Păreri H2O: Just Add Water

(2006)

H2O - Adaugă apă

alice pe 22 Septembrie 2008 08:50
sunteat cele mai tari fane ale mele imi place la nebunie de cleo emma rikki si luis dar numi place de sarlot o urasa:d:D:D:D:D:d:D:D:X:X:X:Xx:x;x;xx;x:
sterea mihaela pe 20 Septembrie 2008 18:47
H2O E SUPER TARE
anutika_bad_girl1_$$$ pe 19 Septembrie 2008 18:37
H2o este cel mai favorit film al meu.As vrea ca in continuare toata lumea sa vizioneze serii noi.Si as vrea sa spun ca mie dor tare mult de Cleo Ama si Riki ...................ele sint superrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!! Bay!Bay!Bay!
Hetea Corina pe 14 Septembrie 2008 19:38
Va plac atat de mult.Preferata mea e rikki mereu rebela si draguta.As vrea sa va intalnesc in realitate sa faceti si a bucuresti un vestival h2o.Sunt o mare fana am postere albume tablouri cu voi.Va ador.
ilioiu ion alexandru pe 12 Septembrie 2008 09:08
h2o e super tare si ma bine dispune si as vrea id lui Angus McLaren,Phoebe Tonkin,Cariba Heine,Claire Holt
mihaela pe 10 Septembrie 2008 08:30
Imi place H2o, mai ales acum cand sunt episoade noi!
stancu anda pe 06 Septembrie 2008 23:44
serialul h2o este cel mai tare te face sa razi tot timpul este un film foarte MISTO de rikki si cleo imi place cel mai mult charllot este o handicapata ma enerveaza foarte tare da ma rog lewis este foarte amuzant iar rikki ce sa mai spunem este geniala seman cu ea mult iar cleo este super frumoasa am molte poze ku iele ce sa spun sez 3 este sooper dar imi pare f. rau ka se term. MOOLT NOROK MY MARMEDIANS Y KISSSSSSS MUCH!!!!!!!!!!!!!!!Y LOVE H2O
tocan msrius pe 05 Septembrie 2008 01:03
ador serialul h2o si sa stiti ceva ca charlote e foarte frumoasa la fel si riki ema si cleo. I LOVE YOU H2O
Ioan Maria-Cristina pe 03 Septembrie 2008 21:08
Imi place muuuuult H2O
Dar baiatul ala din Carcal e cam prost
Pentru ca nu vorbeste cu ele
Si sa stiti ca nu exista Insula Mako fata aia are dreptate e Insula Tasmania...Si coada de sirena e doar un costum...!!!

rici pe 02 Septembrie 2008 17:53
ai dreptate da nu stiu cine zice ca se muta in australia cand o fi mare finca nu toa te sunt din australia

oricum imi placeh2o da cand o sa fi e serialele noi ca ziceau astia de la jetix ceva despre septembrie astepe mesaj

si inca odata imi place h2o pa

miruna chindea pe 02 Septembrie 2008 02:17
imi place mult acest serial si au trebuit vreo 6 luni ca sa le faca aceste cozi am vazut pe youtube putin.din septembrie vor fi episoade noi,tot sezonul 2.mie prima data mi-a placut de emma prima data,apoi de rikki si deloc de cleo,dar acum imi place de rikki si de cleo.cleo e mai frumoasa in zezonul 2 decat in sezonul 1.nu?
silvia pe 29 August 2008 22:06
sunt cea MAI MARE FANA A VOASTRA!!! imi place foarte mult de toate 3 fiindca toate sunteti speciale, desi imi dau seama ca voi sunteti asa doar in serial si ca in realitete doar va asemanati putin cu cele trei sirene....
rikki- tu esti speciala prin felul tau de a fi: rebela
emma- tu esti speciala pentru ca incerci sa ii impaci pe toti(semeni cu mine)
cleo- tu esti specala prin timiditatea si sensibilitatea ta
TOATE SUNTETI SPECIALE INTR-UN FEL SAU ALTUL iar eu ma regasesc in trasaturile voastre: incerc sa-mi exprim dorinta de libertate la fel ca si rikki, sunt timida ca si cleo si incerc sa-mi asum raspunderea ca si emma. As vrea sa stiu cum sunteti voi si in realitate!!! iubesc H2O adauga apa pentru ca are ceva ffoarte special care apare in fiecare episod pe care l-am urmarit si de 20 de ori!!!

