Păreri Avatar

Avatar

francysca pe 03 Februarie 2010 16:03
avatar
de unde l-as putea downloada si eu ca vreau sa-l vad
sidanno pe 29 Ianuarie 2010 15:09
sidanno
Cine nu a vazut filmul poate sa spun a ca nu este OK. Merita toti bani cheltuiti

Va asteptam sa va inregistrati GRATUIT site-ul, pe http://www.sidanno.ro - motor de cautare ROMANIA
Multumim
office@sidanno.ro

alyn_muscel pe 13 aprilie 2010 23:42
ATENTIE ! NU INTRATI CA E VIRUS !!!
sabinuca61 pe 05 Ianuarie 2010 16:38
sabinuca
ESTE UN FILM FANTASTIC ,MINUNAT ,,AS DORI SA VI-L POT DA LA TOTI
SPER DIN TOT SUFLETUL CA JAMES CAMERON SA FIE FOARTE INTELEPT SI SA FACA ,,,AVATAR 1,,,2,,,,3......

lelu pe 27 februarie 2010 19:57
cati ani ai? zi ceva ce ai inteles din avatar
alyn_muscel pe 14 aprilie 2010 00:00
cred ca are vreo 10-12 anisori !
qwerty_user pe 27 Decembrie 2009 17:52
desi story linu'ul e unul clasic, povestea prinde extrem de tare, personajele, creaturile si peisajele sunt intr'adevar de exceptie. film este o capodopera fara indoiala, o lume fantastica, un film de nota 10 ! ;) bla.bla bla..filmul asta chiar trebuie vazut si nu comentat!! asa ca vizionare placuta!;)
alyn_muscel pe 14 aprilie 2010 00:02
Da...o capodopera animata a kitschului !
ionny13 pe 16 Decembrie 2009 12:44
Avatar@IMAX -dublat in romana :((
Guys, din pacate Cinemacity mi-a confirmat ca Avatar va rula dublat in limba romana la IMAX :(( foarte trist, sa pierzi originalitatea unui blockbuster printre vocile obosite ale actorilor romani...

prin urmare, va recomand bilete la orice cinema 3D...sau aduceti-va propria coloana sonora in engleza la casti, daca mergeti la IMAX, k sa nu va simtiti k va uitati la Bebe TV :)

dumi777 pe 16 decembrie 2009 16:23
probabil ai inteles tu gresit sau nu stiu cei de la rezervari sa faca diferenta intre "dublat" si "subtitrat". se stie deja ca e doar subtitrat, fiind un film artistic, nu o animatie. cei de la Cinemacity urmaresc sa castige mult cu acest IMAX; dublatul ar fi deci o alegere foarte neinspirata.
IchigoWolf pe 31 august 2010 15:34
DUBLAT?Doamne,sper sa nu se intample asa ceva in urmatoarele secole...Orice film dublat este o prostie dupa parerea mea..Imi pare rau daca jignesc,insa mam lamurit destul dupa anime-ul Naruto,si filmele animate Madagascar,Shrek si asa...unde o pus niste voci in romana care...vai!Vocile sunt ca si infatisarea.Fiecare voce se potriveste cu personalitatea celui care ARE acea voce...Indiferent daca unii inteleg sau nu...
Amstel pe 08 August 2010 23:11
Avatar
Mă aşteptam la ceva mai frumos, idee filmul e bună, nu am ami avut răbdare şi l-am văzut 2D.
leo26 pe 08 Martie 2010 21:53
leo
Nu pot sa inteleg de ce nu a luat oscarul si a luat prostia aceia de film REGIZAT DE O FEMEIE.
alyn_muscel pe 13 aprilie 2010 23:36
Ce ai ba cu femeile, misoginule...?!? Femeia aia e fosta nevasta a lui Cameron... Pe tine nu te-a nascut maica-ta, ai iesit dintr-un ou de bibilica !?!
IchigoWolf pe 31 august 2010 15:40
Ce nenorociti sunt unii...Draga Leo,sti cumva cate FEMEI au ajutat aceasta LUME sa se DEZVOLTE?Nu este vina lor ca lumea este acum cum este,dar nu asta conteaza...De ex,REGINA ANGLIEI este o FEMEIE,dar ce?!Dupa tine,asta inseamna ca GATA?o dam jos de pe tron si punem un barbat,poate un taran cel gasim pe strada.Dar nah,e barbat,chiar dacai taran,mai bine decat o regina femeie :)).Vaai,ce urasc specimenele ca tine,care cred ca barbatii sunt totul pe lumea asta,si femeile tre sa le mature podeaua,sa gateasca,sa spele vasele si mai nu stiu ce...Probabil ca si pe mama ta o urasti cai femeie..Sau era mai bine sa te fi nascut taicato :))? A,si cred ca el nu se referea la Avatar ca a fost regizat de o femeie...Cred ca despre alt film care a luat oscar,si acesta nu..Ma rog asta am inteles eu :S.Dar sa descriminezi femeile chiar mo enervat,indiferent despre ce film vorbesti.
hunter86 pe 22 Decembrie 2009 23:29
bestial
ieri am fost sa vad filmul 3D si sunt absolut impresionat ... atat de ideile filmului cat si de punerea in practica ... se vede impecabil , efectele 3D sunt foarte bune si povestea filmului este interesanta de asemenea . un film care merita vazut .
P.S. NU sunt o persoana asa laudativa de obicei , deci ...

