Păreri Gods of Egypt

(2016)

Zeii Egiptului

deco20 pe 26 Iunie 2016 07:01
Praf...
Filmul e praf...au mers pe premisa,efecte 8d si 9w si restul ce o iesi...
Hanga_Daniela pe 05 Iunie 2016 18:16
Wow!Un film foarte frumos,daca iti place actiunea,aventura,fictiunea si comedia e perfect pentru ca le are pe toate.As zice ca nu e potrivit pentru cei care opteaza pentru ceva real,dar daca vrei doar sa te inspiri si sa apreciezi filmul pentru ceea ce pune in evidenta poti sa te uiti linistit.Nu te plictiseste in niciun moment.
Sorin87 pe 29 Mai 2016 19:55
Un film foarte bun, sper sa apara si o continuare pentru ca ar mai fi de aratat
claudiu-daniel-lugoj pe 24 Mai 2016 20:20
Un film foarte bun pe gustul meu pot spune.Nu ma asteptam sa imi placa asa mult acest film.Acest film are de toate sa spun asa,de la o poveste foarte buna pina la actiune si dragoste.Totul intr-o combinatie care a reusit dupa parerea mea.Recomand acest film pentru ca este unul bun dar si pentru aceasta poveste altfel dacat eram obisnuiti pina acum.
Dragos.87 pe 22 Mai 2017 19:57
Filmul e un fel de Transformers dar ceva mai decent.Scenariul e slabut,efectele modeste si scenografia acceptabila.Un rol neobisnuit a lui Gerard Butler avand un rol negativ dar care sa descurcat foarte bine.Un film potrivit de vizionat in momentele de plictiseala!
giovanny72 pe 11 Iulie 2016 15:57
Slab...
Un film slab, cu subiect rasuflat si in afara realitatilor istoriei..Nu este decat un alt film facut doar din efecte speciale..
rob1cul pe 01 Martie 2016 20:12
hmmm... din ce stiu eu parca era mama lui Horus... si pe wikipedia scrie la fel: "In a complicated relationship Hathor is at times the mother, daughter and wife of Ra and, like Isis, is at times described as the mother of Horus, and associated with Bast."
Go 1 2