Păreri Eat Pray Love

Mănâncă roagă-te iubește

AnaMady pe 31 Ianuarie 2011 11:23
buni actori! la inceput m-a plictisit filmul, dupa care m-a captat. merita vazut !
Radu1711 pe 15 Ianuarie 2011 23:50
radu1711
foarte emotionant filmul, mi-a placut povestea de dragoste a lui Elizabeth Gilbert,merita vazut filmul daca sunteti indragostit si daca nu tot merita ca poate o sa va indragostiti mai tarziu
lauragoestouk pe 29 Octombrie 2010 12:37
foarte interesant
intr-adevar interesant insaaaa....cine are posibilitatea sa-si asume un asemenea risc? Now..seriously!!
edy21 pe 24 Ianuarie 2011 11:20
Mie mi-a placut extrem de mult, e un film absolut minunat nave-ti idee cat de mult l-am asteptat sa vad si ieri insfarsit l-am vazut si nu m-a dezamagit de loc.
E un film, foarte foarte frumos desi la inceput e putin plicticos dar dupa totul incepe sa devina o poveste foarte frumoasa. Mi-a placut foarte mult cand a fost in Italia, in India lucrurile au fost mai lente dar a fost frumos si acolo iar in Bali iar a fost o poveste foarte frumoasa.
Acest film chiar m-a facut sa doresc sa ma duc sa vizitez Roma :)) si sincer sa va zic mi-e rau cand vad ce nota are pe Imdb 5.1 ?? nu se poate...:))
Eu cred ca acest film e ca o calatorie spre sufeltul nostru in special pt. oamenii care se confrunta cu probleme ca a le lui Liz. 10+.

Eat Pray Love – pledoarie in favoarea productiei hollywood-iene | Raluk.ro - Review-uri de filme, cafenele, ceainarii si restaurante din Bucuresti
[...] aceeasi care au iesit incarcati de energie si zambind din sala de cinema. Va recomand sa vedeti Eat Pray Love chiar daca ati citit, chiar daca nu ati citit cartea lui Elizabeth Gilbert si va promit o infuzie [...] citeşte
Flavio pe 23 Octombrie 2010 10:04
chiar am vazut cateva imagini dintr-o prezentare pe procinema,si cred ca o sa fie un film bunicel,satisfacator din anumite pct. de vedere
GGANA19 pe 22 Octombrie 2010 22:06
Credeeti ca este potrivit pentru o fetita de 11 ani? Adica nu are continut neadecvat sau scene nepotrivite?
Valeria22 pe 16 noiembrie 2010 19:15
filmul in sine e si lung, nu numai nepotrivit ... dar pentru ceva de genul acesta cred ca merge "You Again" care te baga in atmosfera liceului :D
andytimofte94 pe 14 Octombrie 2010 19:27
stiu ca julia roberts este o actrita deosebita si sunt sigur ca si-n acest film va face un rol mare
cetateanu pe 02 Noiembrie 2010 16:10
Liz Gilbert (Julia Roberts), o femeie maritata care realizeaza cat de nefericita este casnicia ei atunci cand viaţa ei trebuie sa mearga într-o direcţie diferita. După un divort dureros, isi ia viata in piept, calatorind pentru a afla raspunsuri. Un film cu o mare incarcatura emotionala in care Julia Roberts se ridica la fel ca intotdeauna la nivelul asteptarilor, demonstrand mari calitatati actoricesti..
Go 1 2 3

Film - Eat Pray Love