Păreri H2O: Just Add Water

(2006)

H2O - Adaugă apă

cristina.raluca pe 02 Ianuarie 2009 17:53
sunt cele mai tari fete sezonu 3 apare in martie pe 1 martie macar ca charllot pleaca iar cleo devine rokeritza mie imi place cel mai mult de cleo este sooper faina ma potrivesc cu ea daca vreti sa vb pe mess idiu meu este ralucabest_2008
bratu anca pe 29 Decembrie 2008 18:12
imi place foarte mult de cleo pentru ca este foarte buna cu ceilanti riki mi se pare cea mai ambitioasa si rea bine nu chiar asa rea emma e ca cleo dar putin de tot mai rea.
andreileo pe 05 Decembrie 2008 23:46
ADOR SERIALUL H2O JUST ADD WATER SI AM ID FETELOR CINE LE VREA SA MA CONTACTEZE LA andreileo75.........va poooooooop:*:*:*:*:*:
chitu darius pe 05 Decembrie 2008 15:11
h2o e super tare va spn un secret io cu mama mea ne place de numecare ea adiul lu-i riki ca almeu e valchris si eu sunt baiat si lu verisoru meu i place il ceama denis
remus marian. paun pe 27 Noiembrie 2008 22:38
astept sa vb.imi place sa imi fac prieteni foarte multii adica voi. va astept remus
chira andreea pe 25 Noiembrie 2008 20:51
sunt fana voastra id-urile mele sunt pisi_andruta si andra_pusikat
hantiu daria pe 20 Noiembrie 2008 17:34
salut ma numesc daria si sunt un fan al episodului h2o si vrea id-ul lui rikki sau alu cleo vil dau cu mare placere.mie numi place de charllote deoarede este rea,mie imi place de rikki pentruca este rebela si modesta dar si de cleo dar de emma nu pentruca ia sa hotarat sa o ajute pe charllote poate nu am scris bine charllote dar sa nu va suparati pe mine am si themes de telefon cine vrea nu este doar pentu sony va pup pe toti papa.
dragos burtea pe 18 Noiembrie 2008 20:02
Am 40 ani, si va dati seama ca nu mai apreciez acest tip de film. Asta e, o data cu virsta..... Dar am o mare rugaminte la voi: fetita mea care va implini 6 ani in decembrie este mare fan al serialului (nu prea intelege, de aceea ma roaga sa vedem filmul impreuna si sa ii mai explic); ei bine isi doreste o papusa H2O. Am auzit ca au aparut, de unde pot sa ii cumpar? Cu multe multumiri . Cei care ma pot ajuta sa imi scrie pe dburtea@yahoo.com
alina pe 16 Noiembrie 2008 18:14
sunt super tari fetele din h2o ador mai ales in realitate pentru ca in australia am avut ocazia sa le vad
emanuel pe 02 Noiembrie 2008 10:31
heloo salut! feteleor va ador am de toate de la h2o pls imi dati si mie id voastre?? sau.. dati add la id >>>emanuel266<<< nu dau accept la toti. eu sunt un baiat de treaba,dragut,nu sunt stresant, si am grija cum vb cu voi deci.. pls dati add (doar pentru H2O!!!e id ala nu la toti)
teodora pe 25 Octombrie 2008 20:00
ma bucur ca cleo si lewis sunt impreuna din nou charlot e o fraiera . vreau si un id a unui personaj din h2o. preferatele mele sunt toate cele 3 fete.va pupp
Oana pe 07 Octombrie 2008 10:32
va adorrrrrrrr ...... va pup ... sunteti cele mai bune .......va rog sa-mi da-ti idu vostru......va rog foarte mult...... va rog din suflet ........
scridon iulian pe 05 Octombrie 2008 19:58
serialul h2o este cel mai tare!!!!! serial pe care lam vazut as vrea sa aflu mai mult despre viata lor in realitate cn ma ajua pls:D:DD:D: id meu mafiaschiry si as vrea vreodata sa le intalnesc nu vreau sa mor pana nu le vad!!!!!!!!
toma diana ana maria pe 05 Octombrie 2008 15:45
rikki te iubesc la nebunie te rog imi dai si mie idi te rog mult
toma diana ana maria pe 05 Octombrie 2008 15:28
va iubesc foarte mul sunteti cele mai tari dar vreau sa am si eu un costum de sirena va rog imi puteti da si mie un mesaj pe email cum sami comand un costum de sirena pe net
IoNuTzZz pe 20 Septembrie 2008 23:57
imi plac desenele h2o chiar daca sunt baiat :X:X... as vrea si eu id-urile lui Cleo si a lu Louis ;) care le stiu id contactatima pls la id de mees ionut_11_96!!! bafta!!! :)
ursu mario pe 06 Septembrie 2008 22:39
buna ma numesc mario si sut cel mai mare fan al serialului h2o o ador pe emma si puterile ei
si pe cleo si pe ricki le ador daca puteti
sa imi timiteti un blog sau adressa lor va rog

