Păreri Heart of Stone

(2023)

Heart of Stone

Horatiucrisan pe 13 August 2023 20:56
O mizerie de film fara acțiune, substanță, scenariu, o înșiruire de rahaturi pentru idioți sau tineri care sunt la primul contact cu un așa zis film cu spionaj. Trecând peste faptul că aceste filme sunt vag realiste, activitatea propriu zisa se desfășoară mult mai ascuns și nu sunt date dealtalii, acest film prin penibilitatea lui jignește orice cetățean care mai are doi neuroni activi..nici dușmanilor nu îl recomand
user-605905a1604b7 pe 23 August 2023 19:49
Un film slab, de genul Mother al lui J Lo. Filme facute doar pentru ele, care nu exceleaza la niciun capitol. Sincer, abia asteptam sa se termine. Gal Gadot are un joc plat, care nu atrage. Merita un 5,5, dar nu pot sa aleg jumătate de stea, asa ca am ramas cu un 5.
xerses pe 21 August 2023 15:52
Cam plictiseala la acest film, Nu m-a convins nici regia , nici actorii ca ar putea fi ceva interesant pana la sfarsit.
user-59cfc5e0991ba pe 29 August 2023 16:29
O prostie monumentala marca Netflix, cucoana Wonder Women nu are nici o vina, și-a muncit banii femeia cum a stiut ea. Au inventat ei o altă agenție peste MI6 care face și desface și nu știe ce mai face.....
O prostie fara sens perpetuată continuu de acest Neflix care face la filme pe.banda sute din care nimerește 1-2 iar acesta nu este unul dintre ele.
Clar nu recomand
Stimă

user-5cb47a94b7f70 pe 26 August 2023 21:51
Film modern, cadre bune, sunet bun... Dar cam atât. ...tot filmul e o introducere , o prezentare cu vorbe, o "trăncăneală" à la Netflix. Fără sens două treimi din scene... replici de kkt!
LiavonStauffenberg pe 14 August 2023 23:20
In sfârṣit i-a venit cineva de hac lui Jamie.????
sebybog pe 15 August 2023 06:24
Slab
Aceleași clișee refolosite a nșpea oară, a nșpea dezamăgire. Iar pentru jocul lui Gadot adjectivul ideal este plat.
user-64d60aa6f3d5b pe 11 August 2023 13:19
Un film tipic american,de urmărit daca nu ai ce face, cu acțiune ok.cam atât.nota 6,5
lavara_laiarna pe 26 August 2023 16:45
Filmul nu respectă rețetarul bunului simț și bagă-n ele mai mult decât poate. .duce.
stricted pe 20 August 2023 20:20
Oferă ceea ce promite: divertisment plin de acțiune într-un film viu, cu un ritm alert, care nu va dezamăgi fanii genului de acțiune.
Gladiatorul61 pe 17 August 2023 17:46
Destul de bun și interesant.Oricum,te tine în priză și ai cu ce sa-ti umpli timpul.Mi-a plăcut.
Dragos.87 pe 28 Februarie 2024 21:38
Complet agasant și dezamăgitor..Au lungit atât acțiunea cât și dialogurile, prea multă bătaie de cap pentru un scenariu care s-ar fi putut simplifica mult..Complicat ca regie și tras de păr cu acele urmăriri care nu au nici o substanță de a te face curios, parcă te aflai la un concurs de nivel josnic..L-au mai și realizat în 120 de minute, la modul de abordare erau suficiente 90 de minute, dar așa este când ne complicăm și vrem ceva comercial, complet satisfăcător.