Păreri Project X

(2012)

Proiectul X

misscriss. pe 25 Aprilie 2012 02:39
Mie mi-a placut. Foarte mult chiar! E un film pe care trebuie sa-l vizionezi inainte de un party... ca sa te inspiri... :)) E amuzant si te lasa cu o dorinta acuta de petrecere "epica".
Harry1516 pe 28 aprilie 2012 23:52
exact...e genul de film care lasa o amprenta asupra ta
dorel_2013 pe 19 decembrie 2012 10:08
am dat nota 10 ! il consider o capodopera pentru ca mia placut cum a fost regizat nu de "marii regizori " si de "amatori" replicile sunt de nota 1000 multe de spus ! dar e greu in cuvinte :))
Kytta pe 25 Aprilie 2012 21:58
10 ca e inspirat din caz real
dau 10 stele pustilor care au facut acel party, chiar si pe jumate daca a iesti pe cat a fost in film, tot a fost ceva bestial.
NU E UN FILM CARE SA IL VEZI CU PRIETENA LANGA TINE. :)) cred ca si viceversa :))
ma doare fix in **** daca ma incarcati de dislike, petrecerea asta mi-a adus aminte de ani din liceu. iar cei care dati dislake cu siguranta erati genu de oameni care nu va invita nimeni :))

'Loosely based on the house party of Corey Worthington (Delaney) in Australia. The then-teenager posted the address of his house party on MySpace, attracting around 500 people and caused over $20,000 in property damage. His party attracted journalists and was widely disliked by the public, having been assaulted by a group of teenagers after the events."

Licurici75 pe 13 noiembrie 2012 00:53
Eu ti-am dat dislike si credema ca am fost cel mai cautat in liceu pentru bairame mai ales ca eu ma ocupam cu muzica (ca deh eram cu ea la zi ). Am distrus si eu incepand cu apartamentul parintilor de 2-3 ori pana la casele altora incepand cu rupt sau repictat tablouri, rupt de mese, spart de geamuri, aruncatul din balcoane a borcanelor cu muraturi si recuperat a doua zi varza murata de pe masini; turnatul bauturii in magnetofoane si casetofoane; taiatul mochetei cu toporul; sunatul pe la usile vecinilor la 3 noaptea in grup; stropit porcul din cotet cu spirt sau alcool si apoi dat foc; imbatatul cainilor papagalilor si pisicilor de apartament; ciocolax in mancare la multe persoane; stropitul aleilor si strazilor cu apa de revelioanele cele mai geroase si apoi primitul colindatorilor; plimbatul cu taxiul sau pe jos prin oras dezbracati complet si multe altele Si apropo multe alte petreceri le-am refuzat pentru ca preferam o simpla partida de sex cu cea care eram la momentul respectiv
Razvan1555 pe 31 mai 2015 17:20
Licurici75 si cand te-ai trezit era dimineata nu ? Auzi la el stropit porcul din cotet cu spirt sau alcool si apoi dat foc si plimbatul cu taxiul sau pe jos prin oras dezbracati complet =))) pe tine te bate ma-ta cu fieru de calcat daca intrii in casa la 8:01 prapaditule
mongolarix pe 19 Aprilie 2012 13:38
4 cu indulgenta
Daca nu arzi cel putin o casa la o petrecere ,categotic nu sti sa te distrezi , perceptia gresita a distractiei si involutia generatiei de adolescenti Americani o gasesti in acest film care nu transmite nici un mesaj ,nu spune nimic..bineinteles doar arata cat de retardati sunt adolescenti din America. si acestia care imi dau thumbs down:))
bornStubborn pe 30 mai 2012 20:52
Cel mai potrivit comentariu. Felicitari !
MirceaSweg pe 25 august 2023 19:04
omu meu pune Beethoven la petreceri =))
dayenutza pe 02 Mai 2012 23:06
superrr :)):))
superb filmul ! imi aduce aminte de majoratul meu :)) bine inteles fara incendi
alyn.alyn pe 9 decembrie 2012 15:20
da sigur :))=))))
zdraveius pe 3 ianuarie 2013 01:41
dayenutza, nu vrei tu sa lasi petrecerile si sa mai treci pe la scoala? Habar nu ai sa scrii corect dpdv gramatical. Macar stii unde ai gresit? Pariu ca nu si o sa ti se para neinteresant si deloc important ca la varsta ta sa stii gramatica limbii materne.
paro392 pe 20 Mai 2012 18:57
cel mai tare film!! merita vazut de 2-3 ori...muzica..regia este impecabila
buttercup03 pe 16 iulie 2012 02:48
in special muzicaaa xD
pavel73 pe 7 august 2012 22:50
eminem un pic pe acolo ;))
Apache95 pe 22 Martie 2012 19:51
Aceleasi filme cu adolescenti ....pe care hollywood ni le baga pe gat de la american pie incoace !
SIncer in afara de seria american pie ,not another teen movie ,si eurotrip ...nici unul nu a fost cine stie ce