Avram Daiana pe 06 Septembrie 2008 19:14
As vrea si eu o descriere a episoadelor din sezonul 3...sunt foarte curioasa. Una dintre cunostintele mele mi-a dat lista cu numele episoadelor...suna foarte atractiv.
Please!!!! Trimiteti-mi prin email...la adresa daia_avram@yahoo.com
Peace , Daya!

ratiu catalin pe 06 Septembrie 2008 00:51
Nu o sa va vina sa credeti!!!!!!!!!!!! Am fost in australia, si am descoperit insula mako impreuna cu familia mea. Eu sunt baiat si ma numesc catalin, si mai am o sora pe nume alina. Mama si tata au plecat mai incolo de insula, si pe noi nea lasat acolo. Noaptea am intrat in acel vulcan magic, si eu si sora mea am intrat in apa. Ce credeti? Am incercat a doua zi acasa sa vedem daca vem cozi. Ne-am udat dar nu nea crescut cozi, dar avem puteri!!! Eu am puterea sa misc apa, iar sora mea are puterea sa faca apa portocalie. E super!!! Daca nu credeti mergeti si voi si convingeti-va. Pentru mai multe informatii accesati pe yahoo messenger adresa de messenger a mea. ratiu.catalin@yahoo.com
mzq_adrian pe 12 August 2008 02:22
~~hey....z vim seriosi chitocilor...iduri de mess???lol///fetele sunt vedete...chiar credeti k siar pierde timpul sa vb q toti fanii(1000000000000000000000000)...lol...MAI GANDITIVA~~dak ie ducetiva in australia...:D~~~
popa ioana pe 08 August 2008 10:40
Eu si sora mea elena sunte cele mai mari fani ai vostri pt.avem 4 portofolii cu pozele voastresi mai multe filmulete din h2ojust add water.Si daca tot imi stiti aidiul datimi un mesaj sa va stiu si eu aidiul.
Mihaela Gavrilescu pe 01 August 2008 23:46
Imi place mult filmul H2O.Imi plac mult Riki si Ema. As vrea sa aflu adresa lor de mail sau un blog al lor.
Mi

bya:Dsweet girl pe 30 Iulie 2008 21:52
sall...ma numesc bianca si sunt din galati-tecuci;urmaresc h2o de ceva timp si cred ca estew cel mai reusit serial de pe jetix la care poti sa te uiti cu interes
imi place cum se imbraca fetele(claire,phoebe,rikki)sunt fffff dragutze.Am incercat faza cu luna plina si ... ce sa zic stati sa va povestesc:m-am dus intr-o seara cu luna plina la verisoara mea geanina si am luat o cana cu apa si am us-o in reflexia lunii :Dintradevar luna se vedea clar in apa ... dar cand am pus mana in cana...nu s-a intamplat absolut nimic.Pakttttt

calin gilda pe 30 Iulie 2008 10:05
imi place foarte mult de voi ,am aidiurile voastre si as vrea sa vorbiti cu mine si as mai vrea daca vreti sa-mi dati i-ul lui Asy
avril pe 05 Iulie 2008 16:10
buna ma numesc avril si sunt fosta fana h2o am id-ul lui cariba heine de la verisoara mea care face parte dintr-un fanclub h2o id-ul este : hqheinecariba
onica elena pe 02 Iulie 2008 14:53
mie imi place ffffffffffffffffffffffffff mult h2o just add water..am poze,filme,subtritarea de la finalul episodului s02e26-season 2....id meu supergirl_yo si justme_yo_elena
alexandra gradinaru pe 26 Iunie 2008 11:36
salut ce faceti? va iubesc mult eu cu prietenele mele raluca burghelea si bia bolea ne jucam dea sirenele eu sunt cleo bia e emma iar raluca e rikky. am vrea sa ne intalnim . va rog scrietimi adiul in pagina voastra de aidi si sa vb. va iubesc alexandra garadinaru.
D3duTzA peryculoasa pe 25 Iunie 2008 05:29
Ma num3sk Dede iar prieteni imi spun D3;)...datzi shi voi addd swety_love85 :*:*:*
shi depsre siremele din serialul H2o ce pot sp..k imi plak fffoarte mult...dar preferata meh este RyKyyy...b3uash tata.... imi plak ffoarte mult shi astept sa se difuzeze kat mai repede elpisoade noi...mnoh cam atat..b3sk moolt EryKutza shi av sptept sa vb shi pa messenher love_sweety_pynk2008@yahoo.com :*:*:*