elinush pe 24 August 2008 11:50
iubesc acest serial.........imi place atitudinea fetelor si prietenia dintre ele....ma uit la fiecare episod cu mare atentie,dar m-am cam plictisit de aceleasi episoade difuzate zilnic la jetix........as dori sa aflu cand apar si celelate episoade din sezonul 2 care va asugur ca sunt foarte interesante(va puteti uita pe youtube si imi veti da dreptate).........daca stie cineva sa imi raspunda urgent!!!va rog mult
EdUaRdO pe 13 August 2008 14:52
Sunt cel mai mare fan al vostru
Deabia astept sa vad sezonul 3 care incepe la sfarsitul lui 2008 sau la inceputul lui 2009
imi place de o fata adik de rikky

criss robi pe 11 August 2008 23:00
Hei sunt cam multi fani H2O.Am o veste buna Cariba Heine(Riki)va juca in The Pacific un mini-tv serie despre razboi.Ea se va numi Phyllis.Serialul va putea fi vizionat in 2009.
Lidia pe 07 August 2008 18:25
Sunt cea mai mare fan h2o. As vrea sa stiu cum sunt facute in film puterile lor. Sharlot este foarte nesuferita. As vrea sa merg pe insula Mako. Va pup Cleo, Emma si Rikki.
fabiola pe 26 Iulie 2008 14:44
Buna! Eu sunt o mare fana h2o este cel mai tare serial din cate am vazut. Preferata mea este rikki, dar si emma si cleo sunt foarte frumoase su au moolti fani stiu asta. Astept q nerabdare seria a3a stiu k este cea mai tare dintre seriile 1, 2 si 3. Si in legatura q id urile fetelor. SUnt unii care se dau drept ele pe mess, dar in niciun caz nu st ele.
fieraru adina pe 25 Iulie 2008 21:51
salut sunt adina si am 11 ani sunt mare fana h20 il ador cel mai mult imi place de cleo dar si de celelalte fete vreau sa am id lui cleo va rog datimi-l daca il aveti
Alexandra Cretu pe 21 Iulie 2008 23:32
DA,si eu ma uit de cand este si iubesc H2O,mai ales rikky.
Si mi-ar placea sa ma duc in Australia si sa ma duc pe insula Mako sa vad cum arata in realitate

strat livia pe 20 Iulie 2008 15:47
ii iubesc pe toti:*:*:*mai ales pe cleo i kiss u:*:X
ines laslau pe 26 Iunie 2008 18:18
buna ma numesc ines si vreau sa spun ca serialul meu favorit este h2o imi place de CLEO,EMMA,RIKKI de CHARLOTTE putin pentru ca e frumosa dar pare urata deoarece joaca roll negativ unul foarte greu pentru a vdea imagini h2o accesati http//dellfines.sunphoto.ro//
alexandra pe 26 Iunie 2008 11:42
salut! va iubesc mult si as vea sa va intalnesc. sunt o fana de-a voastra. as vrea sa va intalnesc.mie cel mai mult imi place de cloe si de emma si de rikky cum e pe insula mako? va iubesc.
andronic ioana larisa pe 19 Iunie 2008 21:20
waw!! imi place la nebunie de serialul h2o si as vrea sa am autografu lor la nebunie imi place de rikky e super ca e rebela si e si dragutza dar as vrea sa nu se mai repete episoadelor... vapup! pa!:D:*
RATIU CATALIN pe 03 Iunie 2008 22:22
Salut. ma numesc Catalin si imi place la nebunie serialul h2o just add water. Sper ca nu va suparati ca scriu aceste cuvinte despre charlotte, de si stiu ca nu va place de ea dar mie mi se pare foarte, foarte draguta, de si a avut un mare rol in serialul h2o mai ales cand a fost si ea sirena. Dar i sa furat puterile si coada cind au intervenit cele trei ciudoase, Cleo, Emma, si Rikki. Eu ma numesc Catalin sunt din Fagaras si va transmit mii de salutari.
mada pe 28 Mai 2008 21:38
imi place de cleo ptr k este buna la suflet si frumoasa.rikki este cea mai rebela si ador stilul ei ,la fel si luis ,cel mai destept din gasca.emma este prea autoritara dar tot imi place de ea .Sper ca serialul sa continuie multi ani.va pooopik pe toti care se uita la el
bye,bye!

