Păreri Unbelievable

(2019)

De necrezut

rokz pe 09 Octombrie 2019 19:08
De necrezut cat de mult mi-a placut! Nedreptatea din pacate se intampla mai mereu iar acest serial o evidentiaza.
elianna pe 17 August 2020 17:32
Serial foarte bine realizat, veridic si realist, urmareste doua politiste tenace si dedicate care investigheaza o serie de violuri.
amalusa pe 11 Mai 2020 22:03
Doamne,ce film frumos! O poveste care te tine prins toate episoadele,actorii foarte buni,felul in care a fost filmat,tot. Superb!
adelina_ioana_daescu pe 04 Februarie 2022 03:30
Un film mediocru spre bunicel, care merita văzut.
Alezuza pe 08 Ianuarie 2022 20:23
Un serial exceptional! O intriga bine construita, te tine in priza de la episodul 2 pana la final! Genial!
user-64d3fe9a191a8 pe 01 Ianuarie 2024 21:27
Chiar dacă începutul pare plictisitor, pe parcurs devine foarte interesant și captivant. L-as revedea cu siguranță peste ceva timp.
-aix- pe 26 Decembrie 2020 17:30
La început poate părea puțin plictisitor dar dacă ai puțină răbdare nu vei regreta. Din nefericire, povestea este una reală, lucru care face și mai tulburătoare această mini-serie.
imagine pe 30 Noiembrie 2020 09:57
Doua politiste ancheteaza un violator in serie. Foarte bine construita povestea, fara eroi falsi si bombastici. Multa logica, investigatie, atentie la detalii. Pe un alt doilea plan este una dintre victime, de doar 16 ani, care nu este crezuta de politie.

Am fost foarte placut surprins sa o vad in rolul uneia dintre politiste pe actrita din Walking Dead, cea care o joaca pe Alfa (acel rol profund negativ). Aici rolul este diametral opus, este foarte empatica sifeminina.

abramburici pe 02 August 2022 02:39
Bunicel
I-as fi dat o nota mult mai mare pentru autenticitate daca cineva, regizorul, scenaristul, nu stiu cine, nu si-ar fi exprimat ateismul atat de vulgar. Sa-l injuri pe Dumnezeu in care nu crezi, mi se pare o imensa prostie.