Păreri Come Play

(2020)

Come Play

xerses pe 01 Ianuarie 2021 17:36
Performanta actorului care interpreteaza baiatul autist este exceptionala.
Dragos.87 pe 27 Decembrie 2023 21:45
Deși, are un ritm bun cu multe elemente horror și o atmosferă bună ce te ține conectat, nu mi-a plăcut..Este o lâlâială continuă și prost transpusă iar pe deasupra te mai lasă și într-o ceață urâtă..În schimb, mi-a plăcut prestația micuțului, dar în rest, dezamăgitor.
colonelumorteni3 pe 29 Mai 2023 06:33
Ce idee amuzanta
Filmu e cringe rau si funny;))Si taicaso si maicasa au fost de acord cu el intr-o poveste cu un monstru.La modu ala:,,da si eu stiu ca exista"=)))
esperar pe 26 Iulie 2021 01:06
Un horror bun pentru anul 2020 , care are o atmosferă tensionată , cu spuspans și efecte bune pentru acest gen . Filmul m-a surprins plăcut prin modul a reși să te țină până la final să descoperi ce se întâmplă cu acel monstru venit dincolo de ecran, prin efecte și un mic jump scare ;) Clar merită filmul pentru un fan al genului și nu numai dacă dorește ceva horror bun și ,,mai nou” . De remarcat este și interpretarea băiatului autist și bineînțeles mesajul filmului

Scenariu: 7/10
Poveste - 8
Regie/Actorie - 8

Rating per total ... 7 BUN

tonymaestrul pe 06 Martie 2021 18:58
Filmul este unul dezamagitor. O idee buna dar transpusa foarte prost cu multe scene care se vor infricosatoare dar nu sunt. Tot ce poti intelege din acest film este ideea de a nu iti lasa copilul cu ochii in tableta telefon sau laptop. Incurajeaza-l cat de mult poti sa iasa afara cu prietenii si sa se joace nu sa ramana singur in casa in mediul online.
colonelumorteni3 pe 29 mai 2023 06:32
Am lesinat de ras la sfarsit cand dansa cu ma-sa +)))