MihaelAlexandra pe 2 iunie 2012 20:21
nu stiu ce aveti toti cu American pie... chiar nu vad legatura :) daca nu iti plac filmele cu adolescenti, de ce te uiti ? nu am inteles niciodata dc se critica un anume gen de film atata timp cat nu esti adeptul lui ! :)
alyn.alyn pe 9 decembrie 2012 15:21
Sincer, nu cred ca iti baga cineva vreun film pe gat :)) daca ai o problema cu un film, nu esti obligat sa-l vizionezi,dar asta nu inseamna ca toti oamenii sunt pe aceeasi lungime de unda cu tine.
Harry1516 pe 28 Aprilie 2012 10:30
"Till the break of dawn yo"
Filmul a fost superb, a fost exact ceea ce ma asteptam sa fie, desi nu neg ca ar fi putut fi putin mai lung si poate si un pic mai bun, dar nu am ce sa-i reprosez. Nu vad de ce unii critica atat de mult acest film, pt ca nu le place genul sau ceva. Atunci nu va uitati la el! Oricum nu este pt niste adulti stresati de viata care nu stiu sa se distreze sau n-ar vrea. Fiti fratilor mai deschisi la minte! Mie sincer mi-a schimbat putin felul in care privesc lucrurile si asta este unul din cele mai rare aspecte la un film: sa lase o amprenta asupra ta! "Till the break of dawn yo" si nu-mi pasa ce cred altii despre acest film, traim o viata si aia scurta: eu astept cu nerabdare o continuare.
Tashy pe 22 septembrie 2012 20:13
Pana sa fii tu deschis la minte, ar trebui sa deschizi un pic manualul de gramatica sau sa te duci la scoala, ti-l vor da gratuit ... Btw, se scrie: sau* (ori), fiti* (voi sa fiti). Nu este pentru adulti stresati de viata, este pentru adolescenti care o sa-si rateze viitorul inca de pe la 17 ani, nu? P.S. Go to school!!!!!
Harry1516 pe 22 septembrie 2012 21:07
nu esti primul si nici ultimul care va identifica greseli in ceea ce scriu aici, pentru ca pur si simplu nu pot sa compun pe moment cateva cuvinte, sa bat in tastatura destul de rapid si sa stau si cu ochii in monitor (scuze, dar nu pot functiona multitasking in astfel de situatii....nu sunt special, sunt doar o simpla materie organica)...comentariul acesta a venit intr-un moment confuz si daca as revedea filmul azi probabil ca nu as mai fi la fel de uimit din pricina multitudinii de clisee specifice genului...probabil ca am apreciat acest film din pricina faptului ca eu muncesc pentru ceea ce vreau, daca am un ideal stiu ca trebuie sa lupt pentru el, am obiective mai reale, stiu ca viata nu e roz, din cer nu pica decat apa si nu imi petrec noptile sub mese calatorind in ceva lumi paralele produse de alcool, ci chiar ma lupt cu astfel de ,,pasageri intunecati'' care iti dicteaza pulsul...poate ca Tyler Durden nu are dreptate in ,,Fight Club'' cand spune ,,Self distructuion is the answer'' daca luam sensul mot-a-mot al frazei...si in ceea ce priveste greselile de gramatica, domnule doctor in litere, va rog sa ma scuzati, dar marea majoritate a acestora sunt omisii de litere...pur si simplu bat ca un analfabet in tastatura incercand sa-mi exprim cateva idei si uitand sa ma concentrez pe literele care apar pe ecran...nu toti am invatat sa scriem pe tableta, dar stiu ca asta nu constituie o scuza...si apropo se pare ca acum sunt in clasa a XI-a, slava domnului, la un liceu prestigios din Romania, invat poate mai bine decat ai facut-o tu, absentez doar din motive strict medicale sau in cazul in care o sa mor si o sa scap de tot...si manualele nu sunt gratuite pentru ciclul superior al invatamantului liceal...mai greu cu banii...
otonis pe 20 Aprilie 2012 14:19
Inca un film cu ratati care se fac de cakt incercand sa se infiltreze-n randul gastii populare din scoala. Acelasi cakt care se tot recicleaza-n fiecare an. Cakt !! Sincer spun ca m-a luat somnu' la cliseul asta.
legolas05 pe 30 Mai 2012 16:38
ce petrecere au organizat,a fost tare filmul,merita vazut
psihologu pe 16 Mai 2012 09:54
Pentru: minori care reusesc sa pacaleasca vigilenta mall-urilor (filmul e interzis pe merit celor sub 18 ani)
Corey Worthington Delaney e numele care facea in 2008 inconjurul lumii. La 16 ani, cu parintii plecati in vacanta, australianul a dat o petrecere monstruoasa, anuntata pe Myspace, la care cei peste 500 de invitati s-au dedat la acte de vandalism prin tot cartierul. Interventia in forta a politiei a fost necesara pentru a limita daunele undeva la 20 de mii de dolari.

