ca exista un tipar anume..l-am vazut in ipostaze atat de diferite....asta face diferenta intre actorii buni si cei de duzina!
adelutza_p pe 13 noiembrie 2011 12:59
v-ati trezit comentand aiurea ... daca nu imi place Angelina Jolie, inseamna ca nu am tangenta cu filmele?fiecare isi poate expune parerea. dar vad ca tu esti total pe langa subiect. @misscriss: fetito, ai mari probleme! te-ai trezit vorbind aiurea. cum ai ajuns tu la concluzia ca ma uit eu la soap opera?
Vladut1994 pe 25 Septembrie 2010 20:32
The Tourist
Un cuplu de senzatie ,probabli cei mai buni actori la ora actuala ,se anunta un film de proportii...
minadi pe 26 Septembrie 2010 00:23
Hmmm... Angelina Jolie + Johnny Depp = Combinatia fatala ! :D
tibijuve pe 29 decembrie 2010 18:06
uita-te si la filmul Anthony Zimmer, dupa al carui scenariu e facut si Za turist si spune atunci care daca mai e combinatie fatala.
minadi pe 29 decembrie 2010 20:36
Ma voi uita si la filmul amintit de tine. :) Merci :P
vaduva129 pe 08 Noiembrie 2010 21:54
actori buni distributie buna....cred ca va fi un real succes....asteptam cu mana pe batoane ;)
MMMatei pe 06 Decembrie 2010 00:15
stie cineva pe ce data apare filmul in luxemburg? eu o sa imi petrec iarna acolo si vreau sa stiu cand apare. Sau macar daca are cineva o idee cum sa aflu
Bârfitoarea.ro pe 07 Decembrie 2010 23:23
Premiera mondiala “The Tourist”
Teatrul Ziegfeld din New York a gazduit ieri seara premiera mondiala a productiei “The Tourist”. In centrul atentiei a fost, fara doar si poate, Angelina Jolie, actrita venind insotita de partenerul ei, Brad Pitt. Cei doi au pozat indelung pentru… Citeste in continuare citeşte
romerge2000 pe 28 decembrie 2010 15:53
de ce faci trimitere pe alt site?Daca scrii un comentariu cred ca ar fi bine sa il lasi aici la vedere....scuze daca observatia mea te-a deranjat
legolas05 pe 12 Decembrie 2010 19:53
astept sa vad filmul.......cred ca va fi foarte tare....Angelina Jolie si Johnny Depp sunt actori foarte bun
Awp3Lory pe 12 Decembrie 2010 22:10
Abia astept sa vad filmul asta...si nuj ce tot zice`ti voi acolo ca nu mai joaka ala sau ala...filmu` deja e facut si gata...........!!!!!!!!!!!!!!!
Bârfitoarea.ro pe 15 Decembrie 2010 00:46
Angelina Jolie si Johnny Depp au adus “The Tourist” la Berlin
Dupa ce in urma cu o saptamana au luat parte la premiera mondiala de la New York, actorii americani Angelina Jolie (35 de ani) si Johnny Depp (47 de ani) au inceput astazi turneul european de promovare pentru productia “The Tourist”,… Citeste in continuare citeşte
kuku26 pe 16 Decembrie 2010 23:49
Interesanta combinatie intre cei doi Actori.....O sa bata recorduri
romerge2000 pe 28 decembrie 2010 15:45
o sa iti insele asteptarile asa cum mi le-a inselat si mie
AdrianPopescu pe 19 Decembrie 2010 21:34
Precizare!
Se putea totuşi face precizarea, în sinopsis, că acest film este un remake după pelicula franţuzească Anthony Zimmer din 2005.
ReMes pe 20 Decembrie 2010 10:45
superb
s-ar potrivi de minune.cel mai tare actor si cea mai tare actrita,dupa mine!
Wisy pe 20 Decembrie 2010 15:34
pare ff calumea..plus ca-mi place ideea ..Il mai vad si eu pe Johnny Depp nemachiat si necostumat:)) intr-un film mai serios asa:))
superdepeche pe 21 Decembrie 2010 01:48
AM DAT 10 PENTRU CA NU EXISTA 11!
ANGELINA JOLIE RAMANE NUMBER ONE CAND VINE VORBA DE FILME DE ACTIUNE.
SALT SI WANTED...SPEECHLESS.
UN FILM PLIN DE ACTIUNE ,SE PUTEA SI MAI MULT,IN LOC DE URMARIREA DE PE LAC IN VENEZIA PUTEAU SA FACA CEVA,O URMARIRE CU MOTOCICLETE CEVA PE O AUTOSTRADA,DAR POATE AU VRUT SA DIVERSIFICE..!

