Păreri Brokedown Palace

(1999)

Pașaport spre închisoare

Horatiucrisan pe 03 Decembrie 2019 22:04
Un film inspirat din fapte reale, asemănător documentarelor despre traficul de droguri difuzate pe Național Geographic.
FunnyX pe 21 Septembrie 2017 04:08
Recomand
Un film tulburator, care pe mine a reusit sa ma impresioneze. Oare chiar asa sa fie si in realitate conditiile de detentie in Thailanda? Inumane e chiar putin spus. Un film despre doua tinere naive, despre sacrificiu si despre o prietenie adevarata! Iar la sfarsit iti pui inevitabil intrebarea: oare cati dintre noi ar fi putut face un asemenea gest pentru un prieten?
Iulidesprefilme pe 18 Ianuarie 2013 20:52
Din prea multă naivitate, două tinere, interpretate de Beckinsale şi Danes, ajung la puşcărie...
lili22 pe 11 Noiembrie 2021 00:14
Un film despre doua proaste care au crezut ca in Thailanda te distrezi cu bani putini.You get what you paid.
Singurul lucru pozitiv este ca prezinta Thailanda asa cum era in urma cu 20 ani cand nu aveau mall si McDonald.Si ce faina era.

Dragos.87 pe 11 Iulie 2017 23:44
Filmul e inspirat din fapte reale,tocmai de asta mi s-a parut interesant.Are un subiect captivant dar nu s-a mai venit cu idei pe marginea lui.Merita vazut,clar!

Film - Brokedown Palace

Brokedown Palace