Păreri Anna Nicole

(2013)

Anna Nicole

SYNDJ pe 14 Mai 2014 23:10
De văzut
O ecranizare reuşîtă care trebuie văzută pentru a afla detalii despre viaţa Annei Nicole Smith. Un pic cam fugărit filmul, dar aşa sunt mai toate filmele biografice, poate pentru simplul fapt că o viaţa de om nu încape într-un film de 1 oră jumate. Avem şi învăţăminte de tras din acest film iar principalul ar fi că drogurile şi excesul de alcool nu duc niciodată spre nimic bun. Agnes Bruckner seamănă mult şi o interpretează bine pe Anna. Filmul merită văzut şi o notă de 7 (bun) este una meritată, cred eu.
Iulidesprefilme pe 20 Ianuarie 2021 13:13
De la glorie (cucerită în acest caz în mod îndoielnic, superficial, egoist...) la decădere nu este decât un pas...
turtles pe 14 Iulie 2016 20:03
trashy marilyn
Chiar daca a fost cosmetizat pe alocuri(justificabil-vezi interviurile vremii) actrita principala s a transpus destul de bine in rolul annei nicole( o "marilyn" a anilor '90 cu o existenta zbuciumata si ,din pacate, un final previzibil).
xerses pe 08 Mai 2015 17:27
Cred ca am avut asteptari ceva mai mari de la acest film...Nu prea m-a fascinat desi povestea a meritat urmarita.