Domyno pe 23 decembrie 2010 10:05
Intr-adevar ai dreptate! E ca o bijuterie a Hollywood-ului! Abia astept sa-l vad!
superdepeche pe 4 februarie 2011 03:23
mare dreptate ai.fiecare cu preferintele lui:))
tibijuve pe 21 Decembrie 2010 14:53
prea multe asemanari cu filmul francez Anthony Zimmer....banuiesc ca e un remake sau o adaptare a scenariului.......ramane se vazut daca Angelina va reusi sa fie la fel de seducatoare ca Sophie Marceau in Anthony Zimmer cu toate ca nu cred ca se va apropia nici pe departe de prestatia actritei franceze.
alinutabulinuta pe 29 decembrie 2010 16:28
super film anthony zimmer...m-a captat total. Nu ma astept ca cel de acum sa-l depaseasca nici macar 1 secunda
razsax pe 21 Decembrie 2010 17:30
Cum sa nu reusesti cu un scenariu bun
E un film excelent!
De departe cel mai reusit din acest sfarsit de an.
Inocenta lui Johnny Deep se impleteste minunat cu sexapealul Angelinei, urmariti pe rand de mafiotii rusi si interpol. Debutul filmului te duce cu gandul la "Omul cu un pantof rosu", insa, numai pentru moment.
Intriga si suspansul te tin cuplat mereu, iar finalul e plin de surprize!
Merita sa-l vedeti!

Gallagher pe 22 decembrie 2010 01:55
Scuze dar nu m-am putu abtine :) Care intriga si suspans? La fel ca si mine sunt sigur ca multa lume a intuit faptul ca el era Alexander Pierce inca de pe la mijlocul filmului! Finalul a fost destul de previzibil si de nereusit, poate replica de la sfarsit sa ramana memorabila! Asa se intampla atunci cand scenariul si regia apartin unei singure persoane :) Un film dragut (si asta doar distributiei) dar nu exceptional!
victor_neo75 pe 31 decembrie 2010 01:25
romerge2000 nu are treaba cu actorii, filmul in sine este previzibil si banal (si nici nu a avut poante). Mi-a parut rau de actorii implicati in el! Incearca sa vezi si pe IMDb, rottentomatoes si metacritic si o sa vezi ce note mici are acolo; eu i-am dat 5 pt ca este asha si asha (oricum nu este de 7 care inseamna bun)!
abain93 pe 22 Decembrie 2010 00:18
S-a facut atata reclama in jurul filmului ,,The Tourist,, incat aseara neavand nimic important de facut am decis sa beneficiez de avantajele internetului si sa vad acest film online.
Acum, trebuie sa mentionez ca scenariul nu impresioneaza prin nimic in mod special ba chiar dezamageste in unele situatii prin abordarea seaca a unor scene care intr-o alta ordine de idei ar fi fost amuzante. Scenele sunt disproportionale, se acorda prea mult timp si interes unor momente(intalnire dintre elise si frank) si prea putin altora(punctul culminant al filmului, deznodamantul etc.etc.).
Ca sa incetam sa ,,ne mai ascundem dupa deget,, trebuie sa recunosc ca daka filmul ar fi avut in locul extravagantei Angelina Jolie si al epicului Johnny Depp 2 actori total necunoscuti ar fi fost cu adevarat ignorat de mass-media. Dar asa, acolo unde scenariul nu ajuta jocul actorilor salveaza ziua.
citeşte