Prin comparatie, la acest capitol seria American Pie pare dedicata unui target de pensionari cu placa dentara. Regizorul la debut Nima Nourizadeh imparte pentru Project X camere de filmat (telefoane mobile, camere de amatori) intregii echipe. Rezultatul: 10 ore de material video din care incropeste apoi o jumatate de ora de videoclip amatoristic, ametitor, vulgar si mizer. Exact cum zice manualul: white trash party. Se remarca totusi prezenta inspirat educativa a unei toalete ecologice.

Lipsit de… citeşte

Letolas pe 5 iunie 2012 06:43
'' In spatele aparentei unui ingeras adolescentin se agita zdravan un cocktail de hormoni si adrenalina '' . Foarte tare spus,bv ;)
Beastmaster pe 14 decembrie 2013 02:27
"seria American Pie pare dedicata unui target de pensionari cu placa dentara" :))))
xerses pe 14 Mai 2012 16:41
Nu mi-a placut.M-am cam saturat de subiecte din care sa rezulte doar goana dupa petreceri dezmatate si adolescenti iesiti din minti dupa o partida fierbinte....
tonymaestrul pe 28 Mai 2012 17:21
Mi-a placut ideea de a incerca sa dai si tu o petrecere modesta ca sa te faci cunoscut si sa ajungi dimineata sa distrugi jumate de cartier :)) Dragut.
C3rise pe 18 Aprilie 2012 15:59
Din nou filme cu adolescenti care dau numa petreceri gen american pie, dupa mine numa el a fost foarte bun in rest unele lasa de dorit ,poate o sa fie ceva de acest film o sa vedem ..
Rau pe 22 Aprilie 2012 21:49
nedumerit..inca
L-am vazut azi la cinema:
nu stiu ce sa zic : a fost fain sau nu.
Vazusem trailerul cand am fost la AMERICAN PIE, si a parut super.
E vina mea ca m am dus la acest film cu niste asteptari prea mari...
Nu e rau, dar nici nu sparge norii. American Pie e mult peste
nota6-7

