Păreri Paranormal Activity 3

(2011)

Activitate paranormală 3

tatucu_alin pe 16 Decembrie 2014 21:59
La fel de bun ca primele doua.Acesta vine cu o alta casa si o alta familie,precum si un final extrem de infricosator.Sincer,ar fi fost cel mai bine ca acesta sa fie ultimul,sa fi fost o trilogie;3 filme(destul de putine) dar foarte bune.
andystarx pe 17 Februarie 2015 23:09
nota 7/10
Asemanator cu primele 2 parti,partea 3 a ,pot sa zic ca spre final ,a reusit de cateva ori sa ma sperie,deci in concluzie este un film de groaza !
Mr.Halloween pe 12 Mai 2015 11:52
Mi-a placut filmul, mai ales finalul
Un prequel foarte atmosferic, cu personaje reusite si actori buni.
Alin333 pe 10 Ianuarie 2016 01:20
Paranormal Activity 3 a avut cele mai mari incasari din toata franciza :)
Daca primele doua filme s-au axat pe Katie si respectiv Kristi-adulte, acest prequel ne prezinta chiar copilaria celor doua fete. Consider acest film foarte infricosator, mai ales ultimele 10 minute.
rafaelionita8_gmail_com pe 23 Ianuarie 2016 12:15
Cel mai prost din toata seria. De cand a aparut acest film seria a slabit.

Serios acum, filmul e de 80 de minute dar te simti de parca te-ai uitat la un film de 2 ore. Actorii sunt praf si timp de 50 de minute nu se intampla nimic horror, iar cand se intampla ceva horror , nu e deloc infricosator, este mai mult amuzant. Pentru celor care le plac filmul , bravo voua . Ati reusit imposibilul.

niggeremall pe 22 Aprilie 2020 16:50
activitatile astea paranormale is horroruri in toata regula. imi place ce se scrie in sinopsis despre scenaristi dar is filme bine facute. e lucratura la mijloc oricum. film facut de evrei.
Dragos.87 pe 03 Februarie 2024 23:59
Merită văzut..!
Am văzut și partea asta, destul de reușită, chiar dacă povestea, la prima vedere, nu pare atractivă..Pot să spun că e o mică încâlceală între paranormal și spirite oculte, nu știu ce să zic, nici nu e prea mult dezvoltată povestea..Oricum, a reușit să mă țină într-un continuu suspans, și nemișcat, recomand.
Go 1 2