teo pe 22 Iunie 2008 16:56
Cleo , ema si rikki va admir .SUNTETI FORMIDABILE. VA ROOOOOOOOOOOOOOOG DACA ARE CINEVA SA-MI DEA SI MIE ID-UL LU' CLEO ,EMA SI RIKKI
TEODORA MOROSANU pe 22 Iunie 2008 16:12
Ma numesc Teodora si sunt un mare fan H2O.Admir toate personajele din H20 dar CLAIRE HOLT ,CARIBA HEINE SI PHOEBE TONKIN chiar si ANGUS MC.LAREN sunt uimitori.Sunt cel mai mare fan al vostru dar din pacate nu am gasit ID-ul lu' CLAIRE , PHOBE si CARIBA. VA ROOOOOOOOOOG ,daca le aveti datimile si mie
deleanu irina pe 21 Iunie 2008 14:09
cine are sa imi dea poze noi cu cleo si rikki ma gaseste pe snow_lighting
seban lorena pe 16 Iunie 2008 15:34
imi place foarte mult h2o mai alest de riki dar si de cleo si emma daca vreti poze cu h2o contactatima pe lorenaserban
onica elena pe 04 Iunie 2008 08:17
buna!ma numesc elena si pot sa spun k imi place fffffffffffffffffffffff mult h2o! sunt fanul lor nr.1...am o gramada de poze cu ele, am filme care inca nu s-au difuzat inca la televizor (in engleza). preferata mea e cleo. PHOEBE TONKIN ESTE CLEO SERTORI, CLAIRE HOLT ESTE EMMA GILBERT, CARIBA HEINE ESTE RIKKI CHADWICK, ANGUS MCCLAREN ESTE LEWIS MCCARTNEY....va ador dragele mele! nu vreau sa ratez vreun episod...am auzit k trebuie sa se difuzeze celelalte episoade cu h2o din sezonul asta (sezonul 2)pt. ca sa poata da la sfarsitul lui 2008-inceputul lui 2009...sezonul 3!!!super tare! am vazut numele episoadelor din sez.3!!super tare! va poooop!pa!
unu pe 02 Iunie 2008 20:14
eu am id-ul lui louice si lui cleo :D
DULCEA ROXANA pe 28 Mai 2008 15:30
ador h2o sunt preferatele mele am sa va spun un secret de-al meu am fost in vacanta in Paris si le_am vazut miau dat un autograf si neam pozat miau dat si pozele lui charlotte si rikki
Cateriniuc Adelina pe 24 Mai 2008 17:01
Buna! Ma numesc Adelina si eu sunt o mare fana H2O!!! Cel mai mult imi place de Phoebe(Cleo) si de Cariba(Rikki), si mi-as dori foarte mult sa am ID-ul lor. Acest serial m-a fascinat inca de prima data cand l-am vazut!!! Va rog eu foarte mult, care are id-ul fetelor din h2o, nu ezitati sa ma contactati pe ID-ul cleo_scumpy_h2o. V-am pupat pe totzi! Pa!
bunea georgiana pe 21 Mai 2008 20:24
ma numesc georgiana si imi place mult de tot acest film. o ador pe emma caci ma reprezinta foarte mult.dar si rikki si cleo sunt dragutze.as vrea ji io id-urile daca se poate.puteti sa le afisati va rog?
udrea maria pe 03 Mai 2008 11:23
h2o este cel mai tare film pe care l-am vazut pana acum.In fiecare zi ma uit la el cu sufletul la gura ptr a vedea noile intamplari.As vrea sa stiu si eu id-ul lui cariba heine.Imi plac toate fetele.Asa ca cine are poze cat mai noi cu h2o sau id-ul lui cariba heine sa intrepe id-ul meu mariaionescu96 si sa vorbim despre h2o.Va pup pe toti fanii h2o.:*[:X]
Maria pe 26 Aprilie 2008 11:38
ma numesc Maria . Am 10 ani . Va spun doar ca sunt cel mai mare fan al vostu, as vrea sa fiu si eu siren si imi place de rikki !!!! H2O Just Add Water e cel mai tare film!!!!! Va ador !!!!!!!
costin andra pe 24 Aprilie 2008 20:42
Fetelor cred ca din toata lumea aveti miliarde de fane si fani.Eu fac orice pentru acest srial eu am invatat atatea traditi despre australia.Am incercat chiar sa retin si istoria tarii.Cred ca toti fani din lume va iubesc atat de mult incat nu ne mai deslipim de ecran cand incepe serialul!Cred oricine si-ar dori sa ii stranga mana actritei sau actorului preferat sau poate sa vb cu el pe mess. Daca ar trebui sa va dau o nota din scara 1-10 eu as da 10+.
P.S.:cine are id LUI CARIBA,PHOEBE,CLAIRE,ANGUS SI BURGESS (ZANE)plz sa mi-l dea si mie ( id meu pe mess este andra.irina@yahoo.com)ca mie dor sa vb cu un star pe mess! Ii pup pe toti fanii h2o din lume si va spun doar atat am poze si din viata reala cu ei! (contactati-ma....cine vrea bineinteles).