DanyMarica pe 25 Aprilie 2012 14:07
L-am vazut ieri la cinema, si nu pot spune ca a foast ceva iesit din comun, ci mai mult banal, scenariul urmand calea batatorita de alte filme cu liceeni americani semi-retardati care vor popularitate cu orice pret (chiar si al casei, automobilului, cartierului). In afara de faptul ca au fost in sala maxim 15 persoane (de multe ori mai putini decat la American Reunion, lumea nici nu s-a amuzat, foarte putine momentele funny. Plictiseala mare si nervi intinsi la maximum cand vezi ipocrizia, prostia americana la cote maxime.
snake93 pe 21 Iunie 2012 12:45
Majoritatea de aici sunt poponari tocilari si retardati care in perioada liceului au fost bataia de joc a intregi scoli si nu au fost niciodata la o petrecere.Pt voi petrecerea se face cu un pateu un suc si o punga de chipsuri-vizionand un film porno pe redtube.Fuck off all
costyfuck pe 19 Iunie 2012 12:44
un film putin cam exagerat.dar totusi a fost interesat.trebuie sa recunosc ca pana acu nu am mai vazut asa ceva
Yanis4you pe 13 Iunie 2012 21:42
te face sa vrei sa petreci si tu sau sa mergi la o petrecere adevarta epica de genu asta recunoasteti toti am fi vrut sa fim acolo :)
Daylak pe 01 Iunie 2012 16:19
cel mai tare party :) si eu vroiam sa fiu acolo. si cand vad k unii din voi spuneti k inca un film cu ratati care incearca sa se infiltreze in randul gastilor de popularitate.. sincer, asta chiar este un film mai aparte fata de celelalte pt k ii genul de film care chiar lasa o amprenta asupra ta. asta in caz k ai spiritul ala de distractie si sti sa te distrezi ;) si faptul k este inspirat si dupa un caz real... prea tari baietii. si ce sa mai zic de muzica din film... perfect totul :)
andreisri pe 2 iunie 2012 21:03
si euuu absolut cea mai epocala petrecere vazuta ever:X:X:X
Daylak pe 4 iunie 2012 18:56
;)
ValentinaV pe 17 August 2016 16:56
porno, porcarii, iresponsabilitati, copii adolescenti care sunt gaini fara cap. retardati,etc. Nu am putut viziona tot filmul, era prea prost
alex_il_fenomeno pe 17 August 2013 02:16
Inca un film de care m-am ferit o perioada, la inceput crezand ca va fi ceva cu o actiune asemanatoare cu cea din „Chronicle”, fara sa stiu insa ca va fi ceva total diferit, chiar cutremurator prin amploarea pe care o avea povestea cat si inspiratia din realitate. Incepand cu inceputul, bineinteles, te gandesti oare unde poate ajunge o petrecere data acasa, cu ocazia unei zile onomastice? Ei bine, orice pronostic este departe de cel figurat aici, culmea cand protagonistul era si la prima petrecere adevarata... Iar daca parcursul pare unul destul de uzual, cu prietenii buni, colegii, dupa ce apar o multime de persoane dubioase bineinteles ca incep sa apara repercusiunile, rasfrante in principal asupra casei... Merita vazut din plin, desi cred ca dupa prima vizionare nu mai are acelasi farmec.
11bobo pe 24 Aprilie 2013 14:47
Daca esti semianalfabet,consideri ca maneaua e cel mai tare gen muzical,crezi ca modul ideal de a te distra e sa te imbeti ca porcul,iti recomand cu caldura aceasta capodopera de film.
E epic! Marfa !Beton !

lolozilla pe 15 Aprilie 2013 21:31
Sa participi da, e misto, sa fii gazda e mai nasol. :)) Tot mai bine e sa inchiriezi o locatie speciala la chestii d-astea. Nu mai stai cu morcovul infipt cum era ala.
E interesant cum in film lucrurile o iau razna suficient de incet cat sa te conectezi la atmosfera si sa te pui in pielea pustiului indecis daca sa se lase dus de val tot mai departe sau nu. Dar si cat sa plictiseasca la un moment dat. Timpul de vizionare a trecut destul de greu, in fond 90% din 90 minute de film e o petrecere. Iar tipul nici n-a apucat sa finalizeze ce trebuia. :))

nelly-kiss pe 23 Februarie 2013 13:12
suuper
dupa ce vezi filmul realizezi ca viata ta e cam plictisitoare…naspa :))
serby96 pe 09 Noiembrie 2012 13:33
Filmul mi s-a parut genial..Ideea in sine e foarte buna...cred ca m-as fi dus si eu la un asa party
Mihai2508 pe 18 Septembrie 2012 00:04
Un alt film cu adolescentii americani si cu petrecerile facute de acestia. Are ceva faze foarte tari, interesant cand a venit politia prima oara.......si cu atat mai interesant e faptul ca filmul e inspirat dintr-un caz real.
2Pirates2 pe 03 Septembrie 2012 09:29
Cel mai naspa film FOREVER
Am vizionat filmu cu niste prieteni noi am rezistat 30 de min dupa care am dat pe repede inainte pana la final. Filmu asta e orice vrei numa comedie nu, probabil cei care au facut filmul se asteptau sa radem de prostia acelor personaje da cel putin la noi nu a functionat. E o petrecere filmatat mare lucru pot sa fac si eu asa ceva.....
Cel mai slab film de la "Maximus the Awesome", cred ca am scris corect titlul...

