Păreri Oasis

(2002)

Oasis

Haruka pe 19 Iunie 2010 13:05
Un film cu actori speciali si o viziune speciala. Kyung-gu Sol face niste roluri captivante.
mariusremini pe 13 Iunie 2011 12:10
in afara actorilor care sunt excelenti, povestea este una cu adevarat rupta din realitate, intradevar asta este realitatea, intradevar avem ce invata de la asa zisele persoane anormale...
Valex pe 18 Aprilie 2012 15:20
Dupa parerea mea actorii principali si-au jucat rolul magistral, nota 10, iar filmul a fost unul deosebit, cu o poveste speciala, iesita din tipare. Mi-ar placea sa cred ca astfel de persoane au o sansa in societate, din toate punctele de vedere.
margott pe 22 August 2012 15:32
O adevarata performanta actoriceasca pentru Kyung-gu Sol si So-ri Moon intr-un film din categoria celor care iti ating coarda sensibila.
lili22 pe 19 Decembrie 2018 12:44
Asta e realitatea in Coreea de Sud.Cand intri la inchisoare viata ta s-a terminat, ramai la marginea societatii pentru restul vietii.
Actorii au fost foarte buni.

Cretzulynne pe 03 Iunie 2019 17:35
A 14-a propunere pentru Academia de Film Americană, la categoria de cel mai bun film străin, din partea Coreei de Sud.
Nu a fost nominalizat.