anna pe 19 Aprilie 2008 20:31
E suuper tare acest serial!!!! imi place la nebunie:D ! preferata mea este Rikki fiindca este rebela si independenta....de multe ori in tot ce fac ma iau dupa ele,sunt ca un exemplu pt mn! poop...si daca s-ar putea asi dori mai multe informatii despre ele...nu stiu daca e adevarat,dar am auzit ca Cleo fumeaza,bea si pozeaza goala...sper ca nu e adevarat...va roog...mai multe informatii....id meu este: anutzaa_06@yahoo.com
Puchiu Ioana-Patricia pe 19 Martie 2008 15:07
As vrea sa merg si eu pe Insula Mako.Vreau sa fiu si eu sirena.
SANDA45 pe 08 Noiembrie 2012 14:16
Serial prost,cu actori prosti.........................
Tim3a12 pe 02 Ianuarie 2010 12:49
un serial excelent pentru copii.:) si imi pare deosebit de rau pt phoebe.:( in caz ca nu stiti e adevarat...a murit.:(
yuly209 pe 9 august 2010 13:28
n-o murit soro, ii in viatza si o duce numa bn
Tim3a12 pe 23 august 2010 22:56
frate,eu am citit k a murit.Apoi m`am documentat mai bne.si n`a murit.
marius93 pe 28 August 2009 13:28
NASPA
Un serial naspa, cu actori naspa, cu o poveste naspa etc
yuly209 pe 9 august 2010 13:28
frate da n-ai gusturi la filme(in cazu asta serial) delok
sarpaczki maria pe 27 Februarie 2009 22:04
imi place de cleo! seaman cu ea! ea e umpic prostuta si se supara din ori ce! si eu sunt la fel numai bretonul imi lipseste! dar phoebe in realitate nu are breton asa ca seaman foerte bine cu ea!
cariba pe 15 Februarie 2009 13:27
buna my friend cine vrea id meu adevarat sa ma contacteze aici andra_miruna27 nu scriu eu ci translatorul meu dar pe mess vb direct cu mineBya Bya
raunciuc andra pe 03 Ianuarie 2009 21:15
sunt cea mai mare fana H2O cel mai mult imi place de cleo si de rikki si emma ca au forte extraordinare si eu am fost in australia si ce credeti!!!!!!!!!!!! am vazut insula meko si am intrat in apa ce credeti!!!!!!!!!!nu am avut coada dar am trei puteri a lui Rikki Emma Cleo si de aia sunt foarte mandra si am doar 10 ani si parintii mei stiu si sunt foarte mandri de mine
Emma_h2o pe 23 iulie 2009 23:20
Nu cred....Pur si simplu nu cred ...si eu am 10 ani si chiar nu mai cred in prostii din astea....am vazut eu poze cand o dezbracau pe emma si pe cleo din costum ....esti ridicola ....auzi cik teai transformat in sirena .....da oricum ...sunt fana nr 1 h2o
Emy13 pe 4 august 2010 01:27
si eu sunt o fana h2o,dar unii dintre voi ati exagerat dupa cate am citit pe'aici comentariile,wherever,nu va condamn dar..:]] >_
iacob denisa pe 01 Ianuarie 2009 14:55
imi place de ema dar in sezonul urmator va pleca din oras si atunci o voi place pe cieo!sa ajungeti la sezonul 20000.000000 sa continuati asa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
radu cristina pe 16 Decembrie 2008 19:19
imi doresc f mult sa va vad.imi place la nebunie h2o.de asta eu am devenit f pasionata si nu stiu ce as putea sa fac ca sa devin sirena. as merge si in australia daca ar fi dar nu stiu ce ar zice parintii.as vrea id vostru va pup.va iubesc mult.
Go 1 2 3 4 5