alyn_muscel pe 14 aprilie 2010 00:04
Intr-adevar merita vazut, dar nu cu orice pret !
cataradu pe 02 Februarie 2010 22:15
despre ''THE EFFECT''
Incep cu inceputul , firul intamplarilor banal, in MARE posibilitatea de a trai imposibilul, DAR pe o alta planeta, rolurile --- pai dak a-ti vaz filmul (la cinema) nu prea e de com pt k regizorul a vb prin personaje, EFECTUL k de el e vorba, pai sa sp k a dus la un alt nivel cinematograful iar biletele vandute spun acelasi lucru, iar coloana sonora e chiar electrizanta.
DECI l-am vazut, l-am placut, (desi treb o pauza k e lung fimul si spatele sp --au e bun filmul dar.....) nu mi s-a paru SUPER TARE, CEL MAI BUN pt k e vorba de acel 3D care ar treb sa faca totul si unde mai punem k sunt implicate si arme de distrugere in masa, cotropirea altei civilizatii, iar sp astea sexul masculin o sa vrea proriul avatar q orice pret.
In final, merita vazut, este un film f bun, o sa mai aibe de castigat, dar e doar unul singur intre atatia, si sa nu uitam ESTE DOAR INCEPUTUL 3D.

vrabioi pe 10 Ianuarie 2010 09:42
cel mai bun
nu aveti ce zice...a batut la cur pe harry potter. 2012 a fost pantaloni scurti pe langa avatar:|
cavallioty pe 15 ianuarie 2010 12:13
ai 10 ani??cam mult,nu cred
IchigoWolf pe 31 august 2010 15:30
alyn_muscel:Te rog sa nui jignesti pe cei de 12-13 ani...Asta nu are nici 9,cu expresia sa "a batut la cur pe harry potter",vai de el :|.Copiii de 12 ani nus asa...(cumva)....Nu tre sa ai 18 ani ca sa dai un comm inteligent...
gattuso91 pe 10 Decembrie 2009 14:17
senzational
Filmul deja l-am vazut , cu toate ca in cinematografe nu a fost inca difuzat si pot sa spun ca ..... este bun , nu am ce zice decat sa-l vdeti. recomand celor carora le place un film senzational de actiune , nici nu zici ca fetzele alora au fost facute pe calculator
dumi777 pe 14 decembrie 2009 13:05
am si eu o curiozitate :)) cum ai vazut tu "avatar" pe 10 decembrie?:)
Cambyses pe 25 decembrie 2009 02:17
pe tine cu cat te-au platit sa minti ca sigur nu te*a luat nimeni in serios ca ai vazut tu filmul
Go 1 2 3 ... 14 15 16