Păreri The Best Man Holiday

(2013)

Între prieteni

leu_eraser pe 09 Mai 2014 15:24
Previzibil
Nu e consecvent. Sare mai tot timpul de la o stare la alta de nici nu mai sti pana la urma la ce gen de film te uiti. Dupa parerea mea e mai mult o drama decat comedie. Pentru o poveste atat de clasica cu certuri si impacari intre parteneri nu era nevoie ca filmul sa dureze 2 ore. La un moment dat chiar devine plictisitor. Totul e asa de previzibil... Poate ma influenta mai mult daca il vedeam de Craciun.
SYNDJ pe 9 noiembrie 2014 18:08
Deşi mai e o lună jumate până la Crăciun, nici pe mine nu m-a influenţat atât de mult, aşa că... Şi sunt de acord cu părerea ta - şi eu cred că a fost mai mult o dramă decât o comedie.
xerses pe 25 Februarie 2014 17:14
Mai multe lacrimi decat un pic de ras...dar, un film bun, pe ansamblu.
mino_dora pe 17 Februarie 2014 08:46
Merge
....pentru o seara linistita alaturi de sot.
Un pic de ras, cateva lacrimi, prietenie, familie si Craciun.

mariuszmeu pe 26 Februarie 2014 21:57
avem craciun, globuri , cadouri , avem comedie , avem tragedie , avem bucurie , sing hallelujah !nu stiu ce-i lipseste sa fie un film de nota 10 , dar pentru o seara in familie ,merge bine de tot !
IMHERE pe 09 Decembrie 2013 09:53
Kitsch
O comedie draguta dar cu foarte , foarte multe clisee. Te face sa razi dar nu poti sa nu observi cat de fals este construit totul . Nu recomand