Păreri Passions

Pasiuni

BIBICU DANIEL pe 16 Octombrie 2006 17:01
CAND REVINE,,PASIUNI,,
BIBICU DANIEL pe 09 Octombrie 2006 16:18
TOTI FANI SERIALULUI ,,PASIUNI,, SE POT INSCRIE IN,,PASIUNI FAN CLUB,, PE ADRESA ,,PASIUNI FAN CLUB/BIBICU DANIEL,COM.VIZIRU,JUD.BRAILA,NR.1071,COD 817215 VA ASTEPT CU SCRISORI
Fit Daiana pe 18 Iunie 2006 14:17
VA implor bagati filmul Pasiuni pe tvr 1 dar dupa masa nu la 07:00,va implor.Sunt o fana a acestui film si imi pare rau ca nu mai e.
Tepes Noemi pe 17 Iunie 2006 16:20
Draga,

As dori sa stiu daca va mai fi filmul pasiuni pe tvr 2 sau va fi pe tvr unu?va rog mult nu-l bagati la 07:00 pt ca eu sunt la scoala si nu il pot vedea sau chiar daca il bagati puneti reluarea dupa masa.
Multumesc pt intelegere

Doresc sa primesc raspuns pe adresa mea de e-mail

BIBICU DANIEL pe 15 Mai 2006 14:37
Cl mai tare serial produs de NBC.
BIBICU DANIEL pe 10 Aprilie 2006 14:24
IMI POATE RASPUNDE CINEVA LA INTREBAREA ,,DE CE NU DIFUZATI,,PASIUNI,,LA O ALTA ORA DECAT 12.45,, NU UITATI ,,PASIUNI,, 07.00 LA TVR1 SAU TVR2.
Bibicu Daniel pe 07 Aprilie 2006 14:18
In calitate de cel mai mare fan al serialului ,,PASIUNI,,doresc sa tineti cont de propunerea facuta ,,PASIUNI,, ora 07.00 pe TVR1.Cu multumiri,Daniel.
Bibicu Daniel pe 03 Aprilie 2006 14:26
Buna,doresc sa renoesc propunerea.,,PASIUNI,, la TVR1 ora 07.00.
Bibicu Daniel pe 27 Martie 2006 14:24
sunt cel mai mare fan ,,passions,,.Doresc sa fie difuzat la ora 07.00 pe tvr 1.Va rog mult difuzatil pe tvr 1.Cu prietenie, Daniel.
Anda pe 23 Ianuarie 2006 21:59
Un serial de nota 20!
Pisari Adrian pe 21 Septembrie 2005 16:14
Este un serial super.Si imi place forte mult.dar vreau sa va rog ceva la noi la cablu tv nu prinde tvr 2.Mias dori sa fie difuzat pe tvr1.
va multumesc mult!!!!!!

Soc Blaster pe 08 August 2005 00:29
E misto serialul.Eu ma uit la el de vreo 2 ani !
Nicolae Fusle pe 12 August 2003 13:36
Buna Unde pot sa vad si eu filmul Pasiuni
MikkaelWolfganger pe 17 Ianuarie 2013 15:05
Cand eram mic ma uitam la chestia asta si eram de-a dreptul impresionat de cuplul Tabitha si papusha aia tacanita.Acum ca m-am facut mai mare ma cam lasa rece...scenariul este de-a dreptul stupid, iar jocul actoricesc este pe langa serial.De efecte speciale nici nu mai vorbesc.Oricum un serial care mi-a marcat copilaria si, deci merita un 6, chiar daca este destul de departe de aceasta nota.
Cristina05041994 pe 11 Septembrie 2009 23:07
serialul asta il stiu de cand avea 7 ani...ma uitam cu placere la el, shi cand l'au intrerupt am fost foarte dezamagita...acum ca e din nou pe natiolal tv ma bucur....este serialul meu preferat...ador cuplul shuis (sheridan&luis), dar pacat ca nu o sa ramana impreuna...am doar cuvinte de lauda despre acest serial:X:X
pustoaica pe 25 septembrie 2009 17:13
ce km adik luis nu ramane k sheridan??????? am privit filmul asat d knd aveam 7 aniii /.da p urma nu lam mai privit ,.,.deci nu jtiu FINALUL dak jtiti und pot vedea finalul plizzzzzzzzz contactatima p id anka_2008_03 popopopo p totzi :*:*:*:*:
andreeeeeeea pe 27 Aprilie 2011 16:08
In vremea telenovelelor, TVR-ul a hotarat sa difuzeze un serial "adevarat". Si uite asa, am inceput sa ma uit la "Passions", seara, in timp ce-mi faceam temele (eram in clasele primare). Mi-e dor sa mai vad serialul, intotdeauna imi aduc aminte de Tabitha si de papusa ei. :)
rossy26 pe 18 Iunie 2009 23:41
roxana
sper k natioanl tv s difuzeze serialul pana la sfarsit....nu e un serial d calitate....dar nuj e ceva c ma atrage s m uit:))) ..l-am urmarit de cand eram mica!
pustoaica pe 25 septembrie 2009 17:15
nu pot crede nijte scenaristi d ,...... k sa nu le dau nume
antonia22 pe 18 ianuarie 2011 23:17
pls contactati-ma care ma putetzi ajuta [-o< bebe_deeya@yahoo.com
Darkyse pe 05 Iunie 2011 13:53
Si asta a fost unul dintre serialele care mi-au marcat copilaria. Un serial cu un buget foarte redus, cu scenarii uneori penibile si cu unele personaje foarte antipatice.
Dar, cu toate astea avea acel ceva care ma atragea rau de tot:)) Adoram cuplul Luis-Sheridan, dar nu am mai avut rabdare sa il urmaresc pana la capat. Din pacate am aflat de pe atotputernica Wikipedia ca nu raman impreuna:))
Un lucru e cert, nu o sa uit niciodata zilele copilariei in care toata familia si prietenii mei se strangeau in fata televizorului nostru ca sa urmareasca Pasiuni:D

narcisa_lungu pe 12 iunie 2014 01:22
eu cand m-a gandesc ca asteptam ora7 sa vad filmu si cat i-mi placea ....de ce fac sfarsitul aiurea cel m-ai sexi cuplu era luis cu blonda sheridan ce pusca lor au facut ca nu au lasat cuplu sa se termine frumos .nustiu dar cred ca ei erau intradevar indragostiti ,pentru -ca tansmiteau foarte multe emotiuni eu cred ca se placeau cu adevarat...poate in realitate au avut o inimioara amandoi ca le statea ftttttttttttttttttttttt binnnnnnnnnnne inpreuna .va pup pe toti si mersi ca am crescut cu filmu pasiuni,,,,si cand i-mi aduc aminte de casa ca nu am m-ai fost de ap.9 ani in romania frumoase amintiri
Go 1 2