Păreri American Pie Presents: Beta House

(2007)

Plăcinta americană: Frăția Beta

Radu1711 pe 20 Septembrie 2009 03:47
radu1711
un film foarte tare, as vrea sa mai apara continuari tot mai tari
pyka95u pe 06 Februarie 2010 16:36
Cel mai tare film
Este cel mai bun film de comedie.Am vazut si American pie 7 dar nu a fost mai tare decat partea a 6.Sa ajunga pana la American pie 50.
cezarika21 pe 05 August 2013 11:24
O nebunie superscârboasă
După ce a participat la Cursa în pielea goală, Erik Stifler se duce la colegiu, unde-l aşteaptă vărul său, Dwight. Acesta din urmă are nevoie de ajutor după ce Frăţia Beta, pe care o conducea, a învins Frăţia piticilor. Ameninţarea provine acum de la o frăţie mai puternică, Frăţia tocilarilor, care-i provoacă pe cei din Frăţia Beta la o uriaşă orgie, Olimpiada grecească.

Record de vulgarităţi şi de scene obscene, unele de-a dreptul scârboase (vomat în mai multe reprize, ruletă rusească cu cartuşe umplute cu spermă de cal sau scene de zoofilie cu o oaie), dar nebunia atinge apogeul în acest spin-off al seriei Plăcinta americană. Lipsă totală de inhibiţii, băutură la discreţie, sex cât cuprinde, muzică la maximum. Nici în filmele porno nu am văzut atâtea ţâţe goale sau vibratoare. O nebunie totală.

HahaNu pe 30 Noiembrie 2009 20:54
E tare filmu .. dar parca primele 3 da farmec numelui de American Pie .. mai ales ca sunt in continuare .. eu zic ca Steven Stifler e cel mai bun Stifler care a fost pana acuma si probabil si in continuare
DyddyX pe 04 Decembrie 2009 19:10
cea mai tare parte . mi s a parut mai bun si ca the book of love :D
ooo333 pe 4 iunie 2010 15:29
a fost mult mai bun decat book of love .
diannetho pe 30 August 2009 00:13
fain tare filmu.. merita vazut, pe bune :P toate filmele american pie sunt tari
Tim3a12 pe 12 Martie 2010 23:02
tot mai mult mi`a placut band camp..dar si asta a fost oK.:xvarul lui erik e asa de sweet.:x:x:x:x:xvreau sa vad toate partile.:x
Ce e Beta House:o fratie,facut de niste pusti obsedati(nu merita sa precizez de ce) care au cele mai provocatoare si obscene cerinte pentru a primi niste junori in grupul lor vestit.
Nu stiu cam ce e comedie in asta.In fine...mult prea multe scene ce nu trebuia incluse in filmul asta.Se poate face o comedie dementiala si fara sex.!(sincer)
Chiar nu stiu ce sa mai zic despre filmul asta.:)
Poate ca unii apreciaza acest "gen" de comedie.Mie chiar ca nu`mi place.!
Am uitata sa precizez geniala confruntare dintre Beta House si tocilari,nelipsita de altfel.Un 6 cu mare indulgenta

b0gdanc90 pe 17 Octombrie 2011 22:33
Bogdan
Un film bun. Amuzant, dragut, okay. Dar nu extraordinar. Eu cred ca seria trebuia sa se opreasca dupa primele 3 parti. Parerea mea.
Federer pe 06 Ianuarie 2011 03:53
Binenteles ca si asta e foarte bun,nu ca primele 3 da oricum seria continua:D
vision pe 15 Ianuarie 2010 13:40
prea tare
este un film care te baga in priza si iti provoaca imaginatia si spiritul de distractie ......sper ca american pie sa o tina tot asa pt ca este o seri de exceptie deci " boock of love" ma dezamagit putin...
ooo333 pe 02 Ianuarie 2010 13:40
Bun film . O continuare bun a celorlalte parti insa nu mai buna decat primele doua serii care mi s-au parut cele mai bune American Pie si cu cele mai bune distributii .
chrissT pe 31 August 2009 08:30
este bine facut si asta , insa imi este dor de vechile american pie , unde se punea accentul mai mult pe glume bune si distractie ..
vad k asta jumatate din el , este plin de fete dezbracate kare sa atraga lumea sa cumpere filmul si sa le faka vanzare ...