romonti carmina cristina pe 20 Mai 2008 12:01
imi place foarte moolt h2o e cel mai tare serial
Dede Elis pe 08 Mai 2008 18:09
Salut!Ma numesc Elis,si am 10 ani si jumatate.Sunt si eu o mare fana h2o just add water.Cel mai mult imi place de Rikki,fiindca e draguta si ma regasesc in ea.Salutari din partea mea tuturor fanilor!Poop!
Francesca Ungureanu pe 04 Mai 2008 17:46
Sunt fanul nr.1 al seriei h2o si as vrea sa merg acolo unde s-a filmat acest serial. Un lucru as vrea sa il fac: SA le salut pe Phoebe,Claire si Caribia!

Cu drag Frann

bianca darjan pe 02 Mai 2008 21:43
un serial ce a fascinat intreaga lume.toate aplauzele din partea mea pentru angus,claire cariba si minunata phoebe
mihai roxana pe 28 Aprilie 2008 14:45
ador h2o imi place f mult le iubesc pe toate trei as vrea sa fiu si eu una din ele sa le traiesc viata dar si sa joc infilm
Verga Adriana pe 25 Aprilie 2008 09:06
Super frumos!Cariba you're my favourite!
andra maria tehei pe 24 Aprilie 2008 16:39
imi place mult h2o. mi-ar placea daca nu sar mai repeta episoadele si sar baga unnele noi
Alexutza pe 19 Aprilie 2008 22:22
Imi place mult H2O Just add water.Imi place de Charlotte:x.Mai ales cand va deveni sirena.Dar Cleo Emma & Rikki....o vor arunca pe Charlotte in bazinul k luna exact cand e Luna de 50 de ani(cand li se ia puterile sirenelor DEFINITIV)
stefitms pe 10 Aprilie 2008 02:03
Sunt Stefi Tamas din Gherla, jud Cluj si am urmarit multe din episoadele H2O. Sunt de acord, ca majoritatea ca aceasta productie australiana este extraordinara.
Phoebe(Cleo), Claire(Emma), Cariba(Rikki) si Angus(Lewis) au parcurs un drum nu prea usor pentru a aduce serialul la bun sfarsit. Majoritatea au studiat actoria, si cel mai mult ma uimit faptul ca persoanele care-si joaca rolul, sunt strans legate de caracterul personajului. Claire a studiat matematica-informatica si inotul de performanta, insusiri pe care le are si personajul sau, Emma. De asemenea si Phoebe nu stia sa inoate la inceputul filmarilor, insa afost nevoita sa invete; stim ca, la inceput Cleo se temea de apa si nu-i facea placere sa inoate.
Mie personal imi place serialul, mai ales scenele cu Emma, Rikki, Cleo si Lewis.
PA !!! pe curand ................ si scrieti si voi niste lucruri mai… citeşte

georgiana siniteanu pe 08 Aprilie 2008 20:41
am f multe pareri!sunt cele mai faine episoade chiar acesta de azi!sunt extra ordinare! l-e ador!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nascu ioana pe 04 Aprilie 2008 15:47
Ma numesc ioana.Imi place foarte mult filmul h2o.Il ador.Imi place cel mai mult de emma.SI CLEO SI RIKKI.SUNT FANUL LOR .LE IUBESC.LAREVEDERE
andrei pe 04 Aprilie 2008 10:24
eu urmaresc acest serial decand a aparut pe jetx imi place enorm de mult serial si melodia dar nu stiu daca e adevarat mie cel mai mult si cel mai mult imi place de Rikki mor dupa ea eu nu stiu ce sa spun dar le iubesc pe aceste fete si pe luis
negrescu andrada pe 03 Aprilie 2008 10:17
sunt un fan nr.1 al vostru h2o mie imi place rikki .....si poate si cleo si emma va iubesc mult am 10 ani si locuiesc in voluntari si va iubesc nespus demult .....oricum cand ma fac mare ma mut in australia:Dva ubesc mult:)
stanica roxana pe 29 Martie 2008 16:51
Este sooper nu mai am cuvinte imi plece la nebunie!!!!!!!!!!!!!!!!! Va iubesc!!!!!!!!!!!!!!
Alex pe 28 Martie 2008 11:36
Ma nu mesc ALex:)
Sunt un mare facn al acestor sirene:X
Un serial minunat:*
Asteptam si a treia serie care pentru fani incepe sa se filmeze in aprilie 2008>:D :D<;)

