Păreri Just Go with It

(2011)

Nevastă de împrumut

pitic17us pe 26 Iulie 2011 12:13
merita vazut
e foarte bun filmul cui nui palce sa nu sa uite poate gaseste filme mai interesante la ProtV sau la antena1 sau TCM.
Sabynuttza pe 20 Iulie 2011 13:00
Mi-a placut mult acest film! Este foarte amuzant,actorii sunt foarte buni in rolurile lor;)
bugs pe 17 Iulie 2011 21:57
Una din cele mai bune comedii vazute de mine in ultima perioada.Chiar a avut niste faze filare.Pentru "criticii de film" de mai sus...voi cam ce v-ati dori de la un film de comedie?Vreti sa aiba incarcatura psihologica.E comedie pt numele lui D-zeu...filmul nu a fost facut cu scopul sa te faca sa gandesti ci sa te amuze.
edy21 pe 08 Iulie 2011 12:39
Din trailer mi s-a parut foarte fain dar cand am vazut filmul nu a mai fost asa fain adica nu-i rau pt.ca e destul de amuzant si are o poveste destul de ok dar m-am asteptat la mai mult.
Insa toata lumea a jucat ok Jennifer si Adam se potrivesc foarte bine insa Nicole Kidman mi se pare cam ridicola in rolul acesta dar merge.7.50/8 :)

nox13 pe 15 august 2011 01:34
cam nehotarata parerea ta.
Crist11 pe 06 Iulie 2011 16:32
Am ras foarte mult la comedia asta romantica.
Adam Sandler, este un actor de nota 20 cand vine vb de comedie. nu am cuvinte pentru el.

bellisima_2010 pe 25 Iunie 2011 18:50
E o comedie spumoasa din care tragi concluzia ca nu exista femei urate ci doar femei care nu se ingrijesc destul !
nox13 pe 15 august 2011 01:34
:)) nu cred ca s-a mai gandit cineva la concluzia asta
xDeiu pe 18 Iunie 2011 18:39
O ador pe Jennifer Aniston de cand avea rolul in Friends.
valyka pe 16 Iunie 2011 21:46
mia placut filmu......destul de interesant ....merita vazut.....
monicutza_sweet pe 13 Iunie 2011 02:01
SUPER
o combinatie perfecta Jennifer Aniston si Adam Sandler 2 actori foarte buni mia placut foarte mult super filmul
alexsovaiala pe 11 Iunie 2011 21:32
Pentru un film care dupa titlu are pretentia de a fi comerrcial face mult prea multa publicitate altro filme sau altor actori.Filmul a fost bun si din el iti dai seama ca este nevoie de timp pentru a lua o decizie buna 9
mtraianc pe 11 Iunie 2011 01:04
foarte dragut
o comedie usoara placuta , te bine dispune , imagini frumoase de vacanta si doi copii care joaca bine ,merita vazut
FuckOffn1 pe 20 Aprilie 2011 02:59
caterinca!

iar restul cuvintelor sunt doar pentru a completa cele 50 de caractere obligatorii.

nicone27 pe 19 Aprilie 2011 22:11
another year another adam sandler movie
O caterinca totala ca de obicei, scolpul comediei in general este sa ia adevarul si sa il manipuleze in favoarea ei,asta nu se intmpla aici aici baieti astia isi bat joc de el,oricum ce sa le cerem daca asta se cere mi-e dor de o comedie cu adevarat buna.
GeorgetaDina pe 31 Martie 2011 09:54
Abia astept sa vad acest film, luand in considerare ca Adam Sandler, e un actor foarte bun de comedie( asta din punctul meu de vedere).
Just Go With It – Scenariu subtirel cu actori buni care se pierd in el
CoolRank: 6/10
- atmosfera & entertainment: 5/10
- regie: 5/10
- actori: 7/10
- scenariu: 5/10
- montaj: 7/10
Nota IMDb: 6.2/10
Sunt convinsa ca multi ar vrea sa-si poata inchiria o nevasta ca Jennifer Aniston, dar din pacate pentru ei, Just Go With It e doar un film si pura fictiune. Filmul este un remake al capodoperei realizate de autorii francezi de teatru Pierre Barillet si Jean-Pierre Gredy numit Fluer De Cactus. In scurt timp, creatia francezilor a fost adaptata pe scena Broadway si de Hollywood care nu ar fi putut rata un asa succes. Pe ... citeşte

Bârfitoarea.ro pe 22 Februarie 2011 01:22
“Just Go with It” a avut premiera la Berlin
La doua saptamani de la premiera mondiala de la New York, in aceasta seara a fost si lansarea europeana a comediei romantice “Just Go with It”, evenimentul avand loc in Germania, la Berlin. Pe covorul rosu si-au facut aparitia starurile productiei,… Citeste in continuare citeşte
bloodhound pe 18 Februarie 2011 22:40
care sa fie mai bun oare ?
Cactus flower - 1969 Goldie Hawn Ingrid Bergman Walter Matthau
DanyelDMX pe 14 Februarie 2011 20:49
Eu abia azi am aflat de el. Deja nu mai am rabdare...
Bârfitoarea.ro pe 09 Februarie 2011 22:56
Premiera mondiala “Just Go with It”
Teatrul Ziegfeld din New York a gazduit ieri seara premiera mondiala a comediei romantice “Just Go with It”. La eveniment a fost prezenta si protagonista Jennifer Aniston (41 de ani), actrita americana optand pentru o rochie neagra Dolce & Gabbana… Citeste in continuare citeşte
Pavel.F pe 21 August 2012 14:21
un film foarte bun merita vazut de mai multe ori de la mine are nota zece.
Ovidiu239 pe 18 August 2012 16:22
O comedie savuroasa, relaxanta si haioasa. Printre cele mai bune filme ala lui Adam Sandler, iar in acest film faca un cuplu reusit cu Jennifer Aniston.
Tyson_Kyd pe 28 aprilie 2013 00:13
Toate filmele lui Sandler sunt bune .
cosmin_kedii pe 19 Martie 2012 18:28
Adam Sandler si Jennifer Aniston sunt, perfecti ca "cuplu". Mi-a placut absolut acest film, linia de poveste perfecta
Chrisstyna pe 14 Septembrie 2011 21:26
Just go with it - la propriu
Haios,merita vazut!

ps: CE NAIBA AVETI FRATILOR???sunteti clarvazatori de va dati seama dupa actori sau trailer ca filmul este bun sau prost!? nu degeaba vezi pe cinemagia note mai mari decat pe IMDB la niste porcarii de filme,fix din cauza desteptilor care comenteaza fara sa stie despre ce este vorba!

Irinel28 pe 18 Martie 2011 09:10
Aceiasi producatori ai filmului ''Oameni mari si fara minte'' .
Bun filmul dar nu peste cel denumit mai sus, astept anul acesta comedii mai bune !

Ella_mc23 pe 18 Aprilie 2011 23:58
:D Cat de tare e faza cu oaia :)))))))) :)))))))))
pisty18 pe 07 Martie 2011 23:08
Merita vazut pentru ca e cu Adam Sandler. Sigur o sa fie foarte misto.
Go 1 2 3 4