spidey02 pe 24 februarie 2010 13:19
parerea mea k book of love e un rahat de caine...1. nare nici o legatura cu actorii din precedentele filme(pacat) 2.povestea tipica de adolescenti virgini in cautarea noptii perfecte, 3.prea multe tate pt un film asa simplu :|
Scofield pe 08 August 2009 21:56
as vrea sa fi avut si eu un var ca Dwight :))
benzema10 pe 13 Iunie 2009 12:32
marfa rau!!!!!!!! Stifler face toata "actiunea".toate filmele din seria american pie au fost super
Mikala pe 04 Iunie 2009 15:51
Haha e super tare filmul :)) mai ales Dwight Stifler :))
cosmin742000 pe 30 Noiembrie 2012 12:03
O alta serie americana care dupa ce scoate un prim film , daca nu bun macar vizionabil , o continuie apoi , la nesfarsit dand din groapa in groapa
eduard_stratan pe 24 octombrie 2023 12:05
Cosmine,ce bine că te-au blocat pe acest site! Apoi în 2018 te-ai întrupat în blackmore si ai mai bântuit site-ul încă vreo 2 ani până te-au blocat din nou!
H4cK3RuL pe 15 Februarie 2016 09:10
Inca un film reusit cu Steve Talley in rol principal.
AlexandruDragosStegaru pe 26 Ianuarie 2016 19:56
American Pie Presents Beta House
Bogdan.Alexandru pe 28 August 2015 10:55
Mi se par cam mult 8 parti. La un moment dat te plictisesti sa vezi atatea filme cu un subiect aproximativ asemanator.
omucuvaloare pe 20 August 2014 19:54
MikkaelWolfganger pe 04 Octombrie 2013 12:50
Nu e cine stie ce.De fapt debordeaza de vulgaritati, prost gust si cretinisme, dar nu pot sa fiu ipocrit si sa spun ca nu m-am distrat serios la el.Am ras si am ras cu lacrimi.Habar n-am de ce mi-a placut atata.Poate pentru ca l-am pus in comparatie cu cele 2 predecesoare si asta a rasarit mandru si frumos sau poate pentru ca am avut un flick de moment pentru umor de proasta calitate sau poate pentru ca eram la final de liceu cand l-am vazut si imi parea rau de timpul irosit degeaba.Chiar nu stiu.Stiu insa ca am retinut o duzina din replicile alea cu tenta explicit sexuala si mai stiu si ca loloiesc si acum, daca nu la toate, macar la 1-2 secvente.
Tyybi1 pe 05 Septembrie 2012 10:52
Fata de celelalte parti, aceasta a avut ceva aparte...Super tare comedia :-) . Merita vazut.
alyburchyshaf pe 08 Mai 2012 19:10
O comedie pentru adolescenti care te face sa razi. Din toata seria American Pie, Beta House mi se pare cea mai amuzanta parte.
alex_il_fenomeno pe 03 Decembrie 2011 17:37
a fost o comedoe reusita , avand de toate , de la tineri lenesi cu chef de "vanat" si pana la situatii penibile , ce au provocat un umor pur . il consider printre cele mai reusite filme ale francizei , unde fratiile se lupta pe viata si pe moarte pentru suprematie in petreceri grandioase , concursuri de baut cat mai mult alcool , dar si in fete . eu am apreciat acest film pentru umorul cu care au fost tratate majoritatea situatiilor , si vreau sa vi-l recomand .
Crist11 pe 06 Iulie 2011 01:16
Amuzanta toata franciza...Mi-a placut foarte mult toate partile.
Just.A.Smile pe 11 Iunie 2011 21:12
Nu sunt critic de film
Daca's fi cv critic de film as incepe si eu ca unii dintre voi sa arunc cu niste pareri care nici macar nu sunt ale mele deci....dupa pararea mea am ras deci filmu merita vazut.
xerses pe 10 Iunie 2011 22:43
iti provoaca imaginatia la cum sa-ti satisfaci libidou-ul.Mai bine, nu...
Sorin87 pe 31 Mai 2011 22:31
American Pie Presents: Beta House
American Pie Presents: Beta House mi-a placut mai mult ca si precedentele alti actori si mai multe faze tari si diferite
Andretty pe 12 Aprilie 2011 19:30
tare
cea mai tare faza a fost Ma pastres pentru casatorie dar ai facuto cu 7 insi dute dracu au fost decat 6.mai e si reala nu,
Andretty pe 12 aprilie 2011 19:30
ma refeream la bock of love
cipri_speed pe 25 Februarie 2011 16:25
Cea mai misto film din toate seria American Pie dar din pacate 7 nu a atins cota lui 6 sper sa fie mult mai bun urmatorul
roxza pe 08 Octombrie 2010 12:34
A fost preferatul meu din toate filme din acesta seria.Robie amell e superb,la fel si steve talley.Steve a jucat super .
alexcretu75 pe 12 August 2010 13:40
Cea mai tare parte dintre toate.Film beton si super comic si interesant.American Pie Presents:Beta House e cea mai tare parte din serie.
Pyka1 pe 14 Iunie 2010 18:25
American Pie
Cel mai tare film din seria american pie sper sa continue pana la partea 100
Rey-Mysterio pe 11 Iunie 2010 17:53
alex
mi-a placut foarte mult (toate partile)!!! Recomand
kanibalo pe 10 Iunie 2010 18:28
Film bun,fata de 4,5,si ultimul din serie care a fost prea penal,asta totusi parca e mai acceptabil
narcisson pe 10 Aprilie 2012 21:25
De departe cel mai bun film din serie, inca nu am apucat sa vad ''American Reunion''.
lol.brb pe 03 Februarie 2011 16:27
Cel mai slab film din serie.De fapt cred ca este cea mai slaba serie din toate timpurile.Tema filmului:prostia si horminii adolescentini.O mare pierdere de timp.Dupa primele 10 minute mi-am dat seama ca e o mare porcarie.Mi-am pierdut 1h si 20min din viata mea uitandu-ma la idiotenia asta.Nu pot sa inteleg cum de ii da-ti 10.Atunci la filme ca Se7en,The Shawshank Redemption sau Pulp Fiction ce nota o sa le da-ti??Sau voi sunte-ti aia 10 oamnei care au dat nota 1 acestor filme??N-am cuvinte.Capodopera de prostie!!
lol.brb pe 17 martie 2012 15:18
In primul rand nu inteleg de ce ma injuri. Asta e parerea mea despre film. Te ataci singur. Filmul este foarte prost.......