mu_zz_i pe 28 Martie 2008 10:24
Este foarte inocent acest serial!
mu_zz_i pe 8 martie 2008 13:53
"Off Topic:" In sfarsit am putut sa completez detaliile filmului asa cum trebuie si pe acest site ca de altfel si pe alte 2 site-uri. Imi place acest serial. Am dat de intamplare peste el acum 2 luni pe Jetix. Imi place inocenta lor si felul de a se descurca si ajuta reciproc in orice ostacol sau problema intampinata. Dar bineinteles ca este doar un film... care vrea sa fie model in anumite situatii pt cei mai mici.
patru ovidiu pe 23 Martie 2008 19:15
ioana te ai uitat prea mult la h2o insula mako e insula tasmania si oricum ele nu sunt sirene adevarate sunt doar niste costume
Claudia pe 10 Martie 2008 20:23
Sunt cea mai mare fana a voastra, dragele mele sirene!
Sunteti una mai draguta ca alta!
Emma, imi place de tine pentru ca esti mereu organizata.
Rikki, te consider super pentru ca esti independenta si rebela!
Cleo, esti speciala pentru mine pentru ca esti sensibila si foarte buna la inima.
Sunteti cele mai grozave fete!
Charlotte? Ei bine, e groaznica, se baga peste tot si le uraste pe fete, ceea ce ma face s-o strang de gat! E rea si haina!!!!!

Patru Ovidiu Stefan pe 08 Martie 2008 13:53
Ma numesc Ovidiu. Am 7 ani. Sunt din Caracal.
Eu sunt cel mai mare fan al vostru. Imi place de 2 fete
Cleo si Rikki
din seria 2 de una .
Emma
Nu imi place de Charlotte.
H2o Adauga apa.

zdraveius pe 25 Mai 2015 22:22
N-as vrea sa distrug basmul, dar ar fi bine de stiut ca acest serial este o fantezie pentru copii. Pe un canal dedicat copiilor se difuzeaza. Strict pentru copii... nu stiu... de cel mult 10 ani. Si mai mult pentru fetite. N-are rost sa fie analizat in niciun fel.
puffulette pe 05 Ianuarie 2012 21:36
de vazut doar daca nu este altceva de vazut la televizor...simpatic.. mai mult pentru copii :D
AntoniaNicola pe 21 Octombrie 2011 18:33
Ok....sa ne intelegem ....e un serial pentru varste putin mai fragede....deci e mai interesant pentru cei care viseaza sa devina...."pestii" .Mda dar daca totusi devenim mai superficiali am putea spune ca e un serial bunicel.....nota mea e un 5,6.
vintila pe 16 Decembrie 2010 16:52
Mie mi-a placut cel mai mult sezoanele 1 si 2 cand era EMMA.Pa!
-Wizz- pe 30 Mai 2010 03:56
mai,na! mie imi place:\:D:D:D este foarte real! s pana la urma,in afara de faza cu sirenele,se prezinta doar viata unor fete :-??atata tot :) no ordinary girl\:/
cerasela pe 03 Ianuarie 2009 17:33
este cel mai fain serial de pe jetix. e sooooper eu seman cu cleo,pentruca sunt foarte timida.. si am toate insusirile ei.
dar imi place de toate fetele. fiecare in mod diferit. fiecare are cel putim calitate

Go 1 2 3 4 5