aayana pe 28 decembrie 2010 19:44
Pai lumea s-a uitat la film în special pentru distribuţie. Se pare că va rămâne în istoria cinema-ului drept filmul nesărat. Au avut ingredientele dar asta nu a fost de-ajuns.
abain93 pe 30 decembrie 2010 18:52
adevarat, sincer dupa salt al angelinei si capodopera piratii din caraibe a lui depp nici ca se putea un film mai prost:(
aayana pe 22 Decembrie 2010 23:49
Un film de acţiune, aparent ca toate celelalte. Sarea şi piperul vin pe parcurs iar alegerea celor doi mega actori, Angelina Jolie şi Johnny Depp, chiar este potrivită. Un final (ca-n The Usual Suspects) ce mă face să acord o notă mare abia la sfârşit. Dacă se termina altfel, aş fi zis că e slab, fără substanţă, neînchegat. Dar, per total, nu e.
victor_neo75 pe 23 decembrie 2010 00:13
Nota 5 - Film mai slab ca asta cu 2 dintre actorii cei mai in voga (sexi, populari etc) nu exista! Peisaje frumoase din Venetia, dar poveste mai banala nu am vazut si nu inteleg nominalizarile la Globul de Aur la categoria comedie, (nu mai zic de nominalizarile hazardate pt Johnny Depp si Angelina Jolie) ! Johnnie Depp a jucat de parca nici el nu crede povestea! Filmul Date Night e consecvent in lista mea de cel mai bun film actiune-comedie din 2010, urmat de Red; The Bounty Hunter, Killers, Knight and Day si acuma The Tourist sunt in categoria pas; doar peisajele si chipul lui Jolie mai salveaza un pic din scenariul anemic ! Pt un thriller decent mai bine vedeti The Next Three Days cu Russell Crowe ! 8 stele?; poate 6 cu indulgenta :)
Spaghete pe 23 februarie 2011 23:01
Sa inteleg ca ai dat 7 doar pentru faptul ca cei doi au prestat. Hmm, nu era mai simplu sa votezi direct pagina fiecaruia?! :) Sa fim realisti, asta nu-i film cu nota de trecere, insa multi au "plusat" doar pentru ca s-au umectat la simpla aparitie a starurilor, asta fiind si scopul. Cei care au conceput filmul nu si-au propus sa creeze ceva, si-au propus DOAR sa OBLIGE masele sa vina-n cinema-uri, mizand pe impactul psihologic. Ma asteptam la mai mult realism din partea ta(no offence) :)
Domyno pe 23 Decembrie 2010 10:04
The tourist
Ce se intampla cand 2 "Titani" ai cinematografiei, fac un film impreuna? De obicei iese ceva foarte bun! Ma astept ca din partea lor sa iasa ceva senzational!
Love Angie...

