Păreri Picture a Perfect Christmas

(2019)

Crăciunul lui Sophie

user-5bed3be2b22c4 pe 02 Decembrie 2020 07:26
Un film foarte frumos, vazut pentru prima data in 2021, actorii de a dreptul carismatici, exista o chimie intre ei, iar peisajele sunt de vis.
LAURTATAIE pe 06 Decembrie 2020 13:37
un film plăcut și relaxant într-o după amiază de decembrie.
forever_young_ pe 04 Ianuarie 2021 17:20
BUN !
un film bun ideal de vazut in timpul sarbatorilor de iarna .. magia Craciunului reuseste sa aproprie oamenii ...
bainca pe 17 Ianuarie 2021 16:53
Nota 8 Frumos
Un film frumos , placut , relaxant , actiune ok , mai tipic Hallmark decat altele , este un film de familie nu neaparat o poveste care sa iasa cu ceva in evidenta fata de altele de acest gen , in schimb actorii frumosi si carismatici fac tot filmul , foarte talentati .Merritt frumoasa si Jon Cor nou pentru mine , incantator cu un zambet pe masura, au avut chimie ok impreuna Merita vazut in preajm a Craciunui dar nu pentru toti , mie m-a placut asa ca ii ofer nota 8
mihaelatb pe 12 Decembrie 2021 20:54
Un film care-ti creaza o stare de bine. Un film potrivit de sarbatori. Este un film normal, pentru ca nu poti renunta la tot, dar poti face niste compromisuri si daca si el iti spune ca „gasim noi o solutie, ca sa mearga” inseamna ca totul este OK!
user-61b44eb2c84c7 pe 26 Decembrie 2022 14:16
Plictisitor, nu am rezistat pana la final
Unele momente bune, dar atat
Protagonista ii reproseaza indirect iubitului ei la inceputul filmului ca este plecat cu munca de Craciun, desi si ea cu putine minute inainte de aceasta secventa, ar fi fost dispusa sa plece cu munca ei in Bulgaria fara absolut nicio retinere. Nu mi-a placut