Păreri The Grudge

(2004)

Blestemul

victor_stefan37 pe 28 Iunie 2010 16:58
A fost ok filmu...sunetul ala gen ragaitura care il scotea fantoma lu aia era cam naspa:))
into_the_labyrinth pe 13 Iunie 2010 02:38
Interesant, chiar daca in prima sa parte actiunea a fost cam diluata si story-ul, cam neconvingator (ma refer nu la a fi mai ”scary”, ci la un plus de substanta in scenariu). Pe masura ce te apropii de sfarsit, insa, devine mai captivant. Personal, mi-au placut mai mult filme ca ”Triangle”, ”The Dark” sau ”Dead Silence”, dar tin sa remarc ca unii dintre cei care fac ”cu ou si cu otet” acest film in review-urile lor nici nu au in totalitate dreptate, si sunt si certati rau cu limba romana... :P
chrissT pe 15 Mai 2010 13:31
este interesant filmul , insa prea sec , nu prea am inteles mare lucru din el , si nici atat de horror nu e... pacat , trebuiau sa-l mai dezvolte un pic , sa-l faka un pic mai complicat ... mi s-a parut prea simplu ...
Zemini pe 18 Decembrie 2009 19:07
Se putea si mai bine
Nu stiu ce sa spun despre filmul asta , de la prieteni am auzit ca va fi de groaza si ma va speria dar in film doar cateva secvente au fost de groaza(ex: cand o gaseste pe Yoko fara maxilar,sau cand a cand a coborat Yoko mergand ca un paianjen)filmul in sine e bun dar se putea si mai bine!
laurik93 pe 29 Noiembrie 2009 12:54
chear mia placut.noroc totusi ca l-am vazut cu o prietena ca nu rezistam singura:D
amusement pe 02 Septembrie 2009 14:24
amusement
a fost un film foarte horror a fost destul de tare
crysstyna_97 pe 11 August 2009 13:56
cel mai tare film de groaza vazut pana akm.......am vazut si partea a doua si a treia
gabbysilvia pe 06 August 2009 00:04
E un film bun, mi-a placut, dar m-a speriat destul de tare. Totusi merita sa-l vedeti.
pada pe 12 Iulie 2009 16:54
pada
un film de nota 10 cu steluta,te tine intro tensiune maxima pe tot parursul filmului,the grudge mia plaut foarte mult un film horror triler oligatoriu de vazut.
claudiu-daniel-lugoj pe 21 Mai 2009 17:41
claudiu-daniel lugoj
unul din cele mai terifiante filme pe care le-am vazut alaturi de the ring,sunt niste filme cu adevarat horror si tensiune merite sa le vedeti sunt cele mai bune.
Dariutza pe 12 Noiembrie 2009 15:12
Chiar trebuie vazut...toate 3:P:D nu e foarte foarte inspaimantator....dar e bun;)
Go 1 2 3