madda087 pe 23 Decembrie 2010 14:18
am vazut filmul....este interestant,cei doi joaca exceptional!
romerge2000 pe 28 decembrie 2010 15:54
Ei joaca exceptional ca sunt actori de talie mondiala insa regiaeste cam de doi bani...
madda087 pe 17 februarie 2011 16:25
pai tocmai....am apreciat actorii pt k joaca f bn....pacat k scenariul nu este la fel de bun....dak jucau 2 actori de kre nu as fi auzit si ar fi jucat prost as fi zis k e de rahat filmul....dar din fericire angelina si deep joaca prea bine si mai salveaza cat de cat regia.
costel_6 pe 23 Decembrie 2010 16:45
foarte tare filmul. chiar daca scenariul putea fi si mai bun Angelina Jolie si Johnny Depp joaca exceptional
romerge2000 pe 28 decembrie 2010 15:48
Actorii joaca exceptional insa scenariul e de nivel mediu trebuie sa recunoastem
Cristiano00 pe 23 Decembrie 2010 22:05
Nu m-am putut abtine sa il vad la cinema..un film interesant.. cu de toate. recomand
romerge2000 pe 28 decembrie 2010 16:16
ce ti s-a parut asa de interesant...Mai bine pori spune ca este un film comun, pe unele locuri chiarslabut...
IuliaD pe 23 Decembrie 2010 22:25
Am vazut filmul azi (nu in Ro) si pot spune ca este un film reusit. Ce mi-a placut cel mai mult e ca de data aceasta Angelina Jolie nu mai joaca un rol de femeie bionica capabila sa impuste si sa "zboare"asa cum ne-a cam obisnuit in ultimile ei filme. Iar Johnny Depp este dupa parerea mea o alegere exceptionala in orice film :) Actiunea filmului multora li se poate parea stearsa insa din punctul meu de vedere a fost realistica si nu trasa de par asa cum vedem in majoritatea filmelor. Il recomand.
timi pe 24 Decembrie 2010 01:46
Pierdere de timp!
Vad ca exista o gramada de fani ai celor doi actori,care se excita cand ii vad pe afis,nu mai conteaza filmul!Am vazut filmul si este o porcarie,un scenariu sec si stupid,cu un gen de umor fad si o prezentare a Interpolului,gen Politia Romana!O mare pierdere de timp,nota bene pentru cei dintre voi care sunteti selectivi!
Nitzes pe 27 ianuarie 2011 17:39
thumbs up
bizonul pe 17 mai 2020 06:12
Inca nu am vazut vreun film de "doamne ajuta" cu J. Depp. Asa ca de ce sa fie asta bun? Si ar mai fi cineva pe aici, pe canalele tv. de film, Jim Carrey ce tot la fel, inca nu am vazut ceva frumos cu el , doat tampenii grotesti.
anita_mia21 pe 24 Decembrie 2010 13:47
Abia astept sa merg la cinema sa vad filmul!!! :) Deocamdata merg pentru actori, dar cred ca si subiectul filmului este foarte interesant:d
simona05 pe 24 Decembrie 2010 23:48
Cand turistul se identifica cu "infractorul" caruia i se alatura o agenta sub acoperire frumoasa.. rezulta un film presarat cu suspans si putin romantism :). Mie mi-a placut.
alexaa pe 25 Decembrie 2010 19:13
finalul e interesant , restul filmului nu e iesit din comun.peisaje frumoase ,muzica buna.nu as putea spune ca impresioneaza in ceea ce priveste jocul actoricesc,poate doar johnny depp iese oarecum in evidenta.e placut de urmarit dar nu e nemaipomenit , actiunea e liniara si previzibila .nici rau , nici bun , undeva peste medie.....un 6 si ceva , dar e craciunul asa ca dau 7....
White.Lily pe 25 Decembrie 2010 19:58
The Tourist este un film din categoria "hai sa mai facem si noi un film".... O punem pe Angelina in rol de agent secret sa se fataie putin pe-acolo, ca am vazut noi ca o prind astfel de roluri, il mai punem si pe Johnny Deep intr-un rol.... ma rog... asta conteaza mai putin, important e sa fie acolo....si gata filmul!

Lasand gluma la o parte.... hai sa fim seriosi.... insusi filmul e o mare gluma. SI cand te gandesti ca a fost nevoie de 4 scenaristi....
In prima ora a filmului nu se intampla mare lucru in afara de Angelina care isi fataie fundul pe ici colo spre deliciul lui Johnny. Spre sfarsitul filmul are loc acolo o intorsatura de situatie, o aglomerare de personaje.... vezi doamne, personajul lui Johnny nu e ce se vrea a fi.... ma rog.....nimic la ce sa nu te fi asteptat.....

Ca Anjelina a acceptat rolul acesta inteleg... na, film facut repede, bani… citeşte

Nitzes pe 27 ianuarie 2011 17:38
complet deacord
lili22 pe 22 februarie 2012 20:42
De mult nu m-am plictisit foarte tare la un film, nu stiu cum am rezistat sa o vad Pe A.J. plimbandu-se de colo-colo, nimic interesant.Nu l-as mai vedea inca odata nici platita. Cum a accept Depp un asemenea rol?
nk pe 26 Decembrie 2010 11:16
ok
romerge2000 pe 28 decembrie 2010 15:46
crezi ca actorii pot face dintr-o regie proasta un film bun?A sa il vezi si tu si poate o sa imi dai dreptate
Spaghete pe 17 februarie 2011 17:07
s-o crezi tu
aniciobani pe 27 Decembrie 2010 08:29
Remake
cam multa zarva pentru o varianta a filmului Anthony Zimmer,transmis luna aceasta pe Cinestar
florin36ani pe 27 Decembrie 2010 13:50
bun
de obicei cand am o parere despre un film, ma refer si la ideea actiunii filmului, daca am mai intalnit-o sau nu, aceasta idee din film nu am mai vazut-o si mi-a placut. Nu a fost un film super dar a fost destul de BUN !
Dudule7z pe 27 Decembrie 2010 14:15
abia astept sa'l vad si p urma revin si eu cu o parere despre el...;))
din ce vad eu aici ...parerile sunt impartite ;))
dar nu conteaza odata c e Angelina Jolie ;x;x;x merita vazut :D

