Păreri Very Good Girls

(2013)

Very Good Girls

madalinaXD pe 31 Octombrie 2014 20:12
Prietenia
defapt titlu ar fi trebuit sa fie very good friends. Un film bunicel despre prietenie, minciuna si dragoste.
AlexandraAdelina pe 23 Februarie 2013 14:43
Frumos
Deabea astept sa apara cred ca va fi frumos.:):):):):):):):):):):):):):)
:):):):):):):::::::::::::::}:}:}:}:}:}:}:}:::::::::::::::::::]::]:]:]:}]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

xerses pe 20 Februarie 2022 01:34
Da, este frumos redata ideea de prietenie, de alegeri asumate, de adevar.
Dragos.87 pe 13 Martie 2017 21:25
Mie mi-a placut filmul asta pentru ca are o poveste interesanta despre prietenie si respect. L-as putea cataloga un film de familie pentru ca este relaxant si simplu iar trio-ul pe care se axeaza povestea,pentru multi poate fi o lectie.Nu este cine stie ce insa merita o vizionare.
margochirila24_69 pe 02 Noiembrie 2016 11:28
O poveste frumoasa care surprinde doua prietene la varsta dificila a adolescentei cu provocarile inevitabile. Povestea este construita echilibrat incluzand viata de familie, prietenia, dragoste, dezamagirea, furia, iertarea.
MariaVilla pe 07 Ianuarie 2016 01:00
Bravo!
Prietenia, frustrarile adolescentei, viata de familie, si iubirea, toate aceste subiecte au fost subliniate frumos, intr-un mod prietenos, intr-o drama de bun gust!
Merita!

Roxaro2012 pe 31 Mai 2016 11:47
Super
Am plans! Foarte frumos ! Nu ma asteptam la un asemenea final. Am ramas surprinsa cand Gerry , a venit la Lilly , atunci cand ea se pregatea sa plece la facultate ),la finalul filmului), cand isi face bagajele. Si i-a spus ca tot ceea ce ea ii povestise ca s-ar fi intamplat intre ea si David, nu era adevarat. Mi-a placut ca ele au ramas la fel de bune prietene . Foarte, foarte dragut filmul !
Kuhaylan pe 19 Noiembrie 2016 18:15
WD 1