Păreri SAW III

(2006)

Puzzle mortal 3

raptor pe 10 Noiembrie 2005 18:03
.tavi, esti obedat cumva?iti place sa tai oameni in bucati, sa-i auzi urland, sa ii inneci in proprul sange? crezi ca e cool? crede in dumnezeu si roaga-l sa te scape de focul gheenei!pocaieste-te!
Jigsaw (Tavi M.) pe 10 Noiembrie 2005 15:09
Moama!...........O sa bie belea fimu!Da rau de tot!Si nici macar nu zicea ca o sa fie o continuare!Da eu am stiut!I can see into da future!SAW 3 sau III o sa fie beton!sa apara una din victimele din SAW 1 macar.........si sa le tortureze la ele acasa......MAMA!Saw 3!La anu!SUUUPER!O sa fie o catastrofa!Deja imi imaginez:
When you thought it was over:

SAW III

Falls down next Halloween....
October 2006 ....

Gagu Cosmin pe 10 Noiembrie 2005 03:53
Mi-au placut mult ambele filme, dar al doilea a fost cel mai tare. Al treilea sper sa fie tot asa. Merita 5 stele
Tim22 pe 29 August 2015 21:58
Inca o continuare la fel de proasta ca si prima parte.
robertsandu pe 10 Ianuarie 2014 10:49
Saw III (Horror, 2006)
R: Darren Lynn Bousman

3/10

Bleah!, franciza asta nu se lasă până nu atinge fundul prăpastiei. Saw III nu numai că rămâne pe drumul unui scenariu vraiște, lipsit de logică și credibilitate, precum și a unor personaje cu backstory-uri construite din trei replici, dar este și extrem de previzibil. Primele două Saw-uri, așa slabe cum au fost ele, tot te mai amăgeau cu câte un hocus-pocus – un mic truc ieftin, artificial și forțat ce-i drept, dar șocant prin absurditatea lui. Ăsta nici măcar atâta nu face. Saw III îmi amintește de majoritatea filmelor din seria Final Destination. Te uiți la el doar ca să vezi cu ce noi metode de tortură meseriașe mai vin băieții ăștia.

MaFi0tY pe 18 Iulie 2011 04:06
Foarte bun si acest episod din incredibila serie "SAW" povestea devine si mai interesanta din partea mea 10 STELE !
jokerX2 pe 24 Iunie 2011 22:38
super film .......ca toate celelante parti.Ideea filmului a fost extraordinara
navodarean pe 19 Iunie 2011 15:24
In acest film am inteles restul celor doua,caci eram confuz
(de ex,ma miram ca la inceputul filmului capcanele nu mai ofereauposibilitatea de a scapa,aflasem ca acelea erau facute de asistenta lui)

claudiu-daniel-lugoj pe 29 Martie 2010 11:33
Unul din cele mai bune filme ale acestei serii.Un film foarte bun cam mai toate seriile din el.Mie unul mia placut mult si il recomand iubitoriilor genului horror.
hora pe 19 Mai 2007 16:29
In acest film doar metodele de torura sunt noi, in rest nu a excelat la fel ce si primele 2 parti. Per ansamblu e ok, se putea si mai bine. ;)
Radu pe 18 Mai 2007 16:50
Of ce excrement de film!... Si sper sa ma salveze de cenzura cuvantul anterior!
Patricia pe 04 Aprilie 2007 14:31
sincer nu m-a impresionat cu nimic.doar noile si neconventionalele metode de tortura.in rest no big deal.mai mult saw 2 a putut fi "digerat",prinzand astfel mai mult la public
Andry pe 10 Martie 2007 16:06
Am fost destul de dezamgita.....credeam k saw 3 va intrece pe saw 2 insa nu a fost asha......SAW 2 RAMANE CEL MAI SANGEROS FILM DE GROAZA dupa parerea mea
mmmm pe 13 Februarie 2007 13:13
penibil rau de tot
0 stele....

Bamse pe 17 Decembrie 2006 12:49
Ma bucur ca sa terminat de tot.
chirusdaniel pe 02 Decembrie 2006 00:05
merita mai mult decat 5 stele.ii tare filmu.cel care a scris scenariu este un GENIU!!!!!!!!!!!
mie mi-ar placea sa-mi omor dusmanii ca in film.sa-i vad cum sufera, iar eu sa fiu ca JIGSAW langa ei sa le studiez comportamentul.cred ca m-as caca pe pine de ras sa-i vad cum zbiara ca fetitele.bravo ptr regizor!!!!!!!!!!!!!
iar actorul care-l interpreteaza pe JIGSAW joaca excelent.
ar trebui decorat de regina!!!!!!!!!!!!!
cum a fost decorat si ANTHONY HOPKINS ptr.rolulu lui HANIBAL.

crin3l pe 25 Noiembrie 2006 09:09
Final exagerat la faza cand tpul il ucide pe Jigsaw.Iar despre scenariu:prea simplu.
sir_icemaster pe 24 Noiembrie 2006 22:40
Submediocru... Desi dupa ce am vazut Saw 2 nu ma asteptam la prea multe, chiar am ramas dezamagit. Filmul se bazeaza pe aceasi reteta ca si Saw 1, foarte mult flash-back, puzzle-uri interesante, insa nu reuseste sa capteze atentia si finalul este previzibil.
Gigi pe 18 Noiembrie 2006 09:47
Cel care a scris scenariile pentru aceste filme ar trebui impuscat IN CAP in mijlocul strazii. Cui ii trece macar prin minte ca ar fi fun o poveste de genul acesta, nu merita sa traisca - basca ca exista imbecili care il mai si ingrasa pe acel nemernic si ii cumpara/vizioneaza filmele.
sting sting pe 02 Septembrie 2006 15:16
deci...unu cu unu fac doi...film ca saw ...vorbind ca gen de film...nu exista pana in prezent...si cred ca nu o sa fie multzi ani de azi inainte....smecheri...oameni ramasi masca..mai males la sfarsit...ca si film si ca telespectator....mai ales cand afla copsi....ca nu ii live...in partea 2...si copilu tot timpul era langa ei....sau in primul cand se ridica "omu" de jos....hai sa povestim...number one.....sa vina 3....nu are cum sa nu fie tare....pax.....si the ring sau grudge..nu intra in categoria de filme in care este si saw.......

PS: prima am vazut a doua parte si nam putut sa dor toata noaptea....am 22 si nu sunt fricos:P:):D

Go 1 2 3