romerge2000 pe 28 Decembrie 2010 16:00
Slabut
Dupa cata reclama s-a facut ma asteptam la un film oscar insa am fost total dezamagit dupa ce l-am vazut...Ideea filmului in sine nu este proasta insa imi aduce aminte de cartile politiste pe care le citeam in copilarie din perioada comunista...Adica e acea actiune politista de doi bani...cu agenti la vedere si fara nimic special...Nici un fel de tehnologie de varf care sa te lase impresionat sau vreo cine stie ce cascadorie cum eram obisnuiti in filmele lui Angelina...
Pacat de actori care si-au dat silinta sa scoata ce au mai bun din ei pentru a ridica valoarea filmului...Insa doua persoane de talia lor nu pot acoperi toate lipsurile care exista in acest film
Pacat ...As fi dorit sa fi fost mai bun insa din pacate nu este ...trebuie sa recunoastem!

cetateanu pe 29 Decembrie 2010 19:21
Un film slabut cu un final previzibil , daca nu se facea atata valva in jurul lui nu cred ca il viziona nimeni.Scene fierbinti nu prea sunt , de fapt este un singur sarut si acela a fost un vis.Scenariu subtire , efecte speciale nu prea sunt , in schimb o buna imagine cu cadre splendide.Prestatia actorilor Johnny Depp convingator la inceput in rolul timidului care este dominat de Angelina Jolie si spre sfarsit protector si sarmant.Despre Angelina Jolie nu prea am ce sa spun pastreaza linia ultimelor trei filme pe care le-am vazut cu ea ''Changeling'' , ''Salt'' si acest''The Tourist ''in care vrea sa isi arate mai mult abilitatile actoricesti si mai putin pe cele fizice.Nu ii prea iese in acest film in plus eu raman la parerea ca este prea slaba si de aceia isi ascunde trupul bazinduse mai mult pe fata si pe buzele senzuale pe care le poseda.
mik_ta_monik pe 29 Decembrie 2010 23:16
M-am amuzat copios si relaxat la filmul asta:))... Johnny este pe masura rolului iar Angie...ehhh...delicioasa ca intotdeauna:)
Like:))

Keira86 pe 30 Decembrie 2010 13:44
Film foarte bun
Daca il compar cu celalalt film al Angelinei - SALT, asta e o capodopera. SALT e o prostie monumentala.
Acest film curge lin, frumos, calm. Nota 8. Merita vizionat

mtraianc pe 30 decembrie 2010 17:50
vad ca ai ales o poza ,, un film de asemenea care a fost foarte bun D>P>M>D> vedere si OK la parerea ta
mtraianc pe 30 Decembrie 2010 17:48
interesant
merita ori cum vazut ,, un film cu miscari lente , fara prea multe focuri de arma ,, si NU exista nici o scena fierbinte in tot filmul ,, ,,decenta si un subiect interesant ,,
dorelgigolo72 pe 31 Decembrie 2010 16:00
exceptional filmul merita vazut........exceptional joaca johnny deep si angelina jolie
mc_chaos pe 01 Ianuarie 2011 10:49
Dezamagitor
Daca au reusit sa-si scoata banii macar cu filmul asta ar trebui sa fie super multumiti. Actiune de 2 lei perechea cu care ne puteam delecta imediat dupa revolutie pe casetele video, dar atunci filmele mediocre ni se pareau super tari! Nici macar jocul celor doi mari actori nu mi s-a parut cine stie ce. Cel putin Johnny Depp dupa prestatia superba din "Piratii" nici nu stia cum sa joace in filmul asta la bascalie sau la modu serios. Pacat ca se pun actori foarte mari in filme atat de slabe!
larisa-elena pe 02 Ianuarie 2011 13:14
un film bunicel...nu extraordinar insa!angelina si johnny depp te fac sa vizonezi acest film...e un cuplu care da bine pe sticla...scenariul e interesant...usor de digerat...
Go1 2 3 4 5