carlos103 pe 18 Iunie 2012 19:15
Demential
Mi as dori sa fac o petrecere asa ,fff bun film ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
mihai4u000 pe 16 Iunie 2012 12:56
un film in care actorii sunt niste animale, destrabalare maxima, un film care te " invata" ce inseamn de fapt sa fii "cool", inca un film care sa spele mintile indobitocite ale celor care cred ca asta e distractie. as vrea sa- i vad pe cei care apreciaza genul asta de party dus la extrem daca si-ar da foc la casa si-ar distruge masinile si toate bunurile iar a doua zi sa spuna cu mandrie ca a fost super.Lasati vrajeala...
parerea_mea pe 23 ianuarie 2017 01:11
Unul dintre cele mai bune comentarii. E socant sa vezi in film lucruri periculoase si stupide ca fiind prezentate drept lucruri "distractive" si "amuzante". Cei patru adolescenti si-au distrus vietile, daca era in realitate, urmarile erau mult mai grave. Filmul nu m-a amuzat cu nimic, mai mult m-a enervat. Cel mai mult ma enerveaza ca la majoritatea le-a placut aceasta prostie de film...
daron75soad pe 15 Iunie 2012 18:16
Tare film, am invatat din el ca pentru a fi popular si pentru a avea o prietena, trebuie sa iti distrugi intreg cartierul. :))
rocsynicole pe 14 Iunie 2012 03:04
Nu e chiar rau, dar nici asa de bun cum speram. Finalul incurajeaza ideea ca o petrecere buna se termina cu un dezastru...Stiu ca ne-am dori toti o asemenea petrecere de ziua noastra sau... macar o data in viata :))
AlexDaniel pe 02 Iunie 2012 13:12
Super film .. cred ca asa o petrecere am vrea ca fiecare dintre noi sa avem .. bine pana la parte cand da ala foc si etc :)) eu unu ador filmele cu adolsecenti de genul asta :)
zdraveius pe 03 Ianuarie 2013 01:33
Sa te simti mandru ca dupa o petrecere ai devenit popular si centrul atentiei intr-un grup de elevi care beau, se drogheaza, distrug totul si fac sex ca animalele nu mi se pare deloc a fi ceva de pus in rama.
Fiecare actiune pe care alegem sa o facem sau sa nu o facem vine la pachet cu consecinte. Daca ratiunea si bunul simt nu te ajuta, consecintele oricum apar si atunci rebelul din tine are impresia ca toata lumea este impotriva ta. Uiti insa ca de la tine a pornit tot raul.
Filmul ne mai arata odata cat de stupizi sunt adolescentii. Valabil pentru marea lor majoritate. In acest film li se face reclama americanilor. Daca distractia se rezuma la a bea pana uiti cum te cheama, a te droga pana la limita la care mai poti sa respiri, a distruge casa cuiva, a face sex fara sa iti pese de urmari, dar sa te ingrozesti apoi ca vei fi parinte la 15-16 ani... sa redefinim distractia.

