Păreri Embrace of the Vampire

(2013)

Îmbrăţişarea vampirului

Dar_kvampire pe 06 August 2014 19:40
Plictisitor un vampir de tot rasu actrita cat de cat a jucat bine in rest a fost slab foarte slab.
Beastmaster pe 16 Aprilie 2014 19:27
mai slab decit cel din 1995
desi povestea este pastrata in linii mari, distributia este slaba , poate doar Victor Webster sa impresioneze ca actor. Am o problema cu astia, desi sint fan mare filme cu vampiri, nu inteleg de ce fac asa mare risipa de singe, nu cred ca reuseau sa bea nici jumate din cit curgea pe jos :)) Plus ca singele este cel mai slab "organ" in calorii : mai bine papi o tita sau o buculita de virgina daca vrei sa ai putere de vampir :) Daca faci un calcul caloric, vampirul trebuie sa se duca din juma in juma de ora la pisoar sa elimine enorma cantitate de apa din singe :)) Si ar trebui sa atace cam de 20 de ori pe zi. Exact ca unii prieteni de-ai mei care vor sa traiasca fara sa manince, doar cu bere. Pina la urma virgina care-l omoara pe vampir se transforma si ea intr-unul fiindca fusese muscata :) ? Urmeaza partea a doua cu mai multa nuditate si sex, noua vampiroaica decimeaza tot liceul :))
makomomo pe 24 Noiembrie 2013 17:35
cel mai erotic si sexy film horror...
Filmul este mai mult erotic decat horror...fete in chiloti, fete topless, fete goale, fete in furou, in pantaloni scurti in fusta mini pe corp...lesbiene, o virgina care se saruta cu mai multi baieti dar o face cu o lesbi :) mda, cam cu asta ramai in minte la sfarsit.Acum serios filmul nu pare chiar asa rau insa este distrus efectiv de cele 2-3 momente horror care sunt realizate prost,superficial si comic chiar...subiectul vampiri daca nu este tratat serios in momentul de fata in filme risca sa fie un esec...un film cu vampiri in ziua de azi este de evitat datorita cliseelor...twlight a revolutionat si dus la un alt standard si nivel acest lucru...
In rest, filmul merita vazut pt scenele erotice indraznete...pacat, ar fi putut fi un film bunicel

viro1983 pe 10 Noiembrie 2013 13:51
Cel mai prost film
Nu vi-l recomand,foarte prost.
Inafara de 2 scene de sex,groaza nu prea este.

xerses pe 30 Mai 2016 19:34
Am vazut filme mai bune pe aceeasi tema.Acesta a fost destul de slabut.
Ciprian_2007_tl pe 21 Decembrie 2013 11:49
Un film cat de cat bunicel, dar de plictiseala merge !