Păreri The Angry Birds Movie 2

(2019)

Angry Birds: Filmul 2

vitalariu_florin pe 06 August 2019 23:07
Doamne cât am râs la faza când era deghizați ????????
Oana_S pe 09 August 2019 15:36
Farsele infantile, o distribuție de nota zece și un fir narativ cu o super-echipă în acțiune, fac ca această continuare în ritm rapid să fie mai nostimă decât originalul. Angry Birds: Filmul 2 este o versiune previzibil de bine intenționată, în care păsările și porcușorii sunt nevoiți să colaboreze împotriva unui inamic și mai formidabil. Deși unele dintre glumele și gagurile din Angry Birds: Filmul 2 sunt reciclate (pentru că, sincer, este puțin probabil ca micuții să se plictisească vreodată de glumele cu porcușori în fundul gol), adăugarea celei de-a treia insule pline de mister este suficient de interesantă pentru a menține viu interesul picilor. Read more: https://filmserial.home.blog/2019/08/09/la-ce-film-nu-mergem-azi-angry-birds-filmul-2/
dany6960 pe 03 August 2019 11:03
S-a gasit o a treia...
Atunci cand porcusorii verzi fac echipa cu pasaricile interlope ca sa distruga o retea de trafic de acvile
claudiu-daniel-lugoj pe 10 Martie 2020 18:06
Superba aceasta animatie,mie personal mi-a placut mai mult ca prima parte, care si ea a fost superba.O animatie ce trebuie vazuta chiar cu intreaga familie.Nu o ratati ca nici nu stiti ce pierdeti.
ghinea_george_razvan pe 09 August 2019 22:29
Filmul este dublat in limba română?!
Bla bla bla bla bla bla bla bla...asta pt că ma obligati sa scriu cu cel puțin 50 de caractere!

giovanny72 pe 25 Octombrie 2019 20:39
De vazut..
Muuult mai slab ca prima parte, dialoguri fara noima si farmec la greu..