raul87 pe 08 Octombrie 2012 01:28
un film slab
tocmai am vizionat filmu , dar sincer ca si marea mahmureala nici filmul acesta nu mi sa parut foarte inereseant si nici comic , un film facut pt a se castiga bani nimica altceva si eventual ca persoanele mai invarsta sa invete , eu sunt pro celor care au dispretuit filmu eu cel va zic sa va puneti in situatia parintilor doar un minut sa te intorci acasa din concediu si sa gasesti averea distrusa in proporti de 90% si daca stam sa calculam acolo daunele sun undeva peste 200 de mii de dolari si poate eu zic putin asa ca ganditiva cum ar fii ca fiul vostru sa va deie foc la 200 de mii de dolari si atunci vedem cine mai rade acesta ii un film de vizionat nu de pus in practica iar mie nu mi-a placut deloc la fel ca si marea mahmureala mi se pare un film facut la plictiseala ..........in principiu o pierdere de timp sun filme mai bune
diana7 pe 04 Iulie 2012 11:26
Project X
Project X mie nu mi-a placut mi se pare o piredere de timp filmul
Sorin87 pe 09 Iunie 2012 11:32
pe mine unul ma incantat foarte mult inturnatura pe care a luat-o filmul.totul este neconformist in acest film.ii un film cu nebuni,despre nebuni si facut pentru nebuni.
MALASORTE pe 07 Februarie 2012 17:41
Deci abia astept sa-l vad :))))))....asa urmeaza si la noi in Romania :))
Dragos.87 pe 22 Aprilie 2023 15:51
Mi-a plăcut și chiar m-a acaparat într-o bună dispoziție, e relaxant mai ales când îl vezi cu gașca pentru o distracție mai mare, cei care ați adus recenzii negative înseamnă că nu aveți nici un pic de haz și nu țineți la el..
GiulianoDirt pe 03 August 2021 19:36
Unul din zecile de filme cu aceeași temă. Umor american de slabă calitate. Cred că în curând, expresia asta va deveni pleonasm.Felicitări tinerilor imbecili cărora le-a plăcut filmul.
parerea_mea pe 23 Ianuarie 2017 01:33
Unul dintre cele mai tampite filme pe care le-am vazut. E film de "comedie", dar nu m-a amuzat nimic, mai mult m-am enervat. Nu e normal: sa te droghezi, sa bei alcool, sa iti distrugi viata... si apoi sa fii multumit ca esti popular in fata unor idioti. Cel mai mult m-a socat faptul ca la majoritatea dintre voi va placut si ati pus note de 9 si 10. In ce lume traim? Va impresioneaza acest film cu glume de doi bani, cu activitati prostesti si cu personaje retardate?
danutzz92 pe 16 Septembrie 2012 18:21
Nu pot spune ca a fost un film iesit din comun, cam acelasi scenariu despre adolescenti care vor popularitate peste noapte.
BestDreamer pe 12 Septembrie 2012 20:43
Slabut filmul din punct de vedere calitativ...adolescenti, petreceri...chestii vazute deja in n filme...marele merit al filmului cred ca este faptul ca la sfarsit s-a terminat cu un cartier distrus(asta nu cred ca am mai vazut).
someone_who_dares pe 10 Iunie 2012 12:21
Filmul e cumplit de ireal, mai ales pe la sfarsit, daar, pe la inceput party-ul ala pare incredibil, parca mi-a transmis asa un chef sa fiu si eu acolo :">. In alta ordine de idei, lasa mult de dorit, intr-adevar, dar totusi pare o chestie interesanta ca si concept si idee. Actorii nu sunt cine stie ce asta este clar, filmul are putine faze la care chiar sa razi cu pofta, mai degraba faze cand te minunezi ca se poate intampla asa ceva (desi suntem constienti ca in realitate nu s-a intamplat niciodata ceva asemanator). E bun pentru ca te face curios cu privire la cum sunt de fapt petrecerile la americani :)
Manusa pe 02 Iunie 2012 17:27
Mie unul nu mi s-a parut extrem de bun, mai degraba un film bunicel. Aceasta tema cu petreceri este destul de des folosita in filme, iar acesta cred ca a fost unul special, despre o petrecere epica...finalul careia a fost un dezastru.
stricted pe 03 Februarie 2019 21:18
„Project X” ademeneste privitorul prin amploarea faptelor prezentate, exagerandu-le, bineinteles, pentru a da bine ochiului. Insa aceasta petrecere este una la care vrei sa ramai pana la capat sau vei fi primul care pleaca?
mihai_chindris pe 14 Februarie 2017 23:48
Fain
Bai, "Ziua Izabelei" e fix pix pe langa filmul asta =)) Merita vazut! Il recomand 100%.
alexcretu75 pe 07 Februarie 2015 03:36
Cred ca la cati bani a luat dupa tanarul de la emisiuni si toate cele, isi putea asigura si casa si facultatea. Filmul chiar iti da chef de petrecere si te face sa te duci imediat in club sau undeva la o petrecere. Comedie buna, muzica excelenta(Eminem) si restul, in film. Nota 10.
mihai_bmx pe 31 Mai 2014 18:10
nebunie
nu o sa vezi asa ceva in romania de ce nus dar acolo sunt cele mai tari petreceri , daca asea ceva era pe bune statea cativa ani la puscarie
roberto_cobzaru pe 26 Mai 2014 21:51
Dupa parerea mea eu cred ca asa film ca asta si cu petreceri asa epice nu mai gasesc eu tot caut un film asemanator dar nici un film nu este ca acest film sper ca odata si odata o sa se faca parta a 2 de la project x pentru ca dupa parerea mea este cel mai fain film cu adolescenti si petrecerii fete tot felul eu i-as da nota 10 cu placere.
Rippa pe 01 Aprilie 2014 09:44
cel mai tare film, mai bun decat american pie si hangover....nota 10 de la moa